Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Tuščia klasė [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:23 pm

Izė dėbčiojo į Josh'ą kas keletą akimirkų. šiam švilptelėjus, sugriežia dantimis. Šiam užsiminus apie stovyklą, parauko antakius, bet vėlgi, sulaiko liežuvį už dantų.
- Man? Puikiai. Susiradau velniškai daug bendraminčių. Iš kai kurių vaikinų dar dabar laiškus gaunu, - išpyškina pamiršusi apie visas pamokas, kad meluoti negražu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:27 pm

Joshas sunerimęs prikando lūpą.
- sekantį kartą kai gausi laišką, galėsiu aš atrašyt?- kilstelėjo antakį jau mastydamas kaip pasiųs, bet kurį, lendantį prie Izės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:38 pm

- aaa... O gal padarom taip? Aš tau tų bičų adresus, o tu man panų pavardes? - pakilnoja antakius, jau svajodama kiap seksualujį savo bičiuką užsiundys ant poros nekenčiamų asmenų, tokių kaip Smith'as ar Chapellė... Galų gale Niler.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 10:41 pm

Joshas linktelėjo.
- deal. Man tik reikia užrašų knygutės,- pasiruošė stotis, bet kadangi jau buvo sutvarkęs porą butelių, sekėsi sunkiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePir. 12 28, 2009 11:33 pm

Bella krizendama palydi nesėkmingą Josh'o bandymą atsistoti ir nė kiek negailėdama vaikino, timpteli jį žemyn, pargriaudama ant žemės.
- Ahaahhahahhaha, tu jau giiirtas, - patenkinta išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 8:49 am

Josh'as sunkiai užvirto ant Izės.
- Aš tik truputį išgėręs,- gūžtelėjo pečiais ir atsisėdo į savo seną vietą.
- O štai Tavęs blaivos, šiandien dar nemačiau,- palinksėjo ir apsikabino Lancry viena ranka. Laisvąja susirado baigtą gerti butelį ir jį užsivertė. Kadangi šis buvo tuščias, Josh'as suinkštė ir parideno tolyn. Toliau sekė bandymai ištraukti naują butelį, kuris buvo dėžėje už Lancry.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:33 am

- Logiška. Nes tokia šiandien aš nebuvau, - sukikeno, rankomis apsivydama Josh'o kaklą.
Izė jau norėjo atsiimti butelį iš Josh'o, kai šis inkšdamas parodė, jog butelys tuščias. Paraukiusi antakius stebi nesėkmingus Josh'o bandymus paimti naują butelį. Izė lėtai nustūmė butelių dėžę dar toliau, kad Helden'as tikrai nepasiektų ir su plačia, kiek pikdžiugiška šypsena sekė jo bandymus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 2:49 pm

Helden'as pakėlė akis į Lancry.
-Tie keli mėnesiai, Tave padarė žiauria,- papurtė galvą ir toliau siekė butelio. Atsidusęs persisvėrė per Isabellą ir vos pasiekęs dėžę, patraukė ją link savęs.
-Bingo!- sukikeno ir ištraukė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:28 pm

- Išmokau kovoti dėl vietos pasaulyje, - sukikeno. Josh'ui pasiekus butelį, atėmė jį iš jo rankų.
- Ne bingo, - iškišo liežuvį ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:06 pm

Josh'as akimis nusekė tolstantį nuo jo butelį.
-Eeei.. Aš ketinau dalintis,- prikando lūpą.
-Kokios dar vietos?- prunkštelėjo.- Apsidairyk ir matysi kiek čia vietos.
Helden'as sukryžiavo rankas ir prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 10:33 pm

- Melagis, nieko tu neketinai, - sukrizeno, užsiversdama butelį. Sulaukusi Josh'o prunkštimo, Izė irgi suprunkščia.
- Josh'ai, Josh'ai... Kur tos vietos? Žiek. Suolas, stalas, spinta, tu. Kur tos vietos atrasi? - sumirksi akytėm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 10:53 pm

Josh'as išpūtė akis.
-Iš kur Tu žinai? Nevermind..- nutęsė ir toliau spoksojo į sieną.
-Po suolu, po stalu, spintoj.. Dar pasakyk, kad nėra vietos ten. Bet to ten gana patogu.. Turėtų būt,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 11:06 pm

