Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bariūūūkas for kandai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:24 am

-Tai,kad tu sugundei,būtum neparodęs būčiau negėrus.
Gūžtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:27 am

-Ir vėl aš kaltas?- pavartė akim.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:32 am

-Ne,šį kartą aplinka kalta.
Šyptelėjo.
-Okey,galva sukas,einam gult.
Nusijuokė.


[[Honey,I'm home xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:33 am

-Einam gult? Kaip suprast?- susiraukė.

((Geeras, nepastebėjau. xDDDDD! ))
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:38 am

-Nūū,miegot,tiesiogine prasme,o tu jau apie perkeltinę pagalvojai?
Nusijuokė.
-Ištvirkėlis aukščiausio laipsnio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:43 am

-Nee, aš pagalvojau kad mes jau gulim ir todėl nesupratau ką tu nori pasakyt,- išsiviepė.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:44 am

-Amm,likau nesuprasta?
Nusijuokė ir apsisuko ant kito šono.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:49 am

-Mhm,- linktelėjo. Numetęs ištuštintą butelį, ėmė kuistis kažkokioj lentynoj.- vynas?- susiraukė. Pasikuitęs dar penkias minutes prarado viltį rasti dar ugninės.- Tik ir tas,- pavartė akim, traukdamas kamštį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:52 am

-Maišysi?Už pasekmes neatsakau,ir išvis tas vynas itartinai atrodo...taigi...duosi ir man.
Nusijuokė ir vėl atsisėdo.
-Man rodos dieną tik užmigsiu,arba per pamokas snūduriuosiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 11:54 am

-Aš už knarkimą per pamokas,- išsišiepė.- Ale klausyk, nu. Čia vadinasi negeriantis žmogas eina miegot,- papurtė galvą.- Seubas. Negi aš toks išvedikas-iš-kelio?..
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:05 pm

Nusijuokė.
-Nu nieko,ne toks jau tu beviltiškas.
Sukikeno ir lyg guosdama patapšnojo per petį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:08 pm

-O kas sakė kad aš beviltiškas?- sumirksėjo.- Nepamiršk kad kalbi su vilku-vegetaru. Tokie beviltiški nebūna,- sukikeno.- Beje, apie tai. Manai aš taip paprastai imsiu ir už nieką dalinsiusi savo vynu?- kilstelėjo antakius.- Taip, žinau, aš blogas,- *wasntme smailas*.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:12 pm

-O šįkart mainas aišku vėl kažko norėsi...?
Draudžiu žvilgsniu nužvelgė Mattew.
-Matti,būk gerutis,ir duok buteliuką,nu ne visą,bent pusę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:18 pm

((Siūlau raukti šitą reikalą. Tada susitikti kur kitur, vėl užraukti tai, o tada susitikti DAR kur nors ir susipykti. xDDDDD))
Mattew pavartė akim.
-Duosiu tau du, jei daugiau manęs taip nebevadinsi,- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:22 pm

((Yėy,pritariu xDDD~ ))

-Nepatinka mažybinės formos?
Mirktelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:24 pm

-Nepatinka vardo trumpinimai,- pavartė akim.- Anyway, kažkaip nesilūžta čia,- pažvelgė į laikrodį. Sakau reik grįžt į mokyklą.. Per pamokas miegasi geriau neigu naktį - patikrinta,- linktelėjo ir atsistojo.- Lieki čia?..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:25 pm

[[Aš jau šalinuos iš čia xDDD]]

Žodžiu, baigusi savo ugninę, vartydamasi į visas puses, Helen paeina į priekį. Prisėdusi kažkur ant stalo, bando susikoncentruoti į tiesų kelią.

[[Parveskit namo ją kasnors xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:26 pm

((Čia tipo man namiokas? LOLASLOLASLOLASLOLAS ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:27 pm

[[..... Yeah xDD]]
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:28 pm

-Ai,einu ir aš,miego jau šiaip noriu,o liko kelios valandos,taigi...
Išlindusi iš po baro nusvirduliavo link kabyklos su drabužiais,susiradusi savo švarkelį apsirengė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:39 pm

Mattew apsidairė ir pamatė ant vieno iš stalų sėdičią Helen.
-Emm.. Tu pakankamam stovy grįžt namo?- vyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:42 pm

-Iki.
Šyptelėjo Mattew ir susvirduliavusi pravėrė duris.Išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:43 pm

Pasisuka į Mattew ir Depp'iškai iškelia rodomajį pirštą.
-Nori pyragėlio?
Nesąmoningai ir vos besilaikydama išvapena. Helena gerdavo daug... ir gan dažnai, bet šįkart viskas vertėsi kitaip.
-Ir aš sakiau, kad mes eisim!
Vos ne piktai išrėkia ir trenkia kumščiu į stalą.

[[Aš pijokų filmus žiūriu, neteiskit xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 12:48 pm

-Suprasiu tai kaip ne,- pavartė akim ir priėjo arčiau Helen.- Iki,- dar tarė Keith.- Ir aš sakau kad einam,- linktelėjo Helen, nepatikliai į ją žiūrėdamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitimePen. 04 17, 2009 1:01 pm

Pasikėlė nuo stalo ir vos neuždribo ant Mattew. Susireguliavusi bando eiti lygiai, bet svirduliuoja ~1m į šonus. Įsikimba Mattew į ranką ir tempiasi iš paskos, kaip kokį ramstį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bariūūūkas for kandai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bariūūūkas for kandai   Bariūūūkas for kandai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bariūūūkas for kandai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 220Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-