Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kažkoks paplūdimys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:33 pm

Žodž pasirodė Depp'as ir Helen. Paplūdimys buvo nutviekstas saulėlydžio, aplink buvo taaaaaaaip gražu. Chris'as šyptelėjo ir pažvelgė į Hel.
- Čia taip gražu, - nusišypsojo, nors šnekėjo jis visai ne apie aplinką. Jie palengva žengė šiltu smėliuku, bangos mušosi į krantą. Chris'as žvilgtelėjo į raudoną saulę, skęstančią už jūros. Taaaaip romantiška, kad bet kokia mergina būtų susilydžiusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:37 pm

[[Dude, Londonas net ne prie jūros xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:39 pm

[[ Koks skirtumas LOLASLOLASLOLASLOLAS? Esmė tame, kad Velse bus misija, o Akligatvyje man kažkaip nesišviečia jūra 🤣. Em. Dar galėjau Litle Henglotine, bet pamąsčiau - Londonas. Nū yra skirtumas LOLASLOLASLOLASLOLAS? ]]
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:42 pm

[[Tokiais atvejais yra PM ir yra Kim'ė ;DD Būčiau parūpinus vietelę prie Viduržemio jūros... Bet, kad jau taip tai tęskit ;DDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:43 pm

[[ Naah. Apsieisim... Gal LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 7:57 pm

[[Nu žodžiu, sėdžiu koridoriuj prie duru ir gaudau kaimynų netą. Sorry, bet labai reikėjo ;)]]

Hel apsidairė aplinkui.
-Labai...
Tyliai sutarškėjo, nusiaudama batukus. Šyptelėjusi, sugriebia Depp'o ranką ir pasileidžia bėgti per jūros krantą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:00 pm

[[ Naaah. Nesumąstau ką parašyt. Blm. Čystai. "Pradėjo bėgti kartu su Hel" "Nusispyrė batus ir pradėjo bėgti kartu su Hel"...? Maaan, kaip sunku LOLASLOLASLOLASLOLAS. Naaah. Tikrai reikės siųstis kokį romantinį filmą LOLASLOLASLOLASLOLAS. ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:03 pm

[[Man, ure like dude or something? You can swing her around or catch er and lay on the warm sand xDDDd LOLZLOLZLOLZ Kaede prielauko durų sėdi....FAIL]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:07 pm

[[ Esmė tame, kad per romantines aš ir pradžioje užmiegu, so iš manęs romantikė ne kokia LOLASLOLASLOLASLOLAS. Aww. I get it. Naaah, jau ieškau kažkokio filmo LOLASLOLASLOLASLOLAS. ]]
[[ Em. Gerai. TIKRAI einu ieškot. Negaliū, kaip sunku, kai neatsispoksojau romantinių LOLASLOLASLOLASLOLAS. ]]

Depp'as nusišypsojo ir kiek prisivijęs Helen, pagavo ją per liemenį. Em. Žodž jiedu kažkaip atsiduria ant šilto smėlio, nes... Um... ČIA KAŽKAS NEAPSIŽIŪRĖJĘS ROMANTINIŲ FILMŲ (!).
- Myliu tave... - sušnabždėjo Chris'as švelniai bučiuodamas merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:12 pm

Hel kelias sekundes pasidavė ir atsakė į vyro bučinius, bet šiek tiek susiraukia ir atitraukia galvą.
-Nesakyk to taip, lyg užrašo ant sienos, nes visiškai netikiu.
Nuleido žvilgsnį.
-Kodėl manai, kad mane myli?
Vėl pažvelgė Chris'ui į akis. Taip.... na... reikalaujančiu tiesos žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:19 pm

