Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Kalno viršūnė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 20, 2009 3:44 pm

[[..]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePen. 10 23, 2009 4:09 pm

Galiausia niekur neradusi savo sesers čia pasirodė Michė.
Kažkaip užlipo ant kalno kad ir kaip stigo oro.
-Aš...galiu....-dusdama tarėji ir stengėsi sedėti taip toliau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 12:27 pm

An ramiai atsivilko į pačią viršukalnę. Mergina tyliai dūsuodama atsisėdo ant kažkokio akmens. Tada pamatė kažkokią mergą. Atpažino kablus ir laabai ilgus nagus.
- Mich, - lyg ir sau pasakė ir sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 12:32 pm

-Oro trūkumas. Atsinešiai kokių balionų pripildytų oru?-sunkiai tarė dėl per didelio oro trūkumo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 12:34 pm

- Am... Ne, - gūžtelėjo pečiais. Tada pagalvojo ir tarė:
- Jeigu sunku kvėpuoti, galim eiti žemyn, - sukikeno ir atsistojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeSk. 10 25, 2009 7:49 am

Suny uzkope ir isvydus seses suriko:
-Pagaliau, ka tu cia dirbi???-tada suprato, kad cia mazai oro ir pradejo dusti,-Gal lipam zemyn???
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePir. 10 26, 2009 7:04 am

-Pritariu.-tarė ji žengdama aišku kažkokį šleicą žingnsį.
Ji nusirideno nuo kalno, nors pati atsipirko vos keliais nubrozdinimais.
-Auuuč.-sudejavo kažkur apačioje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePir. 10 26, 2009 11:54 am

- Oh, jau ta Michellė, - užvertė akis ir nubėgo žeyn. Ne taip kaip ant kablų, su kerzavais batais buvo daug lengviau nulipti. Mergina priėjo prie Hilton'ės.
- Skauda? - suklapsėjo blakstienomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePir. 10 26, 2009 7:59 pm

-Tai ne - kutena.-pavartė akim.-Man reikia..kai ką patikrinti.-sukikeno ir nubėgo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePir. 10 26, 2009 8:34 pm

Suny nusiverte kulversciais nuo kalno ir nubego palapines link..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimePir. 10 26, 2009 8:56 pm

Elizabeth užkopė į kalno viršūnę.
- Sportas - sveikata. - ir tėškėsi ant žemės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 11:23 am

Atsikėlusi Eli atsistojo ir nupėdino prie ežero.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 1:28 pm

Arwen užlipo ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:25 pm

Pamačiusi, kad mergos jau nubėgo, Anya prunkštelėjo ir nusivijo jas rėkdama kažką panašaus į "Kakos, kodėl manęs nelaukiat?".
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:39 pm

Anya vėl čia sugrįžo. Šį kartą buvo ramia išraiška. Mergina dūsuodama užlipo ant kalno. Merginai dvejopai trūko oro, bet ji nekreipė į tai dėmesio ir nuėjo prie pat krašto An atsisėdo ant kažkokio akmens ir pasirėmusi smakrą, žiūrėjo į horizontą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:42 pm

-An,aš jos net pažįstu,prisiekiu,-pribėgęs prie jos tarė visas uždusęs.-Aš net nežinau,kas ji tokia,bet manau jog tavo sesuo nes turi tokias pačias akis kaip ir tu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:49 pm

- Tikrai, - sumurmėjo sau panosei Anya. Tada žvilgtelėjo į Eric'ą ir vėl nudūrė akis sau į kojas.
- Eric'ai, aš tau turiu prisipažinti, - mergina sumurmėjo. - Aš irgi tau nebuvau ištikima, - linktelėjo.
- Dar kai tavęs nepažinojau, aš turėjau vaikiną, tokį prancūzą. Tiksliau, dar tebeturiu, - gūžtelėjo pečiais. - Ir aš jam pažadėjau, kad pabėgsiu iš mokyklos ir gyvensiu su juo, - sukikeno. - Jis jau pilnametis, aš irgi greitai būsiu, tad... - nutęsė pasižiūrėdama į vaikiną. - Tad manau, kad mums teks išsiskirti, - linktelėjo ir priėjo prie klastuolio arčiau. Tada jį pabučiavo į lūpas, tiksliau pakštelėjo ir tarė:
- Atsiprašau, kad taip įvyko. Turbūt dar šiandien dingsiu iš čia, - gūžtelėjo ir nubėgo nuo kalno, kol vaikinas neatsitokėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeAntr. 10 27, 2009 4:52 pm

-Neeee,-nusipurtė.-Taip negalima,ir dar tebeturi,tu paleistuvė,-išrėžė jai tiesiai į akis.Kai mergina nubėgo jis atsistojo ir nuėjo į bendrą palapinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 10:56 am

Eric`as čia atsinešė ir Mich.
-Ką tu nori,kad manęs nematytum ir tave išbruktų iš šūlės?-paklausė jos ir nusijuokė.-Bet buvo tikrai geras,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:37 pm

-Tarp kitko esu nužudžius kelis. Sakyčiau du. Dar tiksliau dvi.-sukikeno Michė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:39 pm

Nicky atėjo skaitydama knyga apie Hogvartsą.
-Kas yra tas Haris Poteris?Ir pala.Severą Sneipą žinau, bet to Poterio ne...
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:39 pm

Nicky pastebėjo, jog nėra viena ir pasisveikino:
-Sveiki...
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:42 pm

Ji pagalvojo, jog visi su ja nenori bendrauti.Ji toliau skaitė knygą ir pamatė savo mamos nuotrauka
-Ką ji čia veikia?O man tai nieko nesakė :| kad mokėsi čia
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:43 pm

Ji išėjo iš čia.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitimeTr. 10 28, 2009 12:56 pm

(negali smailų;)
-Aš dar nei vieno,-nusiojuokė.-Bet moku geriausiai daryti štai ką,-jis palinko prie ir įsisiurbė į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kalno viršūnė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kalno viršūnė   Kalno viršūnė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Kalno viršūnė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Kalno papėdė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-