Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:15 pm

Bella atėjo ir apsidairė ir pagalvojo:kaip seniai čia buvau...:-Labas vakaras.-Bella pasisveikino su žmonėmis ir atsisėdo prie baro.


Paskutinį kartą redagavo Isabelle Marie Swan, Kv. 12 03, 2009 5:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:20 pm

- Oh cmon, pažiek į jį, gi stopūdovai gėjus, - sukrizeno, žvilgtelėdamas į Matteo. Išleidęs panašų į "Ewwwwww" garsą, pažvelgė į Keičiaus mielas akutes.
- Hmmm.... - numykė, prisitraukdamas butelius prie savęs. Paslaptingai dirsčiodamas į Keičių, galų gale stumtelėjo jai butelį. Pusiaukelėje, sustabdė jį ir prisitraukė atgal.
- Naaah, imk, - sukrizeno, galų gale pristumdamas jai bonką.
- Ėi, žmogas, tu juk Alexis nia? - prisimerkė, kiek užmiršęs vardą.
- Laba, Bella, - linktelėjo ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:24 pm

Bella pasidėjo kuprinę ir žaibą į šoną ir užsisakė arbatos:-Nematėt Jacobo?
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:27 pm

- Išbandei?
Nusijuokė. Kalbai pasisukus apie ugninę, sumirksėjo akutėm, maldaujančiu žvilgsniu. Tikėdamasi labai lengvai gauti gėralo, jau tiesė ranką link bonkės, deja, susimovė, buteliui sugrįžus atgal, papūtė lūpas. Gal;ų gale gavusi ugninę, pergalingai pakilnojo antakius.
- Thaaaanks.
Išsišiepė ir vėl atsisėdusi. Į Smith'o klausimą atsakiusi linktelėjimu, pridūrė.
- Nebloga atmintis, mokytojau.
Sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:46 pm

- Ką išbandžiau? - suraukė antakius ir pakreipė galvą.
Po paskutinės Keičiaus frazės, Smith'as sukrizeno.
- Die, man taip juokinga, kai žmonės mane vadina profesoriumi, mokytojumi... Mano netgi pavardė nesiderina su tokiais žodžiais, - nusijuokė.
- Todėl vadink mane Smith'u, Aštu, Šaštu dar kaip nors ar dar kaip nors... - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 5:51 pm

Bella užsidėjo kepurę ir užsimetė kuprinę:-Na žodžiu iki Jacob dedulę ir profesoriau hm...Smithai..adjos.-Bella pasiėmė šluotą ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimeKv. 12 03, 2009 6:04 pm

- Ai, nesvarbu.
Išsišiepė ir pagaliau gurkštelėjo ugninės. Palaimingai nusšypsojus, atsiduso.
- Jau galima gyventi.
Nusijuokė.
- Ar aš kalta, kad pasirinkai tokį darbą?
Sukrizeno dar vis nepaleisdama butelio iš rankų.
- Taip, aišku, PROFESORIAU. Oūkey, stengsiuos taisytis. Asht'ai. Taai, kaip gyvenimėlis?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 11:15 am

Mattei greit atsistoja ir priėjęs prie Ash priremia jį prie sienos ir įreme jam lazdelę į gerklę.
-Tau dar maža sudžiuvęs vikšro gabale?- grėsmingai taria žiūrėdama į jį savo žudiko žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 12:55 pm

Asht'as jau žiojosi atsakyti Alex'ui, kai prie jo priėjo Matt. Kadangi paskutiniu metu pistoletas jam buvo artimesnis nei lazdelė, vyras nepagalvojęs uždeda ranką ant Beretos, tačiau staigiai ją patraukia, pamąstęs apie artėjančius metus Azkabane.
- Tu, suknistas gėjau, drįsti liesti mane savo rankom? - sušnypštė ir taip kala Shadow'ui į pilvą iš kumščio, kad maža pasirodyti neturėtų. Juk šiaip, specialiai ruoštas killeris ir t.t. ir t.t. Kadangi nuo smūgio jėgos prognozuojama, kad Matteo atsitraukti tai tikrai turėjo, Smith'as nepagaili dar vieno smūgio. Šį kartą tris kart stipresnio ir į Shadow'o snukį. Ir neapsimetinėkim, kad netaiklaus. (( Kai trenksi atgal, Smith'as irgi gaus! xD ))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:28 pm