Depp'as nė kiek nenuleido akių.
- Žinai? Tai sunku paaiškinti. Šalia tavęs jaučiu... Tokį keistą jausmą. Atrodo, jog dėl tavęs galėčiau viską padaryti. Kai tavęs nėra šalia - velnišką tuštumą. Be tavęs... Aš žinau. Negalėčiau gyventi. Išgirdus tavo vardą - širdyje kažkas lyg suplazda, o išvydus tavo veidą - man nieko daugiau nereikia. Už tave nėra nieko gražesnio. Nei ta pati saulė, kuri taip gražiai šviečia, nutvieksdama visą paplūdimį, šalia tavęs atrodo lyg menkas piešinėlis. Dėl tavęs galėčiau parašyti poemą, ar netgi pradėti šnekėti... Šitaip, - šyptelėjo Chris'as. - Esmė tame, kad aš iki tavęs turėjau daug, ar netgi labai daug merginų. Tačiau su tavimi viena jaučiuosi šitaip. Su tavimi viena jaučiuosi toks... Laimingas, - tarė Depp'as. Jis vis dar nenuleido akių nuo Hel akių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:25 pm

Hel įdėmiai klausėsi kiekvieno vyro žodžio, nejučia vis labiau besišiepdama. Šiek tiek "nukėlusi" žvilgsnį į šoną, prikandą lūpą, ieškodama ką pasakyti.
-Tie žodžiai...
Pažvelgia į Chris'ą.
-Jie... gražūs...
Nenuleidžia akių nuo vyro veido.
-Bet...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:30 pm

- Tai tik žodžiai. To, ką iš tikrųjų jaučiu neįmanoma apsakyti žodžiais. Arčiausiai to esantis žodis ir yra "myliu".
Tarstelėjo, nenusukdamas akių.
- Tu manimi netiki?
Kilstelėjo antakį.
- Turbūt...
Kiek nusuka galvą ir pažvelgia, kas dedasi jų šone.
- Sunku.
Užbaigė, vėl pasukdamas galvą į Hel, ir vėl, savo nerealiomis akimis įsižiūrėdamas į jos akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:37 pm

Whoa. Buvo sunkiau nei ji pati galvojo.
-Na... supranti...
Ji įkvepė kiek tik galėjo daugiau oro.
-Viskas taip sunku... tiesiog.. taip greitai.
Nuleido galvą.
-Man labai sunku...
Helen kvėpavimas truputi padažnėjo.
-Aš nieko apie tave nežinau...
Papurtė galvą.
-Aš nežinau, kiek tu žinai apie mane..
Ji BEVEIK verkė.
-Aš nežinau, kas nutiko per visą tą laiką...
Kelios ašaros nuriedėjo Hel skruostu.
-Man tiesiog baisu, nes jaučiuos tokia pažeidžiama.


[[Oh, the drama ;DDDDDDDDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:49 pm

Depp'as kiek prikando lūpą ir nuvalė tas kelias ašaras nuo Hel skruosto.
- Manau pradžiai, tau būtų pravartu žinoti, kad aš neromantikas. Kadangi esu... Kvailys, nesuprantu, kada reikia neskubėti, kada reikia palūkėti. Gyvenime tau nieko negalėčiau padaryti... Na nebent tik ginybos tikslais suparalyžuoti. Buvo pasitaikę, kad tu į mane laidai avadas, crucio... Užvaldyta Sullivan'o. Pameni tokį? - šyptelėjo. - Tau būtų pravartu žinoti, kad šalia manęs tau niekas neatsitiks, - prisimerkė. - Ginsiu nuo visko, nes... Jei tau kažkas atsistiktų - neištverčiau, - nežymiai papurtė galvą. - Apie tave žinau daug... Na, jau daug kas išaiškėjo, bet velniai žino, kiek tų paslapčių dar slepi, - pakreipė galvą. - O per tą laiką..? Buvai apsimetusi mirusia, įvarei mane į neviltį... Susprogdinom tavo butą... Bėgom nuo šnipų... Kovojom tarpusavyje... Na. Žodžiu vyko daaug veiksmo, - šyptelėjo. - Viskas gerai. Šalia manęs tau niekas neatsitiks ir tuo labiau aš tau nieko nepadarysiu, - pakartojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 6:32 am

