Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 11:25 am

Jeffrey Donovan rašo:
- First. Toj firmoj aš praleidau daug, ar
netgi labai daug laiko. Kažkaip nesinori, kad firma iš kart grimztų. Na
ir žinai. Aš vis dėl to vyras. Ir tvarkingos orientacijos, - išsišiepė.
- Galėsi atleisti, - linktelėjo. - Tai imi? - kilstelėjo antakį.
Di Chapelle rašo:
- O dar pati žadėjau išeiti iš viso šito
balagano. - giliai atsiduso. - O dėl orientacijos... dar galima
ginčytis. - prunkštelėjo.
Jeffrey Donovan rašo:
- Gali išeiti, - gūžtelėjo pečiais. - Dėl
savo orientacijos esu visiškai įsitikinęs, - vyptelėjo. - Dokumentai
visi jau prieš tave, belieka tik užbaigti tau, - tarstelėjo,
atsistodamas. - Iir... Man atrodo... Viskas, - linktelėjo. - Iki, -
sumurmėjo, eidamas pro duris.
Di Chapelle rašo:
- Šlykšti korupcija. - burbtelėjo ir prisitraukė prie savęs dokumentus.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 3:50 pm

Di svyruodama įsispraudė į savo valdas. Visiškoje tamsoje susirado Anti-girtumo tablečių. Įsimetusi kelias į burną, atsirėmė į sieną. Galvoje ir akyse prašviesėjo, kojos nebesivėlė, Di išgirdo savo pačios mintis.
- Hurray! - sukikeno ir apsižvalgė. Tamsu. Spraktelėjo ir nedidelis ugnies kamuoliukas jau skandė ore, apšviesdamas visą betvarkę ir dulkių kamuolius, esančius kabinete.
- Ech. Man senai reikėjo keisti stilių. - susiraukė pažiūrėjusi į baldus. Prisimerkusi patrynė delnais ir kibo į darbą. Panaikino visiškai viską iš savo valdžių.
- Taaaaaaaip. Pradedam nuo apdailos. - sukikeno ir išsitraukusi lazdelę pakeitė grindų apdailą į jauno uosio, sienas nudažė pastelinėm spalvom. Šalia židinio ištiesė kilimą, ant kilimo nedidelį kavos puodelį, bet sofą su pora foteliukų ir pufikų kojoms pasidėti. Atsisukusi į priešingą sieną, visą ją užbombardavo knygų lentynomis, ir sudėliojo ten visas savo turimas knygas.
- Brač. Greit savo biblioteką galėsiu atsidaryt. - sekundėlei nusistebėjo, bet vėl grįžo prie šios patalpos vertimo į gyvenamą. Naujas rašomasis stalas, minkštas krėslas Hogvarsto direktorės pavaduotojai bei pora ne ką menkesnių jos lankytojams. Ant sienų vietoj gero apšvietimo paliko senovinius deglus, visas duris nudažė balta spalva. Taipogi gražiai ir kukliai sutvarkė miegamąjį, vei vonios kambarį. Dar kelios stiliaus detalės, ir kabinetas buvo kaip naujas. Di su didžiulia šypsena sėdo prie savo rašomo stalo, ir pasiėmusi pergamentą, užrašė užsakymo blanką. Susukusi į ritinėlį, pažvelgė pro didžiulį langą už savęs. Pamačiusi, kad oras gan gražus, nusprendė pati nueiti į pelėdyną. Atsistojo nuo kedės, nupėdino prie paltų stovo, užsidėjo savo paltuką bet šaliką, ir su laišku rankoje išdūmė lauk iš kabineto.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimeSk. 11 01, 2009 4:09 pm

Di grįžo į kabinetą, nusimovė paltą ir šaliką, ir nupėdino į savo krėslą. Atsisėdusi išsibūrė garuojančios kavos puodelį, bei užkūrė židinį.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 11:37 am

Ashton'as labai lėtai prižingsniavo prie durų. Ne vaiduoklis, ne... Kiek šlubčiodamas, ant žando arčiau skruostikaulio, buvo didoka, šviežia žaizda. Veidas buvo kiek labiau suvargęs. Aišku visiems kils klausimų, kaip numirėlis prisikėlė, bet... [[ Whęęęę... ]] Kol kas tai telieka paslaptis. Prižingsniavęs prie durų, vyras uždėjo ranką ant rankenos ir kelis kart pabeldė kita ranka. Nieko nelaukęs, nes jau pats beveik džiuvo iš jaudulio, atidarė duris ir nedrąsiai atidarė duris ir įžingsniavo į vidų. Uždaręs duris, pats beveik visas nutirpo. Pažvelgęs į tą visiškai pažįstamą mylimosios veidą, Ashto veidą nutvieskė tokia nesveikai plati šypsena.
- Nieko nepasilgai? - kaip visada blondiniškai suklapsėjo akytėmis ir pakilnojo antakius, atsiremdamas į duris.

