Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bella Brilliant rašybos kampas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:30 pm

Knyga ''Laura''.I skyrius.
Vakaras.Laura sėdi prie stalo ir žiūri pro langą:
-Kaip norėčiau išskrist -,tarė ji.
Bet išgirdusi,kad ateina mama Adelė,iš karto nubėgusi atsigula į lovą.Mama atėjusi ją įtartinai nužvelgė ir išėjo iš kambario.
-Dėl ko ta mama net23.00 pas mane eina?-,tarė susiraukusi Laura.
Bet jei nebuvo kas daryti,tik miegoti,tai užtraukė užuolaidas,įsijungė televizorių ir po 20min.užmigo.Mama išgirdo jos knarkimą ir nuėjo pažiūrėti.Ir pamatė Laurą knarkiančią.Nusijuokusi ir išjungusi televizorių išėjo.Naktį,apie 2,00 val.Laura atsikėlė ir sucypė:
-Mama,mama,tėte,tėte-,sucypė iš visų jėgų.
Mama Adelė su tėte Dominyku greit pribėgo:
-Kas nutiko,dukrele?-,tarė tėtis.
-Susapnavau košmarą-,sucypė Laura tėtei į ausį.
-Kokį?
Laura papasakojo kad susapnavo štai ką.:ji maudėsi su drauge Egipto jūroje,kur buvo rykliai ir visos kitos žuvys.Maudėsi,maudėsi ir jas suėdė rykliai.
-Viskas gerai,dukra-,tarė mama.-Tai ne realybė,o tik sapnas.
-Gerai-,tarė vis dar drebanti Laura.
Ir vėl ramiai užknarkė.Tėvai nieko nebijodami grįžo į kambarį.O Laura rytą žvaliai atsikėlusi nubėgo pas mamą ir pasakė:
-Naktį sapnavau,kad esu Sapnų Šalies princesė.
-Oho-,tarė mama.-Na,ir ką tu toje šalyje darei?-,pridūrė.
-Ką dariau?Migdžiau žmones-,tarė Laura sukrizenusi.
Įprastu papročiu,nubėgusi į kambarį įsijungė televizorių ir dar truputį užmigo.
Žinau ,žinau .Per trumpas ir kai kur kvailai parašyta ...
Bet paskaitykit ir pasakykit nuomones ...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:35 pm

Dar :žadu sukurti visą knygą apie Laurą ir ją išleisti ....
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:37 pm

Em... galėjo būti aprašymas didesnis. xD Būtų įdomiau skaityti. Nes vien čia beveik dialogai. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:39 pm

Šitą žinau.
Bet šiaip patiko ? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:40 pm

Na iš pirmos dalies beveik nieko nesupratau. Anyways man normaliai. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:43 pm

Lete ,ačiū :oD :inlove:
2,3 skyrius bus beveik tokie patys ,bet nuo 4 skyriaus pradėsiu rašyti daug daugiau ,kad būtų įdomiau... :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:44 pm

Nezinau... as c nelb ir supratau, reiketu aiskesniais sakiniais, labiau apibudnt aplinka ir t.t..
Bet idomu ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:45 pm

Didelė užuojauta jei žadi rašyt knygą. Pati tai planavau būdama 14 metų. Rašai knygą du metus - nuneši į redakciją, tai tu ją turi redaguoti dar kelis metus T_T Žodžiu, patariu rašyt knygą kai bus bent jau 17 metų ir būsi tvirtai ties tuo apsisprendusi, žinosi kaip rašyti ir nedarysis daug klaidų(stiliaus, gramatikos ir t.t.).
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:50 pm

Reiketu daugiau aprasymy ne tik dealogu kaip jau sake. :->
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:55 pm

Debora: Rimtai buvo įdomu ?Pamaloninta :oD
Helena: Suprantu.Aš nenoriu ir neplanuoju ,tiktai pagalvoju kaip būtų ... ;/
Hestera: Žinau.Man tai jau sakė ... 😄
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 1:57 pm

Ir tas knarkimas mergaitei ar merginai apie kurią rašei toks nelabai xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 2:42 pm

Tiesą sakant, man nepatiko. Sakau tiesiai šviesiai. Veiksmas per daug mėtosi, sunku susigaudyti, viskas per daug smulkiai, reiktų daugiau aprašyti. Šiaip įdomu būti sužinoti, maždaug kokio amžiaus ta Laura ir t.t. Be to, kiek pastebėjau, mėtaisi tarp laikų. Ištaisius tas visas klaidas, reiktų pridėti kulminaciją, nuimti bent dalį to vaikiškumo (žiūrint kokiai auditorijai rašai). Na tada gal ir būtų visai nieko ;D.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 3:51 pm

Kulminacija vidury jos knygos bus LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 4:21 pm

Ha. Tada man tokios knygos nė dykai neįkištų LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Sorry, bet čia mano nuomonė xD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 5:58 pm

Ma irgi nepatiko. Tekstas nelogiškai mėtosi, stiliaus klaidų nėra, nes STILIAUS nėra, nž. :| Tie košmarai - banaloki, labai jau vaikiški. Taip, pastaruoju metu pilu viską ką galvoju. Kam db lengva. (wasntme)
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimeTr. 04 22, 2009 4:03 am

