Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Olos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:35 pm

- galbūt,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:36 pm

-Kas galbūt? Aišku nusipelniau,- prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:40 pm

- nusipelnei pasigaidint?- prunkštelėjo.- skamba lyg iš fantastikos kūrinio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:42 pm

-O ko Tu tikiesi? Jei dar nepastebėjai, esu šiek tiek girtesnis nei įprastai, so užuominų, akd nusišneku nelaukiu,- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:48 pm

- ne, nepastebėjau, nes aš taipogi girta, ir manau, dar girtesnė už tave,- prunkštlėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 9:49 pm

-Nori lažintis?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 8:47 am

- o kas rankas perkirs?- kilstelėjo antakį, sunerė rankas ties krūtine.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 8:50 am

- Apsieisim ir be to,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 8:55 am

- no way,- papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 8:56 am

-Tuomet ką siūlai?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 8:57 am

- nekirsti lažybų?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:06 am

-Ir pripažint, kad Tu laimėjai? Na jau ne,- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:15 am

- aš nieko nesakiau,- burbtelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:19 am

-Gerai, jau gerai. Aš pasiduodu, tu laimėjai. Galim eit miegot?- atsigulė.- Galva plyšta.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:22 am

- miegot?- prukštelėjo.- aš nepasirašau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:28 am

-Tu išvis kam nors pasirašai?- sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:34 am

- nežinau,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:36 am

- Aš žinau,- prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:38 am

- ką?- apsidairė sumišusi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:43 am

-Aš žinau, kad Tu nežinai, dėl ko pasirašai,- užtkrintai burbtelėjo.- Ar bent jau kažkas panašaus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 9:56 am

- aaah, štai ką tu žinai,- atsikvėpė.- aš irgi tą žinau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 10:02 am

Josh'as pakilo ir atsisėdo.
-Dar žinau, kad Tu būtum visai nieko prieš jei aš..- išsišiepė ir prisislinkęs prie Lolos, įsisiurbė į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 10:12 am

apsivijo rankom Josh'o kaklą, tęsė bučinį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 10:14 am

Po kiek laiko atsitraukė.
- Sakiau, kad žinau,- gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30, 2009 10:18 am

- aš girta, o kai aš girta.. galiu kad ir kalnus nuverst.. na, netiesiogine prasme..- susimąstė.- čia buvo tik patikrinimas, ar žinai, ar ne?- kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Olos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Olos   Olos - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Olos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-