rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Natalie Rivendeill novelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Natalie Rivendeill novelė   Pir. 09 29, 2008 4:48 pm

1.Vardas Pavardė ~ Natalie Keira Rivendeill
2.Lytis ~ Moteriškoji
3.Amžius ~ 13m.
4.Šeimyninė padėtis ~ laisva
5.Tėvai ~ tėvas Arlasas Rivendeill, grynakraujis elfas kilęs iš Vanjų (skaisčiųjų elfų) tautos. Motina - Lučiena Rivendeill, grynakraujė ragana, kuri mokėsi Hogvartse, klastūnyno koledže.
6.Koledžas ~ Klastūnynas
7.Kursas ~ 3
8.Kraujas ~ pusiau ragana pusiau elfė.
9.Lazdelė ~ 14 su puse colio, su vienaragio širdies dalele, iš liepos. Itin ilga, lanksti ir plona.
10.Šluota ~ -
11.Augintinis ~ Gyvatėlė Beauty ir peledziuke Padauža
12.3 charakterio bruožai ~ Pasikėlusi, pasitikinti savimi, savimyla.
13.Didžiausia baimė ~ Vorai.
14.Ar gali matyti testralius (kitaip: ar esi matęs mirštantį žmogų)? ne.
15.Gyvenimas iki atvykimo į Hogvartsą(aprašyk).
Natalie gyvenimas prasidėjo Vanjų elfų tautos (kitaip vadinamos skaisčiųjų elfų) slėnyje. Natalie vaikystę praleido miške, kuris visuomet buvo kupinas dainų, linksmybių bei šviesos. Mažoji elfė žinojo, jog jos motina yra grynakraujė ragana, todėl negali gyventi čia, su ja ir jos tėvu. Natalie kaip ir kiti elfai be galo mėgo medžius, dainas, žvaigždes, gamtą...
Dėja, prieš kelis metus Vanjų slėnį prislėgė šešėlis, baisios burtininkų ir blogųjų elfų magijos kupinas šešėlis. Visi ten buvę elfai smarkiai pasikeitė. Jie tapo blogi, išvaizda jie priminė tamsius, kuprotus, baisius padarus. Elfai pasidarė visai kitokie nei prieš tai. Šį kartą laimė nusišypsojo Natalie. Jai pavyko pabėgti iš miško dar ne visai prasiskverbus šešėliui, nors blogis įsiskverbė į jos širdį, išvaizda nepasikeitė. Pakito tik jos charakteris, būdo savybės.
Netrukus Natalie gavo laišką iš Hogvartso. Anksčiau ji net nežinojo, kad yra gabi burtininkų magijai.
Atvykusi į Hogvarstą Natalie be galo žavėjosi didžiule pilimi, pilna įvairiausių paslapčių ir nuotykių. Kai pirmą kartą įžengė į didžiąją salę Natalie nužvelgė visus keturis stalus, kurie buvo papuošti keturiomis spalvomis - žalia, raudona, mėlyna ir geltona. Mergaitė iš karto įsižiūrėjo į varno nago ir klastūnyno stalus, kadangi buvo girdėjusi apie hogvartsą ir jau turėjo iš ankstinę susidariusi nuomonę apie visus koledžus, labiausiai jai prie širdies buvo mėlyna bei žalia spalvos, nors jautė, kad dėl savo tėvo gali nepatekti į klastūnyno koledžą, nors visa motinos giminė mokėsi būtent jame. Išgirdusi direktorės ištartus žodžius "Natalie Keira Rivendeill", mergaitė tuojau pat žengė ant pakylos ir klestelėjo ant kėdės. Direktorė paėmė didžiulę kepurę ir uždėjo ant Natalie galvos, ši tuojau pat užsmuko ant akių. Kepurė kurį laiką tylėjo, atrodė, kad ji mąstė. Tik Natalie girdėjo paskirstymo kepurės žodžius "Matau, esi gudri, bei protinga... Tiktum Varno nagui, tačiau tavo širdis reikalauja Klastūnyno... Nesi grynakraujė... Vis dėl to...KLASTŪNYNAS!" Sušuko kepurė paskutinyjį žodį ir Natalie stryktelėjusi nubėgo link šėliojančio klastūnyno stalo. Natalie - be galo pasitikinti savimi mergaitė, save mylinti ir gerokai pasikėlusi, nors išgirdusi replikas apie savo elfiškąją pusę visuomet paniūra, arba vaidina, jog neišgirdo.
16.Nuotrauka ~
Atgal į viršų Go down
 

Natalie Rivendeill novelė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš.-