Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
'bout Cassiopeia.~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeTr. 03 25, 2009 2:19 pm

Sveiki. Pristatau naują žmogų šiam forumo tarpui. Mes abu labai tikims, jog jis bus šiltai priimtas.
Taigi, tas žmogutis esu Aš. Mano vardas yra Ieva, bet realybėje esu žinoma dar kaip Ievūškins, Ieviūs ir pan., bet dauguma vadina tiesiog tikruoju vardu. Aš gyvenu Biržuose ir man pakankamai nesenai suėjo 13 metų.
Mano mėgiaumiausias užsiėmimas yra klausytis muzikos ir pagal ją nusidainuoti. Dažniausiai mao grotuvas suka rusiškas dainas. Retkarčiais angliškas (neduokit man jokių amerikietiškų š. Pvz.: Perry'ių ir Gaga'ų) ir lietuviškas. Pastarųjų klausau tik A. Mamontovo, "Anties" ir t. t. Iš vis rečiausiai klausau argentinietiškos, tik kai yra tam nuotaikos.
Dar dažnai naršau internete. Forumuose daugiasiai. Dabar kažkokia FC manija man. O jei interneto nėra, vaistai nuo nuobodulio: Chocolatier 3, NFSU2 ir bevertis turimų nuotraukų redagavimas su PŠ ir PF.
Realiai esu nepataisoma realistė. Stengiuos visur ir visada sakyti tiesą (deja nevisados išeina). Esu žiauriai užsispyrusi ir siekianti savo tikslų. Neturiu begalės draugų, geriau jau keletas, bet tikrų, o ne begalybės, kurie už akių Tave apkalbinėja.
Iš tiesų, žmonėms, su kuriais bendrauju virtualiai pasirodo, jog esu žiauriai linksmas žmogus. Aš taip nesakau, tik dažnai užeina "nesveika" nuotaika, kai ima juokas iš visko.
Internete mane galite matyti kaip Lisa Michigane, Thomas Baturin, Alicia Lefevre, Cassiopeia.~ ir panašiai.
Manau, šiam kartui apie mane užteks. Jei kils klausimų, Aš visada Jūsų paslaugoms.

Ievūškinas, tikintis į penkis dievus. :}


Paskutinį kartą redagavo Lisa Michigane, Pen. 07 10, 2009 8:36 am. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 4:00 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Lisa Michigane, Pir. 06 15, 2009 12:14 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 5:07 pm

Ėėėė, paskutinėj ft pomela, ane? xDD Džys, reiks išprašyt tėvų kad nupirktų kd, seniai val.. :oD Ow, pamiršau ko čia xD
Bendramintė (tinginė)! xDDD
Haha, Žalgiris rūlez (damn LR! xD) 🤣 Kas ty dar? Aj jo. Panašus žmogas, nū xD Nais to myt jū xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 5:15 pm

Right ;D
Yeah, tinginė ;D
Oū, rūlz. (Damnit, nekenčiu LR. O tėvai juos palaiko. Statyba neraliuota ;D) Nais dais ;D Too.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeKv. 03 26, 2009 7:15 pm

Mano bendravardė! xDD
Malonu Ieva, aš Ieva... :| xDD
Tai vat... Įdomi pasirodei ;] ;DD
(Tfūy... Dėl kūncės, visiškai sutinku!)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePen. 03 27, 2009 2:45 pm

Wyy. ;D
Muchaha. Visą ateinančią savaitę nedarysiu ;D :P
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePen. 03 27, 2009 7:39 pm

Why? ;/
Kad man taip... :( xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeŠt. 03 28, 2009 9:31 am

Spėju nelabai norėtum būt apsikrasčiusi nosinių kalnais? ;D
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeŠt. 03 28, 2009 6:46 pm

Man taip jau buvo... :S xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeSk. 03 29, 2009 3:01 pm

Man jau again. ;[
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:14 pm

ATNAUJINTA. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:18 pm

I like this one xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:21 pm

Me or..? ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:24 pm

Okay, okay. Both xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:42 pm

I don't know who's second... Maybe CR?
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 12:45 pm

Maybe xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:04 pm

Maybe tai maybe, nenori- nereikia. ;D Reiskia, galiu pasilikti CR sau. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 1:33 pm

Ei apie tai dar pakalbėsim xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 3:58 pm

Neee. Maybe reiškia nežinau, o jei nežinai- reiškia nereikia. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 6:34 pm

Pasvajok ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 8:08 pm

Kąą? Man nebėr kur svajot. Turiu 11 dievų užtenka. Nors gal ir nia. ;DD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimePir. 06 15, 2009 9:04 pm

Ow God ;DD Ir kur jų tiek sutelpa ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 7:48 am

Visoj Ievūškino esybėj. Bet reiks dar įdėt EotS tai bus 13. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:51 pm

Ne visgi, tik šeši. ;D
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:04 pm

Tik? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





'bout Cassiopeia.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'bout Cassiopeia.~   'bout Cassiopeia.~ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

'bout Cassiopeia.~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Cassiopeia Po

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-