[[ Kaip pasiilgau Smith'o, tai bbd. xDD ]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 12:15 pm

[[ Egle, Tu nesveikai durna. Ir man tai patinka. :roooooooooooooooooooooooooooooooooooooofl: Db reik mąstyt reakciją. Yra minčių? :looooooooooooooooooooooool: ]]
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 1:47 pm

Di atplešė žandą nuo krėslo atkaltės. Susiraukusi suprato, kad buvo josios užsnūsta, nes prieš kelias valandas įžiebtas židinys vos ne nos kirbeno. Prasitrynusi akis lėtai atsistojo, ir priėjusi prie židinio vėl jį pakurstė. Žengdama prie lango labiau įsisupo į savo pledą, akyse vis dar matydama sapno nuotrupas - sužalotą veidą, suplėšytus drabužius, ir tą balsą... Pažvelgusi pro langą nieko nematė, kas dėjosi lauke, ji tiesiog bukai spoksojo į stiklą. Židinio šviesos dėka ant stiklo atsispindėjo viena siena, ir durys, prie kurių stovėjo... Di išsprogdino akis ir žaibiškai atsisuko nugara į langą. Kelias minutes tiesiog spoksojo lėtai ir giliai kvėpuodama, negalėdama patikėti savo akimis. Dar po kelių akimirkų, laužytu balsu prabilo.
- Aš jau spėjau išprotėti? - tyliai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 2:38 pm

- Taip mažut, pamiršau baltą chalatą užsidėt, bet laikas į psichūškę, - sukrizeno, sukryžiuodamas rankas ant krūtinės ir su nuoširdžia, plačia šypsena, žibančiom akim, stebėjo merginą. Vyro galvoje sukosi daug minčių ir visos jos buvo apie asmenį prieš jį.
- Nepasveikinsi prisikėlusio vyrelio? - nusijuokė, ištiesdamas rankas į šonus ir laukdamas Di'jaus savo glėbyje. Mintys, kad ši gražuolė galėjo susirasti kitą, kuriam laikui buvo nugrūsta į galą.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 2:54 pm

Di neramiai prisimerkė ir pradėjo slinkti palei langą link kietesnio paviršiaus - sienos.
- Aš kažko nesuprantu? - paklausė.


[[ Čia kaip serjaluose būna. Mylimasis dingsta, mylimoji praranda atmintį, milymasis grįžo, milimoji jo net nepamena. 🤣 ]]
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 3:06 pm

Nicky pabeldė į duris.ir pagalvojo:-Kad tik butu...
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 3:11 pm

Nicky nuėjo sau panosej sakydama:-Nieko čia nėra gero šitoj mokykloj.-ir nuėjo sau..
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 7:16 pm

Di Chapelle rašo:
Di neramiai prisimerkė ir pradėjo slinkti palei langą link kietesnio paviršiaus - sienos.
- Aš kažko nesuprantu? - paklausė.


[[ Čia kaip serjaluose būna. Mylimasis dingsta, mylimoji praranda atmintį, milymasis grįžo, milimoji jo net nepamena. Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] 568731 ]]

Asht'as lėtai kilstelėjo antakius.
- Kaip supratau negausiu savo hugo, kol neįrodysiu, kad nesu vaiduoklis ar apsimetėlis? - prisimerkė. - Fine, - pavartė akis, sukryžiuodamas rankas ant krūtinės ir net nesitraukdamas iš savo vietos.
- Bendradarbis. Viskas per mano bendradarbį. Tai jis perspėjo apie tavo sesutės ketinimus per vestuves. Prieš vestuves, ta bendradarbė... I mean... - užsikirto, sumirksėdamas akytėmis. - BENDRADARBIS, parūpino neperšaunamą liemenę, kerų apsaugą. Pasiruošiau. Nesinorėjo bėgti, nes tada aną pykšt, pykšt, kaip supratau, - palinksėjo, su kiekvienu "pykšt". - Žodžiu, ten mane pašaudė, aš typo numirau, viskas pagal planą, kol pyst kažkokia ne tai, kad paliktų mano neva kraujuojantį kūną sutvarkyti mano bendradarbiui, tai blią pradangino mane. Atsiradau vidury džiunglių. Sutikau čiabuvius. Šiaip jau būčiau bėgęs, kad buvau kiek sužeistas, tai pasilikau pas juos. Parodžiau porą magijos triukų ir na... Man už tokį žygdarbį (padegiau kaimo daunės namą), prikabino pasiimti genties vado dukrelės nekaltybę. Aš pasiunčiau juos toli, toli ir pabėgau. Aišku mane vijosi. Pagavę, uždarė į nelaisvę ir laikė gan apvalius metelius. Su bendradarbiais susisiekti neišėjo, o dingti oru irgi ne. Buvau per daug nusilpęs nuo strėlių krūtinėje, kurias man kiekvieną dieną badydavo į krūtinę, - nusipurtė.
- Žodžiu, paskui sumąsčiau susprogdinti visą genties būstinę ir pabėgau. Tiesiog. Teko lėkti kaip žiobarui. Vėliau, grįžau į Londoną. Kad tavo mielosios sesutės neužmužtų, teko kiek slapstytis pogrindyje, negalėjau tau nieko pranešti, nes, jei nepastebėjai, esi jau geri metai sekama. Žodžiu, tik viską sutvarkė, atsikračiau darbo ir štai... Tiesiu taikymu pas tave. Tu neįsivaizduoji, kaip tavęs pasiilgau, - atsidusdamas baigė ilgą kalbą ir pakėlė akis į Di.
- O dabar... Kur mano hug'as? - išsišiepė, ištiesdamas letenėles į šonus ir laukdamas Di.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 7:55 pm

