Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 2:26 pm

-Nea, nagų aš negraušiu,-sukikeno ir atsikimšusi butelį užsivertė jį. Apsilaižė lūpas ir pridūrė:
-Žiek man, imsiu ir mesiu gėrimus...-nusijuokė.-Geriau vargšes salotas ėsiu...Kaip ožką,-dar sukikeno ir gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 2:27 pm

- Ant žolių persimesi? - iškėlė antakius Mel. - Ožka tu, ožka, - papurtė galvą ir sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 4:30 pm

Nusijuokė taip pat, bet staiga prisiminė:
-Pala, gi aš iš tiesų ožka... I mean ožiaragė,-sukikeno ir dabaigė ugninę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 4:34 pm

- Tai aš ir sakau, - sukrizeno Mel.
Pažvelgusi į tuščią butelį, mergina kažką pažymėjo pergamente.
- 9 galeonai, tarp kitko, - prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 4:53 pm

-Ahaa...-sumurmėjo ir pratarė:
-Nu, smagu buvo pasisedėt, bet man jau metas eiti,-ir padėjo galeonus ant stalo. Tada atsistojo, persibraukė ranka plaukus ir linktelėjusi galva išėjo, prieš tai pratarėusi "Iki".

((Būūk žmogus, išskaičiuok xD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 4:57 pm

-Man irgi, - sukrizeno.
Pamojusi susirinko galeonus ir ramiai stėbėjo užeigą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:14 pm

Prie baro pasirodė Sean'as.
- Labas, - šyptelėjo Melannei, įsitaisydamas prie baro. - Pasiųlyk ką nors... Šiuo metu perkamiausio, - palinksėjo, nebesumąstydamas ko jis nori.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:17 pm

- Umm... Well, dabar labai populiari ugninė.
Sukrizeno ir gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:19 pm

- Ugninė? Die. Iki ko tas jaunimas nusivažiavo, - išsišiepė, papurtydamas galvą. Vyras pasirėmė galvą ranką. - Žinai? Pilk. Seniai gėriau, - sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:23 pm

- pff. Jaunimas.
Pavartė akis.
- Pats kas? Prie senimo jau?
Sukikeno ir ištraukė butelį su stikliuku. Jį pripildžiusi, pastūmė per barą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:27 pm

Sean'as užsivertė stiklą.
- Aš? Aš pirmo pasaulinio karo veteranas! Aišku, kad senimas, - pakilnojo antakius. - Emm... Duok man visą bonką, - sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:28 pm

- Veteranas?
Susiraukė ir apsižvalgiusi, kiek palinko į priekį.
- Karo veterenams nuolaidų nėra. 10 galeonų.
Prisimerkusi sušnabždėjo. Atsitiesusi, pastūmė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:31 pm

- Awwww... - prisimerkė. - Norėjau pasakyti... - spragtelėjo pirštais, mąstydamas, ką jis norėjo pasakyti. - Gerai. Nieko nenorėjau, - išsšiepė. - O tu.... Negeri? - pakreipė galvą, užsiversdamas bonką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:33 pm

Melannie prunkštelėjo.
- Aš?
Iškėlė antakius.
- Aš gera mergaitė. Negeriu, nerūkau, nesikeikiu...
Sukikeno ir gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:37 pm

Sean'as šiek tiek kilstelėjo smakrą ir prisimerkęs pažvelgė į Melannie.
- Aš senas kaip krienas. Manęs neapgausi. Geeeri. Dar ir kiek ania? Ooooj tas jaunimas, - išsišiepė ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:39 pm

- Susilaikau.
Prikando lūpą.
- Užtat tu, senas krienas, daug geri. Matau.
Sukikeno neįtardama, kad prieš ją sėdi profesorius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:42 pm

- Daaaug? Čia? Čia tik ketvirtadalis butelio, - išsišiepė, rodydamas į tuščią butelį. Vyras tik dabar pamatė, kad bonka tuščia. - Riiiiiiight, - palinksėjo. - Man atrodo man reikia kitos... - sumurmėjo, apversdamas bonką. Iš butelio neišlašėjo nė lašelis. - Jo. Man reikia kito butelio, - linktelėjo, pastatydamas tuščią butelį ant baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:43 pm

Mel sukikeno.
- 20.
Priminė ir iš po baro ištraukė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:46 pm

- 20 sakai... - numykė, užsiversdamas butelį. Sean'as pastatė kiek nugertą butelį ant stalo. - Kuo tu vardu? - prisimerkė, kiek susvyruodamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:48 pm

- Melannie. Pavardė per daug nuostabi kad pristatyčiau.
Nusišypsojo.
- Tu?
Kilstelėjo antakį. Ekstra atveju vardas būtinas, - jeigu girtas Seanas sumanytų bėgt.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:50 pm

- Ajajajaj, kokie mes nuostabūs, - nusijuokė, užsiversdamas butelį. - Sean Davis, - prisistatė. - Gal kartais mokiniesi Hogvartse? - prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:53 pm

- Nuostabi tik tuom, jog kiekviena būtybė yra savotiškai nuostabi. [[Ievos išmintis xDD]]
Iškėlė pirštą kažką cituodama.
- Tikrai taip.
Palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 6:57 pm

- Geeeras. Vadinasi, jei aš turiu didžiulius bicepsus, aš nuostabus, - pakilnojo antakius. - Puuuiku. Aš naujasis žiobarotyros mokytojas, - išsišiepė ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 7:00 pm

- Mhm.
Sukikeno bandydama įžiūrėti vyro bicepsus.
- Mokytojas?
Numykė.
- Žiobarotyros?
Kilstelėjo antakį.
- Jie visi mėgsta gert.
Prisimerkė Mel.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 01, 2009 7:06 pm

Sean'as įtempė bicepsus ir žodž toks kalniukas išaugo.
- Pataisysiu. Visi vyrai mėgsta gerti, - išsišiepė. - Su visais žiobarotyros mokytojas pažįstama? - sumirksėjo akytėm. - Kietai, kietai, - palinksėjo ir užsivertė butelį. - Man reikia naujo, - prikando lūpą, nusprendęs, kad ir šis tuščias.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras...   Baras... - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras...

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 411Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-