Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Klastūnyno stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:03 pm

-Jeez, - baigė valgyti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:04 pm

-Kas? O gal nori būti direktoriaus mergyte?,-nusišaipė.
Atgal į viršų Go down
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:07 pm

-Būtu cool, - pagalvojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:08 pm

Pasibjaurėjo.
-Jeigu tu taip, tada mes nebedraugės,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:09 pm

-Jeez, aš juokavau. Neversk manęs Jeez'int.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:10 pm

-Whaa?,-nesuprato jos žodžio Jeez'inti,-Tu netapk fyfa.. nes kitaip pasinaudosiu tuo ką išmokau bibliotekoj,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:11 pm

-Hum.. Bijoti knygų? - paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:13 pm

-Kvaiša. Burtažodžių,-sumurmėjo,-Gal eime juos išbandyti ant kokių tai nors... vorų?
Atgal į viršų Go down
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:13 pm

-Galim, man nesvarbu,- pavartė akimis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:14 pm

-Tai gali likti čia.. kadangi aš labai jais susidomėjus,-pasakė,-Jei neeisi, tai susitinkam vėliau merginų kambarį,-pasakė.Nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Serenia Pero
Serenia Pero



Vardas : Gintarė
Pranešimų skaičius : 66
Female Amžius : 26
Kursas : Pas mane toks neegzistuoja.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:16 pm

Nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 5:25 pm

Atejo ir apsidaire prie kitu stalu sedejo zmones o prie klastuoliu nieko nebuvo mergina atsisedo ir atsirado ant stalo omletas sultys ir vaisiu salotos mergina syptelejo ir pradejo valgyti
Atgal į viršų Go down
Kim Marie
Kim Marie



Vardas : Kim
Pranešimų skaičius : 71
Female Amžius : 27
Profesija : mėgstu spardyt pirmakursius..
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai
Kursas : if idiots could fly,this place would be a freakin airport.

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeTr. 08 10, 2011 6:58 pm

Kim atsisėdo prie stalo ir tarė ;;kiek čia daug šlamšto.;; pagriebė obuolį,staigiai suvalgė,metė graužtuką į pirmakursį ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 5:19 pm

Jau vakarėjant, kai saulė nusileido, Morgan ir Marie pasirodė prie Klastūnyno stalo, ir prikandusi lūpą, kišenėje suieškojo lazdelę. Rankoje suspaudusi dailų medžio gabalą, mergina pamerkė akį, Kimei ir pakėlė antakį.
-Vienas, du, trys DAROOOOM!!-Sukrizenusi, klastuolė paleido stingdymo kerus, vienos grifės pusėn
Klastūnyno stalas - Page 3 Moz-screenshot-12Klastūnyno stalas - Page 3 Moz-screenshot-13Klastūnyno stalas - Page 3 Moz-screenshot-11
Atgal į viršų Go down
Ruby E. Dallas
Ruby E. Dallas



Vardas : Fainora
Pranešimų skaičius : 249
Grupuotė : Žiobaras

Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitimeKv. 08 11, 2011 7:03 pm

Aišku, kaip visada firmiškai, į veiksmo vietą keliom minutėm pavėluoja Lu. Lėtu žingsniu įžengusi į salę, žinoma pasuko prie Klastųnyno stalo, tiksliau, užsilipo ant šio. Išsitraukusi ne labai jau mėgstamą daiktą - lazdelę, mergina tingiai žengė stalu, kas žingsnį paleisdama stingdymo kerus į mokinius, ir spardydama stiklines, lėkštes ir netgi maistą nuo stalo ant žemės su savo nuostabybiškaisiais kablais. Nuo merginos lazdelės mostų ant sienų atsidaro žodžių junginiai kaip "ID valdo" ar "Garbė naujai MV vadei". Vieną akį karts nuo karto mestelėdama į savo bendražyges, kad kerai nekliūtų joms, Lu toliau uoliai darbavosi ID labui. Po kiek laiko pamačiusi, kad greitai visi čiabus supakuoti, mergina paliko keletą aukų kitoms bendražygėms, ir gražiai nušokusi nuo stalo išėjo iš salės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klastūnyno stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klastūnyno stalas   Klastūnyno stalas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Klastūnyno stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Klastūnyno stalas
» Klastuolių stalas [2]
» Klastuolių stalas
» Varnanagių stalas
» Švilpių stalas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-