Di tiesiog bukai suklinksėjo. Stojo gana ilga tyla. Ir tada, kai ji galėjo išklausinėti begales klausimų, ji paklausė.
- Ką turi omeny esu sekama? - susiraukė, bet vis dar įtariai dėbčiojo į tariąmąjį "prisikėlusįjį iš numirusiųjų. [[ xDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:00 pm

- Paskutiniais mėnesiais BUVAI sekama, - pavartė akis, vis dar laikydamas ištiestas rankas.
- Dieve mano. Grįžta nužudytasis vyras, o šita nei nepasveikina, - visai nepiktai nusijuokė ir žengęs kelis žingsnius į priekį, apsikabino merginą. Švelniai glostydamas jos plaukus, įsisiurbė į taip išsiilgtas lūpas. Bučiniai, prisilieitimai buvo tokie, kokie visada.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:05 pm

[[ Awwww bučiuotis su žiauriaveidžiu. 🤣 ]]


Di atsakė į bučinį, bet greitai atsitraukė.
- Po galais negnybk man, o tai blogai baigsis. - sukikeno ir įsižiūrėjo į jo veidą.
- Žinok nepyk, bet prieš metus atrodei daug gražiau. - prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:11 pm

[[ LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

- Oh, gąsdintoja. Lyg bijočiau, - sukrizeno.
- Yo. Šitos žaizdos kažko neima kerai, tai reiks laukti kol pati sugis ir šiaip. Gyvenimas paskutiniais metais nebuvo labai saldus, - šyptelėjo, labai nenoromis paleisdamas merginą. Šiaip jau, ano snukelis per daug nepasikeitė, tik, kad bruožai kiek suvyriškėjo, akys taip pat nebe tokios jaunuoliškos, tik ta žaizda.
- So, kiek vyrų spėjai pražudyti, kol buvau nupyškintas? - tokiu "tarp kitko" balsiuku paklausė, žvalgydamasis po kabinetą.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:13 pm

- Tavo humoro jausmas niekur nedingo. - susiraukė Di ir apėjusi stalą, nuėjo prie židinio, ir pakūrenusi krosnį, sėdo į krėslą.
- Galiu pasakyti, kad galima sakyti nė vieno. - nuobodžiu balsu tarė ji ir labiau įsisiautė į pledą.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:19 pm

- Šitas dizainas man patinka labiau, - pranešė ne visai į temą, galų gale klestelėdamas į krėslą prieš stalą.
- Galima sakyti? - suklapsėjo akutėm, stebėdamas Di veidą.
- Girdėjau apie Wilson'ą... Ir apie Donovan'ą. Tiesa. Donovan'as... Dunno, gero įspūdžio man nepaliko, - šyptelėjo, omenyje turėdamas girdėtas nuotrupas apie Di romaną su anuo.
- Tiesa... Jei gerai skaičiavau, pyplys turėjo jau būti, - šyptelėjo, omenyje turėdamas vaiką.
- Em. Kvailas klausimas, bet gal galėčiau jį pamatyti? - sumirksėjo akytėm, nes apie kūdiko žūtį minčių nebuvo.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:24 pm

- Apie Wilson'ą senai nieko negirdėjau. O Donovan'as? - susiraukė. - Girdėjau irgi kažkaip nusigalabyt sugebėjo. - gūžtelėjo pečiais.
Tada Di neramiai nuleido akis.
- Kaip matau Tu daug ko nežinai... - nenoriai sumurmėjo. - Bet pradėkim nuo lengvesnių žinių. Pasakojai, kad Tau reikėjo slapstytis nuo mano sesių? - pakėlė akis į Ashtą. - Tai vat, išaiškėjo, kad Angel ne Angel, o Maya. Ten ilga ir paini istorija, bet dabar turiu vienintelę Kim'ę. - vėl gūžtelėjo pečiais. - O Maya kaip leido man suprasti aplinkiniai, mirė kai buvau išvykusi. - prikando lūpą nenorėdama šnekėti toliau.