Man nepatiko.
Laikai keičiasi, atrodo kad Laurai kokie.. 5 metai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 3:51 pm

Pritaikiau Jūsų pastabas ir sukūriau naują knygą.Nu va:
Ašaros ir pyktis.
I skyrius.
Amelija atsisėdusi ant lovos verkė.Mamai Adelei priėjus,ji tik nustojo verkti ir mamai pasakė:
-Mama ,palik mane vieną.
Vos tik mamai išėjus Amelija iš spintos išsitraukė savo batus,paėmė striukę ir išėjo pas draugę.Jos draugė įleido ją ir paklausė:
-Amelija,kas tau nutiko ?Ko verki ?
Amelija jai papasakojo visą istoriją:ji žaidė su draugais,o priėjo kažkokie dideli žmonės ir pavogė jos rankinuką ..Visa tai išgirdusi jos draugė tarė:
-Bet ...kaip taip niekšiškai galėjo pasielgti suaugę žmonės ?-,vis dar nesuprato jos draugė.
Amelija visai nežinojo ,ką atsakyti draugei.Ji tik pasakė:
-Jie tik .....,-norėjo užbaigti Amelija,bet ją nutraukėjos draugė Dovilė:
-Jie tik dar nesuaugę ir kvaili žmonės,-užbaigė Dovilė.
Amelija supykusi tarė Dovilei:
-Negalima pravardžiuoti ,ypač įžeidinėti suaugusius žmones-, tarė Amelija susiraukusi.
Taip pakalbėjus Amelija grįžo namo .Mama pribėgusi tarė :
-Dukrele ,kur taip ilgai buvai ?
-Pas draugę.O dabar leisk man eiti į kambarį.
Mama labai susirūpinusi paklaus Amelijos :
- Kas tau pasidarė ?Kodėl pradėjai manęs visai neklausyti?
-Tu gali manęs klausinėt kiek tik nori ,bet aš tau nieko nesakysiu.
Mama supykusi išėjo.Amelija labai nusivylusi savimi atsisėdo ant lovos ir ...pradėjo gailiai gailiai verkti.Mama visa tai išgirdo:
-Ko dabar jau verki ?
-Baik mane įžeidinėti.Tu galvoji,kad man patinka,kai tu mane įžeidinėji ?Ir iš viso,jei nori žinoti ,aš susiradau naują vaikiną.
-Ką ....?-,netikėdama savo ausimis paklausė mama.
-Tą,ką girdėjai-,atkirto Amelija.
Šį kartą mama skambino tėtei.Kai mama pasakė,kad Amelija susirado naują vaikiną ,tėtis tarė:
-KĄ?VA ŠITO TAI AŠ TIKRAI NELEISIU-,suriko tėtis.
Amelija viską girdėjo.Ji nusišypsojo:
-Aš ir neradau jokio vaikino ....-,tarė Amelija mamai.
-Ačiū Dievui ...Nes tėtis labai supyko-,tarė mama jai.
Amelija nulėkė į kambarį ir paėmė telefoną.Tėtei parašė žinutę:
„Mielas tėte,vaikino naujo aš nesusiradau.Tik pajuokavau.‘‘
Gavęs šią žinutę,tėtis pasijuto kaip koks laimingiausias pasaulyje paukštis.
-JĖGA !MANO DUKRA NESUSIRADO NAUJO VAIKINO-,pradėjo rėkauti jis.
Pasidžiaugęs jis greitai grįžo namo.
-Na ,dukra ,tai reiškia ,nesusiradai vaikino ?
-Na,taip.Nesusiradau.
-Tai gerai.
Amelija pasakiusi „turiu eiti“ greit nubėgo į kambarį ir susiruošė pas draugę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 3:55 pm

Nu nepyk, man vistiek nepatiko
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:30 pm

Žinojau ,kad kažkas bus blogai.
Pasakyk,kas nepatiko. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:32 pm

Tėvo pyktis/džiaugsmas labai dirbtiniai ir išpūsti. Merginai pavogė rankinuką, rašyk kdl ji taip žliumbė. Melas lb vaikiškas, kvailokas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:41 pm

Tai čia ir yra pasakojimas apie mažą mergaitę Ameliją,iš kurios atėmė(pagrobė)mėgstamiausią rankinuką.
Apie tėtį tai sutinku .
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:42 pm

Nu ką žn, nlb įdomu skaityt apie antrokę. Bent iš teksto atrodo kad jai tiek
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:43 pm

Kiek iš teksto ir atrodo,tiek ir yra. :)
Jai-9 metai. :oD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:45 pm

Na,galbūt būtų visai nk,bet man perdaug dialogo.;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitimePen. 04 24, 2009 4:46 pm

Rosalie Lavgud rašo:
Na,galbūt būtų visai nk,bet man perdaug dialogo.;DDD
Nežinau kodėl ,bet nenustebkit,jei bus daug dialogų.
NES MAN LABAI PATINKA KAI KNYGOJ BŪNA DAUG DIALOGĄ.
nežinau kodėl...







Bet šiaip -ačiū :inlove:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bella Brilliant rašybos kampas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bella Brilliant rašybos kampas   Bella Brilliant rašybos kampas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bella Brilliant rašybos kampas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Bella Green
» Bella Green Nr. 911
» ***Marija***Bella***
» Bella Millanor

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Žaidimai-