Hel suklanksėjo akim.
-Sullivan'as? Šnipai?
Šiek tiek papurtė galvą.
-Tu tikras, kad prieš tai buvai su manim?
Šiek tiek šyptelėjo.
-Aš visiškai tikra, kad galėjau tave pakepinti kerais.
Suraukė antakius.
-Bet.... emm... apsimesti mirusia? Kodėl?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 6:40 am

- Sullivan'as - tavo vyrelis, kurį tu nunuodijai žiurknuodžiais, tačiau jis išgyveno ir parvarė keršyt, - linktelėjo. - Em.... - pakreipė galvą, bandydamas prisiminti, kaip viskas buvo. - Tau buvo liepta mane nužudyti... Tačiau tu to nenorėjai... Tave pradėjo persekioti laikrodininkas... Jo. Laikrodininkas. Em... Paskui prisistatė Milla ir pranešė, kad Helen nebegyva. Paskui paaiškėjo, kad Milla ir esi tu... Na. Paini istorija, - sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 6:47 am

Hel nutaisė rūgščią miną ir pakilo iš vietos.
-Man atrodo tu tikrai prisižiūrėjai per daug filmų.
Prunkštelėjo.
-Laikrodininkas?
Pavartė akis.
-Negalėjai sugalvoti kažko.... originalesnio?
Apsiovė batukus.
-Na... bent ačiū už smagią istoriją...

[[Lulz.. pwnage... we need some proofs or something xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 6:52 am

Depp'as pervertė akis ir atsisėdo ant smėlio.
- Turėjau žinoti, kad nepatikėsi, - prikando lūpą. - Turėtų būti kažkokių įrodymų... - nutęsė, mąstydamas kokių. [[[ kokių xDDDD? ]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 6:58 am

[[Emmmmmmz... well she got shot to the arm... there should be a scar... emmm... ir dar ta liga or something... kai ji susinervina, apsilaisto kraujais xDDDDD]]

Hel tiesiog apsisuko ir pradėjo žingsniuoti pakrantę, kas nelabai sekėsi nes, bateliai + smėlis = not a good way to walk.
-Yeah, sukurk kąnors.
Sušaukė ir toliau brido per smėlį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:00 am

- Ant dešinės rankos turėtų būti randas. Peršauta. Nuo kažkurio agento kulkos, - šūktelėjo Hel pavymui.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:04 am

[[Milla shot me to teh arm xDDDD Agentas jai koją peršovė.]]

Po jo žodžių toliau tęsė kelionę. Sustojusi, nuleidžia suknelės šleikutę ir gana greit pastebi nedidelį, apvalų randą, netoli peties. Vis dar negalėdama patikėti viskuo, ką pasakė Depp'as, pasisuka jo link. Šiek tiek skubėdama, pradeda eiti atgal, bet susipynus kojoms, sudrimba tiesiai ant Chris'o.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:07 am

Depp'as apsivertė, taip, kad Hel atsirado po juo. Vyras vėl pradėjo švelnius bučinius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:19 am

Helen atsakė į vyro bučinius. Tada truputi atsitraukė ir šyptelėjo. Mergina ranką perbraukė Chris'ui per skruostą ir dar kartą jį pabučiavo. Tada prikando lūpą ir pirštu perbraukė per Depp'o lūpas.
-Tu velniškai gerai bučiuojasi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 7:49 am

- Tu ne ką blogiau.
Šyptelėjo Depp'as nenuleisdamas akių nuo Hel.
- Šiandienai dar ne viskas. Einam toliau?
Sumirksėjo akytėm.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kažkoks paplūdimys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkoks paplūdimys   Kažkoks paplūdimys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kažkoks paplūdimys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Paplūdimys
» Baras kažkoks awsm pavadinimu
» Kažkoks prabangus penkių žvaigždučių viešbutis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-