- Aiškiaregė, mielasai, - sukrizeno.- Dėja. Man per mažai. Aš tokia stora, kad reikia žymiai daugiau vietos, - linktelėjo, paplekšnodama per plokščią pilvuką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 11:14 pm

Josh'as pavartė akim.
-Tik nereikia čia dejuot,- prunkštelėjo.- Graži ir stora,- išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 12:58 pm

Izė dėbtelėjo į Josh'ą žudančiu žvilgsniu.
- Bliamba, dabar reikės mesti valgyti, bo dar pas kokę ryžą ir liesą švilpę pabėgsi, - neva įsižeidusi prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 1:26 pm

Joshas prunkštelėjo.
- jei tik ji neatiminės iš manęs gėrimų - kodėl gi ne,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 4:27 pm

Izė suraukė antakius.
- Na ir bėk pas švilpę. Jos iš vis negeriančios, - labai piktai prunkštelėjo, atsukdama Joshui nugarą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimePen. 01 01, 2010 6:03 pm

Josh'as pavartė akimis su "here we go again" roža. Atsidusęs apsikabino rankomis Izę per liemenį ir prisitraukė link savęs.
-Kam man tos švilpės, jei turiu geresnę už geriausią,- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 2:42 pm

- Aha, dabar jau geresnė už geriausią, o ką tik buvo stora karvė su viena akimi, - linktelėjo, užsiversdama velniai žino kelintą butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 3:47 pm

Josh'as prisimerkė ir pakraipė galvą kažką įtemptai mąstydamas. Norėdamas pakgreitinti smegenų veiklą dar gerokai papurtė galvą.
-Aš taip sakiau?- susiraukė netikėdamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 8:51 pm

Izė įnirtingai palinksėjo.
- Sakeeeeei! Ir ne vieną kartą. Dar išvadinai nevisprote, - suraukė antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 9:45 pm

Helden'as pasitrynė kaktą.
-Tu įsitikinus? Nes aš kažkaip Tuo labai abejoju,- susiraukė.- be to buvau pilnai įsitikinęs, kad jei ne tu, aš čia nesėdėčiau.
Josh'as baisiai jau nenorėdamas paleido Izę vien dėl to, kad pastebėjo butelį alkoholio[[man sklerozė. pamiršau ką geriam LOLASLOLASLOLASLOLAS ]] Prikandęs liežuvį tyliai siekė jo, bet praradęs pusiausvyrą skaudžiai plojosi į sieną. Atsitraukęs, susiėmė už galvos lyg norėdamas įsitikinti ar ši vis dar vietoj. Kiek pasukiojęs galvą, atsiduso ir toliau siekė butelio. Po didelių ir sunkių pastangų pasitraukė į save butelį.
-Yay.!- sukrykštė ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 1:58 am

- Sakeeeei, neapsimetinėk durniuku, - piktai linktelėjo. Josh'ui paleidus ją, mergina ėmė ir atsistojo. Įsitaisiusi ant stalo, sukryžiavo rankas ir įsispoksojo į Helden'ą.
- AHahahhahahahaha, - patenkinta sukrykštė, šiam įsimūrijus į sieną.
- Atnešk, - įsakmiai linktelėjo, ištiesdama rankas į butelius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 7:53 am

Josh'as pašnairavo į Izę.
-Wellz.. Tokių dalykų aš negalėčiau sakyt. Tikrai ne,- papurtė galvą ir pateliūskavo buteliu į šonus.
Helden'as tingiai atsistojo, ištraukė iš dėžės butelį ir jau ruošėsi paduot jį Lancry, kai staiga apsigalvojo.
-Ir Tu tikiesi kažką gaut iš savo "duruniuko" vaikino?- sukikeno pacitavo merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitimeTr. 01 20, 2010 2:33 pm

Bella be jokios sąžinės graužaties linktelėjo.
- Taip. Juk Durniukai tam ir reikalingi? - nė nemirktelėjusi atrėžė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tuščia klasė [2] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuščia klasė [2]   Tuščia klasė [2] - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Tuščia klasė [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Klasė. Nenaudojama.
» Nenaudojama klasė
» Tuščia klasė
» Klasė po pamokų
» Arestu klase

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-