Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39
AutoriusPranešimas
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimePen. 01 27, 2012 4:21 pm

Mark Engelhardt rašo:

Elena Matthews rašo:
The Change Up.
hhgyjgjhghghvg kuo toliau tuo labiau Ryan Reynolds ima patikt .___.
Buvo vietų kur nuoširdžiai nusižvengiau, bet šiaip toks tūpokas filmas. :DD Ir Ieviau, jo, kaip sakei, nu ten grynai Šaštas pradžioj pabaigoj, bet tai bl, ne toks gražus Reynoldsas :DDD

Nu va, visvien aišku skirtingos nuomonės :D jis nėra mano dievaitis, bet vienas iš top 15 tai tikrai.:DD
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeSk. 01 29, 2012 7:50 am

Įstatymus Gerbiantis Pilietis
Nuoširdžiai nemaniau, kad prisinešusios tiek maisto ir sutikusios visas klasiokes mes vis dar galėsim žiūrėt filmą, bet šiaip NESVEIKAI geras. Kaip veiksmo filmas NESVEIKAS. Visą laiką įsitempus prasėdėjau, akis išpūtus.

El, į maniškį top 15 taipogi įsitenka jis :DD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeSk. 01 29, 2012 7:05 pm

A Warrior's Heart

Po velnių, neina spoksoti į Anwar ir nesitikėti, kad ji neišsitrauks ginklo, ir nepradės visus taškyti.
Nors ir vaidino gerą mamą, vis tiek jos veikėja buvo susieta su karu - vyras karininkas. ;DDDD
Bet nu geras filmas. Šiek tiek jaučiasi, kad sukurtas Twilighto megėjams, nes ten buvo net du aktoriai iš to filmo, beeeeeeeeeet man patiko.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 7:04 pm

Negi niekas daugiau nežiūri filmų? ;DDDDDDD
When In Rome

Vienas mėgiamiausių, šiaip pažvengimui iš visų tų magų, dešrelių pardavėjų, dantistų, dailininkų ir žinoma, kunigėlio. xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Life As We Know It

Vienas iš mėgstamiausių, žiūriu jau nežinau kelintą kartą, bet visada prajuokina kepurės vieta. xDDDDDDDDDDD

27 Dresses
Bride Wars

Kažkurią dieną buvo užplūdusi vestuvių manija, nusprendžiau savo mėgiamiausių vestuvių filmų kolekciją papildyti šiais dviem. Oh, Bride Wars tiesiog MYLIU!!!

Friends with benefits

Kažkada kai tik išėjo tas filmas, maniau, kad man nepatiks, bet dabar kai žirūėjau tiesiog visas nereikalingas man vietas praskipinau, ir gerai buvo. Aišku, labiausiai prajuokino:

Sam: I like
Jamie. And she's pretty too.
Dylan: Hey,
easy dude. Don't you go and casting a spell on her.
Sam: I'm a
magician not a wizard. You and your gay Harry Potter.
Dylan: You
can't deny that going to Hogwarts wouldn't be life changing!


Letters to Juliet

Tipiškai netipiškas, pradžioj tas bahuriukas buvo grynas man pain in the ass, o vėliau jo frazė viena mane taip prajuokino, kad žiauriai susižvengiau:

Charlie:
[running after her] Sophie! Sophie!

[Sophie appears on the balcony]


Charlie:
Of course! The balcony!


Tipo kad kaip per Romeo ir Džiulietą balkono scena buvo. Nu žodžiu, kai kurios vietos man tikrai patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 11:47 am

Baskteball's Diaries
Šiaip geras. Bet aš nujaučiu, kad praradau savo reakcijas į filmus. Kažkaip taip pražiūrėjau irrr nieko. Ir ble, Eglė garantavo, kad žliumbsiu, bet net nesusigraudinau. Aplamai, keistas aš žmogus, kai kai kas pasako, kad išeina iš Hogo, aš labai nuoširdžiai apsižliumbiu, o žiūrėdama Hačiko, Krepšininko Dienoraščius, visus kitus labai vertus ašarų filmus... nieko :DDD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimePen. 02 17, 2012 11:51 am

Kažkas negerai su Tavo ašarų latakais ir nervų sistema - nebefunkcionuoja kaip pas normalius žmones. xDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeSk. 02 19, 2012 12:27 am

Nervų sistema ypač. :DDD

The Crow
Gerai, filmas nuostabybiškas, bet pusę jo tobulumo numuša logikos nebuvimas. Va tarkim Prestižas yra nesveikas filmas, nes jam pasibaigus tavo protas išpistas per visus galus - viskas taip atidirbta, taip sudėliota. O čia... maždaug tavo svetainėj iš niekur atsiranda prisikėlęs zombis, ką tik nužudęs du žmones, o tu tik krūpteli ir einat gert alaus, bei pasikalbėt ne apie tai kaip jis ble prisikėlė ar kaip čia atsirado ar bent jau nulėkt pas psichiatrą, o aptart jo mirusią žmoną? O ta pana irgi - yaaay, pamačiau tave primenantį diedą, nueisiu į tavo buvusių namų griuvėsius, įsitikinusi, kad tu gyvas ir tau atsiradus ramiai apsikabinsiu tave, net neklausdama kaip tu nx čia atsiradai. Visą filmą nervinaus iš tų jų reakcijų nebuvimo, nu ble. :DD
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeSk. 02 19, 2012 8:21 am

The Vow

Naaaaaaaaah, aktoriai faini, lia lia lia, žliumbiau tik vienoj vietoj, kuri net nebuvo kulminacinė, blah blah... Šiaip gal ir geras filmas, bet man asmeniškai negeriausias. ;D
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimePen. 02 24, 2012 7:14 pm

my week with Marilyn
tikriausiai vienas geriausių mano matytų filmų. seniai kažko panašaus laukiau, ir pagaliau sulaukiau. vis ir vis labiau ji mane traukia ir darosi tobulesnė. gaila kad nebėra tokio žmogaus kaip ji..
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeŠt. 02 25, 2012 3:24 pm

The Woman In Black.
Vyras ten gerai atrodė dammit :DD konceptas man patiko (vis rėkavau salt and burn, asshole) bet kai jis taip ir padarė ir nepadėjo, prisiminiau, kad čia ne supernatural (whoops). Pabaiga gera iš tikro. Bet nafik, šiurpus filmas, kai ta motera taip garsiai rėkt pradeda tai ir aš kartu :/
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitimeŠt. 02 25, 2012 6:32 pm

This means war.

Aišku, įdealiausias filmas Dainorai - romantiška ir su šaudymais. Dėja, man tiek romantika, tiek šaudymai buvo lievoki, būčiau nesirinkus nei vieno vyruko (bet džiaugiausi, kad bent tas, kur žmoną turėjo grįžo pas ją, tas jų vaiaks toks mieliakas. ;DDDD). Aišku, buvo kelios juokingos vietos, bet toks tipinis filmas. Jaučiasi, kad sukurtas vien tam, kad merginos žiūrėtų romantinę dalį, o vyrukams irgi būtų ką pažiūrėt. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paskutinis matytas filmas - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paskutinis matytas filmas   Paskutinis matytas filmas - Page 39 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Paskutinis matytas filmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 3939Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

 Similar topics

-
» Paskutinis matytas serialas (serija-epizodas-sezonas)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-