[[ Sakyt, kad mirė? ;D ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:29 pm

[[ Dunno. Gali. xDD ]]

- Tarp kitko. Dėl ko su tuo Donovan'u susipykot? - šyptelėjo, nes šiaip jau jam buvo įdomu visos detalės.
- Na žinai. Metai, - murmtelėjo.
Vyras linktelėjo, kai Di pakėlė akis į jį. Išgirdęs apie sesių istoriją, vyras sumirksėjo akytėm.
- Whow... - lėtai išpūtė akutes, jau ruošdamasis mestelėti kokią nesąmonę, bet tik dabar jo smegenis pasiekė Mayos mirtis.
- Oh, - normaliu balsu tarstelėjo nurydamas seiles. - Sutiksiu, kad paskutiniai metai mums abie nebuvo saldūs, - vyptelėjo.
- Bet visvien. Tu bent turėjai sūnų, - šyptelėjo, netverdamas noru aną pamatyti.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:34 pm

[[ Tiesa. Mes žinojom, kad bus sūnus? 🤣 ]]

- Kad aš žinočiau. - šyptelėjo.
Tada Di nervingai pasimuistė.
- Yeah about that... - prikando lūpą. - Em... Vieną vakarą, gal keli mėnesiai po... tariamos Tavo mirties... - gan piktai tarstelėjo. - ... buvau svečiuose. Tamsoje ėjau atgal į Kiauliasodį, ir... mane užpuolė skersgatvyje. Buvau gan nusilpusi ir pavargusi, todėl apsiginti nelabai pavyko... Viskas įvyko pernelyg staigiai. Tiesiog... man dūrė peiliu į šoną... - prikando lūpą.



[[ Nenori man atsiųsti to filmuko kur vakar sakei? :D ]]
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:39 pm

[[ Karatistas buvo... xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS ]]

Švelnią šypsenėlę nuo Ashto veido lyg vėjas nupūtė. Kurį laiką tiesiog girdėjosi laikrodžio tiksėjimas, tyla.
- Aaa... A, - tokiu laužytu balsiuku sumurmėjo.
- Yo... - tokiu tuščiu balsu tarstelėjo.
- Bent gerai, kad tau viskas gerai, - tarstelėjo, pakeldamas akis į Di ir prikąsdamas lūpą. Atsidusęs, atsilošė kėdėje. Tuščiu žvilgsniu spoksodamas į lubas, vyras kažką giliai mąstė.
- Klausyk... Man rodos man reiktų eiti, - tokiu tuštoku balsu sumurmėjo, keldamasis.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:40 pm

[[ Aj jo. Tykslei. 🤣 ]]

- Kur Tu žadi eiti? - susiraukė Di. Šita mintis jai visiškai nepatiko. Visiškai.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:42 pm

Klausimas vyrą kiek pabudino. Teisingai. Kur? Asht'as prasižiojo atsakymo, tačiau užsičiaupė. Keletą sekundžių pamąstęs, vėl pradėjo.
- Manau Kiauliasodyje rasiu laisvą kambarį, - gūžtelėjo pečiais, pakeldamas galvą į Di.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 8:43 pm

Di energingai pradėjo purtyti galvą.
- Net nemąstyk. Gali likti čia. - gūžtelėjo pečiais. - Ir šiaip. niekur neisi, kol dorai man nepapasakosi visos istorijos. - sunėrė rankas.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitimePir. 11 02, 2009 9:11 pm

Vyras blausiai šyptelėjo, nes labiau neišėjo.
- Dunno. Tau tai trukdys, - gūžtelėjo pečiais, omenyje turėdamas miegojimą čia.
- Nieko įdomaus, palyginus su tavo nuotykiais čia, - šyptelėjo. - Aišku nekaltinu tavęs, - staigiai pridūrė, kad nenuskambėtų priekaištingai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]   Direktorės pavaduotojos kabinetas [2] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Direktorės pavaduotojos kabinetas [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Direktorės pavaduotojos kabinetas.
» Direktorės kabinetas [2]
» Direktorės kabinetas [3]
» Direktorės kabinetas
» Direktorės Kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-