Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Direktorės pavaduotoja

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimePen. 10 03, 2008 5:18 pm

Levanda įėjo į kabinetą ir pamatė gražų erdvų kambarį su visokiausias baldais. Ji įsitaisė ant patogios kėdės prie stalo, pasiemė lapelį ir užrašė,,Dirėktorės pavaduotoja Levanda Belamin". Ji pasiemė jį ir nuėjo prie durų jo priklijuoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 10:45 am

Joana atejo i kabineta.
-Sveiki,profesore.-pasisveikino.-atejau atlikti aresto.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 4:30 pm

-Sveikos,- pasakė Levanda,- jūs abi turėsite sutvarkyti šiuos popierius pagal datas,-parodė juos.


Paskutinį kartą redagavo Levanda Belamin, Št. 10 25, 2008 10:55 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 2:53 pm

Melannie įėjo į kabinetą.
- Aš jau čia.. - sumurmėjo mergina ir klestelėjo į kėdę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:15 pm

-Sveika. Išsiblaivei? [[xD]] Tau reiks nublizginti visus šios mokyklos gautus medalius, taures ir bla,bla,bla [[xDD]]. Filčo kabinete, beje tave ten prižiūrės Filčas. Ir žiūrėk, kad neliktų ne vienos dulkelės. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:16 pm

- Profesore... - sudėjavo Melannie. - Aš nekalta, tai grifė mane įkalbėjo gerti. Juk žinote, kad niekada negalėčiau taip pasielgti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:20 pm

-Nieko nežinau. Eik ir dirbk. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:21 pm

- Ne, profesore, prašau... - sudėjusi rankas lyg melsdamasi sudejavo Melannie.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:38 pm

- Eisi dirbt, bet turiu tau klausimą. Ar tu turi bėdų dėl gėrimo? [[xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:39 pm

- Aš? Nejuokaukit, profesore. Negi galėčiau gerti savo noru? - apsimetė nustebusia Melannie.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:41 pm

- Nežinau, bet galiu sužinoti. xD. Tai va jei nebėgsi kuo greičiau dirbti aš tau duosiu Tiesos eleksyro. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:43 pm

- Ne ne ne profesore, prašau. Gal apsiesim be šiurkščiųjų priemonių?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:46 pm

- Jei eisi dirbt apsieisim. xD. O kodėl tu gėrei? ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:50 pm

- Profesore, dar kartą sakau, mane privertė grifė! - sušuko Melannie ir trenkė kumščiu į stalą. - Aš nekalta!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:57 pm

-Eik dirbti!- pratrūko profesorė.

xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 3:59 pm

- Ne, profesore, - graudžiai pasakė Mel. - Gal man kokį lengvesnį darbelį? Juk esu nukentėjusioji...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:02 pm

- Nori gaut dar vieną +? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:03 pm

- Ne, tiesiog reikalauju lygių teisių, - atsistojo Melannie ir atmetė savo ryškius raudonus plaukus. - Areštas ir atimti taškai turi būti iš grifės.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:08 pm

- Tu buvai girta, Melannie, o ji ne! Dar džiaukis, akd neatemu taškų iš KL.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:09 pm

- Taip, aš buvau girta! - sušuko Melannie ir atsisėdusi į kėdę, parėmė galvą rankomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:11 pm

- Viskas eik dirbt. Nebeturiu jėgų su tavimi čia kalbėtis. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:13 pm

- Ir eisiu! - sušuko Melannie. - Bet mane gerti privertė grifė! - pakartojo mergina ir išėjo, paskui save garsiai užtrenkdama durim.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:16 pm

Na ir klastuolė pagalvojo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:25 pm

Kim pasibeldė į kabineto duris.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitimeSk. 11 09, 2008 4:28 pm

-Įveikite. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Direktorės pavaduotoja Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Direktorės pavaduotoja   Direktorės pavaduotoja Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Direktorės pavaduotoja

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Direktorės kabinetas
» Direktorės kabinetas [2]
» Direktorės kabinetas [3]
» Direktorės Kabinetas
» Direktorės pavaduotojos kabinetas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-