Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mil butukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 06 08, 2009 6:28 am

Čia bus mano butas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 5:56 pm

Ji įėjo į namus.Atsisėdo prie durų...Ji pradėjo verkti...Sumurmėjo:
-Kvėšaaaa,-nusikeikė.-Tai kas įvyko,neatleidžiama,-vyptelėjo.Jai tai atrodė neįmanoma.Ji buvo tokia sutrikusi,jog galėjo bet ką padaryti.Ji galvojo apie nusižudymą.Apie tai jok nebereikės jei kęsti to skausmo kuris ją dabar graužė.


Paskutinį kartą redagavo Milye Dein, Sk. 09 13, 2009 6:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:36 pm

-Asilas, asilas..-šnabždėjo sau po nosim Matt.
Tada atėjęs čia apsižvalgė - jei ne čia pataikė?
Vaikinas prikando lūpą.
Tada paskambino į duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:39 pm

Mil apsiverkusi,greit nusišluostė ašaras.Tada atsistojo.Atidarė duri ir pamatė Matt.Staigiai uždarė duris ir vėl atsisėdo prie durų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:48 pm

Audra šėlo.
Matt jau stovėjo visas šlapias.
-Aš nenorėjau to pasakyti.. Aš tave myliu, Mil, myliu!-Matt atsirėmė į duris ir atvožė galvą.-Aš sugalvojau. Jei netiki manim - tegul mane nutrenkia žaibas!-kalbjo vaikinas visiškai ramiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:50 pm

-Tu sugalvojai mane mylėt?-pašaipiai klausė.-Tai dabar sugalvok ir pamiršk mane,-ištarė.Ji vis dar sedėjo prisiglaudusi rpie durų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:53 pm

-Negaliu tavęs pamiršt!-rėkė jis per lietų.-Aš.. Aš..-geriau Tu mane pamiršk. Arba aš tiesiog išesiu iš tavo gyvenimo.-Matt pakilo.
Sunkūs jo drabužiai tempė jį žemyn.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 6:56 pm

-Tu neišeisi iš mano gyvenimo niekada,nebent tada kai mirsiou,nes padariau didelį klaidą kurią atsiminsiu visą gyvenimą,-riktelėjo.Tada atsistojo.Prisiglaudė prie rakto skylutės ir pažiūrėjo į jį.Jis bvo visas šlapias.Mil vėl atsisėdo giliai atsikvėpė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 09 14, 2009 1:15 pm

Matt dar kartą pažiūrėjo į duris.
Deja jos neatsidarė.
Vaikinas nuleidęs galvą žemyn nuėjo tolyn.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 09 14, 2009 1:19 pm

Mil pravėrė duris.Jis pradėjo eiti.Ji norėjo jį sulaikyti,nes jis jai kažkiek patiko.Bet lūpos buvo lyg užklijuotos.Ji jų negalėjo praverti.Ji pažiūrėjo į jį.Atrodė jog į jį pažiūri paskutinį kartą...Ji nuleido galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 09 14, 2009 1:49 pm

Greitai Matt pranyko nuo šio namo horizonto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 09 14, 2009 5:14 pm

Mil negirdimai uždarė duris.Ji nesusigaudė jausmuose ir visusr kitur.Atrodo turėjo bėgti paskui,jį.Bet kojos rankos ir burna buvo lyg sustingusios.Ji apsižvalgė.Atrodė jog sapnuoja tikrą košmarą.Mil išėjo į audrč.Užtrenkė duris ir užrakino.Ji buvo su maikute ir džinsais.Ji pradėjo eiti.Ėjo kažkur.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimePir. 09 14, 2009 5:33 pm

Mil grįžo.Ji įėjo į namus.Atsisėdo ant sofos.Įsikniaubė į pagalvę,ir įsjungė telėvizorių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitimeSk. 09 20, 2009 6:08 pm

Išėjo iš namų,į likimą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mil butukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mil butukas   Mil butukas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mil butukas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Butukas of Gitann.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-