Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 5:49 pm

suny atsitrenke ir slumstelejo ant kedes.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 5:54 pm

((Alexis, tau dar nešti maistą? xDDD))

- Suny, - kriokdama iš kambarėlio išlekė Anya. - Baka, kaip seniai čia buvai, - kumštelėjo jai į ranką. Tada pribėgo prie barelio ir įpylė į bonkę ugninės.
- Metas pereiti prie nnormalių gėrimų, - tarė ir su trenksmu pastatė butelį prieš Suny, tiesiai ant baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 5:59 pm

-Baka tu, o sau tai butelio nereikia??-pasieme butela ir pradejo srebti...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 6:04 pm

- Reika, - nusivaipė An ir pasiėmė sau butelį. Tikros ugninės, žinoma. Mergina užsivertė butelį ir pradėjo žiūrėti pro langą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimePir. 10 19, 2009 6:12 pm

Suny atsisuko i sesiu:
-Oh, nuzudyk manes!!! Oi cia tu An, o as galvojau kad mirtis atejo!-Sukliko
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 9:10 am

- Aš tavęs nežudau, ir man atrodo, kad nuo vieno gurkšnio, tu pasigėrei, - susiraukė mergina. - Well, ne mano biznis, - gužtelėjo pečiais ir vėl gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 10:39 am

-Manai kad taip lengvai pasigeriu?-pasiteiravo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 10:57 am

- Yap, -linktelėjo galva ir dar gurkštelėjo ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 12:03 pm

-Kita syki kai jau matysi, kad padauginau sustabdyk,-tare ir uzsiverte buteli.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:40 pm

Suzan įsivertė į barą. Nužvelgusi seniai matytą barą ir jau girtus veidus sumiksėjo:
- Suny... Anya? - laiminga kaip... katukas Suzan priėjo prie baro ir apsikabino merginas. Atsisuko į Anyą, - man kaip visada, ugninės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 5:59 pm

- Suz, - laiminga sucypė An ir priėmė apkabinimą. Mergina nuėjo prie kažkokios tai spintelės ir ištraukė nemažą butelė ugninės.
- Laikiau kaip tik au, - sukikeno i nuvaliusi su kažkokiu skuduru dulkes padėjo jį ant baro.
- Kaip gyvenimas? - paklausė truktelėdama ugninės iš savojo butelio. Staiga pamatė kaip Suny geria gėrimą ir jai lapsi ausys, o akyse matosi gėlytės ir drugeliai. An išsprogino akis ir atėmė butelį iš sesers.
- Viskas, mergaite, pasigėrei, - rimtai palinksėjo galva.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:03 pm

- Oo. - šyptelėjo ir paėmė butelį. Jį atsikimšusi gurkštelėjo. Vėl tas pats deginimas. Kaip Suz šitiek laiko galėjo to nė burnoj neturėti? - Gyvenimas tai ššėė... Kaip tau? - Suzan žvilgtelėjo į Suny ir dar kartą užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:13 pm

- Man ne ką geresnis. Tik atostogos prasidėjo, - sukikeno ir vėl gurkštelėjo ugninės. Mergina nuėjo trumpam įki kažkokios spintelės, kurioje buvo labai šalta. An pasiėmė iš jos pyrago gabalėlį.
- Siuz, nori? - paklausė.
Atgal į viršų Go down
Becca Smith-Pettyfer
Becca Smith-Pettyfer



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 6587
Female Amžius : 28
Grupuotė : Dumbldoro kariauna
Kursas : Septintas
Koledžas : Varno Nagas

Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:22 pm

- Dar klausi, - sukikeno ir dar gurkštelėjo ugninės.
- Atostogos... - sumurmėjo, - ...nu ir kas iš to? Vis tiek nėr ką veikt... - prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 6:28 pm

- But still... Kita vietovė, - pakilnojo antakius Anya. Tada vėl pribėgoprie to paties šaldiklio ir ištraukė dar vieną pyragaitį. Paėmė iš kažkur šakutę ir įsmeigusi į pyragą pakišo Suzanai po nosim.
- Skanaus, - sukikeno ir labai stipriai smeigė šakutę į pyragaitį.
- Niam niam, - sučepsėjo ir pradėjo jį kramsnoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 2:37 pm

-Ir vėl kažkas geria be Michellės!-papūtė lūputes ir suraukė antakius įlėkusi mergina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 3:27 pm

- Mich, - nusišypsojo Anya ir prilėkusi prie merginos, ją apkabino. Tada nutempė prie baro ir taip pat pastatė bonkę ugninės prieš ją. Tada gurkštelėjo savosios.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 3:32 pm

-Kąąą tu čia man duodi..-paipiktino vienu gurškniu išgerdama visą bonkęę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 3:42 pm

Anya išpūtė akis.
- O ko reikia, kad taip greitai neišgertum? - pakėlė antakį ir paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 3:45 pm

-Aš nejaučiu nieeeeko su šituo...-kiek nutilo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 6:11 pm

- Kaip sau nori, - gūžtelėjo pečiais ir paėmė kibirą likusį dar nuo praeito pasisedėjimo.
- Jeigu šito neužteks... - sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeTr. 10 21, 2009 7:08 pm

Šitą išmaukė TIK dviem gurkšniais.
-Daaaar.-sumurmėjo ganėtinai įkaušus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:52 am

- Man baisu. Tu mano visas atsargas špliumpsi, - išpūtė akis Anya ir švokšdama šiaip ne taip pastatė ant baro dar vieną, bet trigubai didesnį kibirą.
- Man tikrai baisu, - palinksėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 9:23 am

Suny prabudo ir pradejo rekti:
-Kas mane nugirde???
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 1:29 pm

-O aš nyžinau. Manys neklaūsk.-tarė išgerdama kibirą trim gurkšniais.-Mano galvą plyyyyšta...-pradėjo ūžti ji.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Baras - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Baras
» Baras...
» Baras
» Baras
» Baras

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-