Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Merginų tualetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 5:44 pm

-Ne aš žinau,jog kažkas yra,bet matau jog nenori pasakoti,tada gal man išeiti,nes nebebendrauji jau su manimi,-niūriai tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 5:55 pm

- Aš... - sumurmėjo An. - Atleisk, - nunarino galvą ir pažvelgė į Ericą. Mergina pakėlė galvą ir jį pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 6:06 pm

-Atleidžiu,An,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 6:37 pm

- Tai nuostabu, - nusišypsojo. Tada nusižiovavo ir apsilaižė lūpas.
- Aš noriu miego, - sukikeno ir dar kartą jį pabučiavusi atsistojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 6:38 pm

-Okei,-nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 6:40 pm

- Tai... Eisiu, - sukikeno ir susirinkusi daiktus dingo pro duris.
- Pssst, labanakt, - sukikeno dar įkišusi galvą ir nuėjo link varnių bokšto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePen. 09 18, 2009 6:42 pm

-Labanaktis,-nusijuokė ir pats išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 18, 2009 8:32 am

-Kur tie maži klastuoliai?-patrynė letenėles Michė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 3:48 pm

Candice ėęjo į tualetą.Nuėjusi į kabiną ,ji padarė ką jai reikia ir ramių ramiausiai išėjo iki Bendrojo Koledžo kambario.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:25 pm

Anya verkdama įlėkė į tūliką. Varnė priėjo prie kažkokios kabinos ir užtrenkė joje duris.
- Šiknius, gaidys, ištvirkėlis, ožys... - dar isokiais gražiais žodeliais An vadino Eric'ą. Merginą dar labiau įsižliumbė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:27 pm

-An,-įbėgęs ir uždusęs tarė Eric`as.-Aš tik dbar susipratau,kas įvyko,tiesiog nesusivaldžiau,An prašau atleist...-prašė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:28 pm

- Nesusivaldei???? - užkriokė Anya. - Nemeluok, tu to NORĖJAI... - užsriūbavo mergina. - Aš kažkodėl valdžiausi, tvardžiausi, bet TU, ne... - vėl pradėjo rėkti mergina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:29 pm

-Nerėk,An atleisk,-prašė.Jis priėjo prie tualeto durų ir jas išlaužė su jėga.-An tai buvo didžiausia mano klaida,jei neatleisi aš mirsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:30 pm

Įbėgusi Ca tarė:
-Anya ,Eric'as sako tiesą.Jis nesusivaldė ir mane pabučiavo.Jis nesusivaldė.Atsigauk ,pamąstyk.Turėtum jam atleisti ,-tarė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:31 pm

-Candice,manau mes kalbėsimės rytoj,-atsigręžęs tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:32 pm

-Aš su Tavimi nekalbu ,-švelniai tarė ji.
-Aš Tau padedu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:33 pm

-Bet aš noriu dabar pabūti su Anya,-tarė jai.-Nepyk.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:33 pm

-Aš nepykstu ,Eric'ai.Gerai ,paliksiu Jus ,-ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:34 pm

-An,-maldavo jos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:39 pm

Kai Eric'as išlaužė duris Anya krūptelėjo. Merginos veidas buvo pasruvęs ašaromis ir juodu tušu. Varnė greitai nusivalė ašaras ir žiauriais žiauriu žvilgsniu pasižiūrėjo į vaikiną.
- Tai ir mirk. Aš netikiu atsitiktinumais, - sumurmėjo šaltu balsu. Tada išgirdo Candicės balsą užriko jai:
- Blah blah blah. Neatsigausiu, nemąstysiu, neatleisiu. Ir žinau vieną faktą: tu jį ar jis tave ar abu vienas kitą, bet bučiavotės! - ir tuomet ji atsistojo. Mergina su savo kerzais užlipo ant tūliko dangčio ir persivėrė per kabinos kraštą. Galų gale ji atsidūrė kitoje kabinoje. Tada dar pratarė:
- Be to, nuo kada klastuoliai ateina guosti kitus, ką? - prunkštelėjo ir sukryžiavusi rankas bei papūtusi lūpytes atrėmė kojas į kabinos duris. Žodžiu, atrodė kaip aikštinga princesė apsirengusi gotiškai. Kai klastuolė išėjo, ji aiškiai pasijuto geriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:41 pm

-Gerai mirsiu,bet tave paskutinį kartą pabučiuiosiu,-ji įvirto į tą kabiną kurioje ji sedėjo.Jis prie jos priėjąs įsisiurbė jai į lūpas,labai,labai stipriai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:46 pm

An jau norėjo jam įspirti į ten kur labai vyram skauda, bet ją nugalėjo tas vienas vienintėlis bučinys. Black'ė norėjo Eric'ą apkabinti, bet ji prisiminė, dėl ko ji verkė kelias minutes. Tada An nustūmė vaikiną nuo savęs ir tarė:
- Viskas. Ir lik su ta savo klastuole. Manęs tu tokiais dalykėliais neįveiksi, nepalenksi atgal. Turėtum labiau pasistengti. bet abejoju ar kas nors dar pagelbės. Man išdavystė - tas pats kas ir bandymas nužudyti. O aš abejoju, ar įsimylėtum tą, kuris tau taip padaro, - metė ir nustūmusi Eric'ą į šoną nubėgo link durų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:49 pm

-Aš tai padariau,kad galbūt apsigalvotum,bet einu į likimą,nes tu mane atstūmiai,-nusiminęs tarė.Jis išėjo.Nuėjo link skardžio.
(jei nori ateik prie skardžio;DD)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:51 pm

[[Yeah. O gal tu geriau varyk į stovyklą kalnuose? Galėtumėm oloje susitikti xDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:52 pm

(ok)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Merginų tualetas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Merginų tualetas   Merginų tualetas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Merginų tualetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Merginų dušai.
» Mirtos Tualetas
» Merginų miegamasis
» Merginų kambarys
» Merginų kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-