M atsitrenkia nuo smūgio į barą.
-Tu suknistas šūdo gabale- atstato į jį lazdelę, iš lūpos bėgo kraujas- noriu tave nužudyti ir lengvai tai padaryti dabar galiu, jau atsėdėjau metus Azkabane galiu dar- taria ir vėl savo žvilgsniu pažiūrį į jį.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:38 pm

- Negąsdink tuo savo žvilgsniu, niekas jo nebijo, - suprunkštė.
- Oh, matosi žala. Dar sugėjiškai. Buvo tvirkinamas psichų, nia? - vyptelėjo, mostu išsitraukdamas pistoletą, kuris kaip žudymo įrankis Smith'ui buvo labiau artimas pačiam Asht'ui. Atlenkęs saugiklį, Asht'as nutaikė jį tiesiai, tiesiai į Shadow'o kaktą. Vaikinas svarstė, ar firma sutvarkytų neužsakymą ir ar labai kliūtų nuo Josh'o.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:41 pm

-O dieve tik žiobariškai ir temoki žudyti, tiesa?- nusijuokia garsiai neišsigazdamas jo daikčiuko. Mosteli lazdele ir šautuvas iš jo rankų nukrenta kažkur toli.
-Ir vėl man trenksi? kitaip nemoki jo?- išsišiepia.
-O beje dėl to gėjaus, žinojai tu labai dažnai tą žodį vartoji, manau tu pats toks esi - taria viska būdamas labai ramus. Nuleidžia lazdelę, bet stipriai ją gniaužia kumštyje.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:54 pm

- Ne. Moku ir su lazdele, bet žiobariškai kiečiau, - suprunkštė.
- Oh, nenori, kad trenkčiau? Whatever... - pervertė akis ir išsitraukė lazdelę. Pasekęs skrendantį pistoletą, atsiduso, aiškiai suvaidindamas liūdesį.
- Ne, aš ne gėjus. Tai puikiai galėtų įrodyti mano žmona, - vyptelėjo, mostelėdamas lazdele. Crucio į Shadow'ą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:57 pm

(pala ką tas daro? xDDDD)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 1:59 pm

[[ Crucio kankinimo burtažodis. Typo sukelia nežmoniškus skausmus. Iš nedovanotinų. xDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:00 pm

Kiek krūptelėjo po pirmojo Matteo veiksmo.Vėl pakilusi nuo kėdės, atsirėmė nugara į barą ir gurkšnodama ugninę, kurį laiką stebėjo vykstančią velniavą.
- Kaip maži vaikai.
Prunkštelėjo siurbtelėdama ugninės.
- Galit abu paaiškinti dėl kokių priežasčių čia snukiuojatės?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:01 pm

(aaaaa aišku xDDDD)
Nu tipo Matteo parkrenta ir raitosi iš skausmo, bet necype nieko, tik raitosi xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:02 pm

- Jis gėjus ir jam nepatinka, kai jį vadinu gėjum, - trumpai išdėstė situaciją.
- Ir šiaip. Jis gėjus nuo vaikystės, - linktelėjo, paaiškindamas, kodėl jie šitaip iš kart vienas kitam į atlapus.
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:03 pm

- Umm, vienam vakarui labai jau daug žodžio "gėjus".. Mane jie šiurpina.
Nusipurtė ir dirstelėjo į besiraitantį Matteo.
- Nežinodama kokį dalyką dėstai, pagirčiau už taiklų šūvį.
Šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:04 pm

(ką man veikt? xDDD aš dar raitytis turiu? xDDD)
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:05 pm

((Jei patinka-raitykis LOLASLOLASLOLASLOLAS pasirinkimo laisvė))
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:08 pm

- Eh nū, mano specilizacija Diego, Bereta... - vyptelėjo.
- O ne kukmedžio lazdelė... Wait, mano ąžuolinė buvo, - suraukė antakius, apžiedamas lazdelę.

[[ Gali išvengti ir duoti Smith'ui į snukį! Tradicinės razborkės man visada arčiau širdies būdavo. xDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:09 pm

(nu man įdomu kiek trunk kerai xDDD)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 52
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:11 pm

[[ Neilgai. Tu parašyk, kad maždaug sušnypšti iš skausmo ar smth like that, o Smith'as nutrauks kerus, nes šiaip jau crucio būna tol, kol kerus paleidęs žmogas nori. xD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitimePen. 12 04, 2009 2:15 pm

(aaa... ačiū už įsmų atsakymą, bet M necyps xDDDD)
M toliau raitosi xD rankoje vis dar stipriai gniaužia lazdelę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 513Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-