Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Suolelis miške

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 10:40 am

-ne, pabūk, apsaugosi, jei kas užpuls,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 5:21 am

-Tarkim, -nusijuokė ir atsisėdęs suėmė jos ranką. Stebėjo, kaip jos akys bėgioja eilutėmis. Įsiklausė, ar niekas neartėja or stuff.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 10:09 am

Adam suėmus Kath ranką, mergina pasisuko į jį ir nusišypsojo. toliau skaitydama ji juto, kaip Adam ją stebi, tad tik užvertusi knygą nusijuokė.
-žinai, tai trikdo,-vis dar besijuokdama įdėjo knygą į tašę.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 4:46 pm

-Atsiprašau? -šypsojosi, tačiau akių nenuleido.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 07, 2011 8:38 pm

-atsiprasai? -pakartojo vaikino zodzius.-dar pagalvosiu ar verta atleisti.-patraukusi peciais nusijuoke. galiausiaia padejusi ant Adam peties galva stebejo dangu.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimePen. 07 08, 2011 5:22 am

-Pagalvok pagalvok, -sukikeno ir tyliai atsiduso. Jam čia sėdėti buvo taip gera ir ramu...
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimePen. 07 08, 2011 11:02 am

tyliai nusijuokė.
-nu ką, miškas ne taip jau ir blogai, ane?,-pakėlusi galvą pasižiūrėjo į Adam.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeŠt. 07 09, 2011 5:55 am

-Na taip... Buvo ir blogiau, -šyptelėjo. -Manau, su tavim ir pelkė jūrą primintų, -pažvelgė į Kath.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeŠt. 07 09, 2011 8:15 am

nusijuokusi kita ranka suėmė tą pačia Adam ranką. pakštelėjusi į vaikino lūpas nusišypsojo jam ir pasidėjusi galvą ant peties, vėl, stebėjo medžių viršūnes ir viską kas aplink
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeŠt. 07 09, 2011 11:12 am

Nusišypsojo ir sėdėjo sau ramiai, nes baisiai bijojo kokiu savo nereikalingu klausimu ar pastebėjimu sugadinti akimirką.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 5:57 pm

-kaip jau sakė mano "tėvelis,-kalbėjo kabutes išreikšdama akių pavartymu,-mes dar gan mažai pažįstami,-kikena sau tyliai,-gal norėtum ką nors trumpai pridurti apie save?-žvilgtelėjo į Adam.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:57 am

-Kas tave domina? -pažvelgė į ją smalsiu žvilvsniu. Niekad normaliai nemokėjo pasakot apie save.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 8:41 am

-kur tu užaugai, kokia buvo tavo draugai, kokią mokyklą lankei,-pradėjo vardint klausimus vieną po kito,-galiausiai ar merginą turėjai?-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 9:12 am

-Na, gimiau ir užaugau Londone, myliu tą miestą skersai ir iš ilgai. Žmonių šurmulys, lietus, gatvės ir namai... Viskas primena vaikystę ir pasaulio pažinimą, -šyptelėjo. -Taigi augau su tėčiu ir mama. Visada žinojau, kad šalia normalaus pasaulio yra mafija, -gūžtelėjo pečiais. -Draugų turėjau nedaug, tikrai nedaug. Mane dažniausiai supdavo pažįstami, tačiau tų, kuriems galėčiau papasakoti viską neturėjau. Na išskyrus vieną draugą, kuris man buvo kaip brolis, -padarė pauzę. -Niekad nebuvau vaikinas, kuris išsišokdavo dėl menkniekių, nemėgau ginčytis, dažniausiai sutikdavau su viskuo, nebent jausdavau, kad aš ir tiktai aš esu teisus, tada gyniau savo nuomonę, -šyptelėjo. -Aišku, šitas bruožas išliko ir iki dabar. Taip pat, tos vienintelės man neteko sutikti ten kur gyvenau, nes mano amžiaus žmonės tikrai nebuvo pavyzdys, kaip tokio amžiaus žmonės turėtų elgtis, -atsiduso. -Buvo ganėtinai sunku žiūrėti, kaip jie degraduoja ir praranda save, tačiau man kažkaip pavyko išsilaikyti savimi... Tikriausiai todėl, kad tėvai visada iš manęs tikėjosi geriausio ir aš tikrai labai, labai blogai jausčiausi, jeigu juos nuvilčiau, todėl ir likau, kas esu. Tai yra pasirinkau teisingai, kas noriu būti, -šypt. -Kad ir dabar... Manau, kad esu visai patenkintas savimi, -gūžtelėjo pečiais ir pažvelgė į Kath. -Na, dabar tavo eilė.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 10:43 am

stebėdama Adam su maža šypsenėle veide kartais linktelėdavo, kartais tiesiog nusišypsodavao ir panašiai.
-mano? kad aš kaip ir viską papasakojau,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 12:36 pm

-Gerai, tada plačiau pavaryk apie savo charakterį, -nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeAntr. 07 12, 2011 5:35 pm

-nu....draugai kaip ir sako kad esu šiek tiek draugiška,-nusijuokia,-kas kaip žinai nelabai būdinga klastuoliams. taip pat bendraujanti. visi turi su manimi apie ką šnekėti, nors pati nelabai į tai kreipiu dėmesį. dar esu užsispyrusi, įrodinėju savo tiesas kada būnu net ir neteisi,-užriečia galvą ir nusijuokia,-neesu žmogus būnantis triukšme. man asmeniškai geriau būti tyloje, turiu apie ką pagalvoti...beveik visada,-juokiasi.-kaip ir kiekvienas...manau....moku ir akis padraskyt ir už save bei draugus pastovėti,-kumštį parodo ir nusijuokia.-o daugiau kaip ir nieko. reikia pažinti mane bendraujant,-patraukia petukais ir šyptelį.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 10:19 am

-Na, manau tai bus nesunku padaryti, jeigu su visais turi apie ką pakalbėti, -nusišypsojo. -Nelabai suprantu, kodėl tu klastūnyne, -klausiamas pažvelgė į ją.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 12:30 pm

-galiu but tokia šlyyykšti,-išputusi akis jas pavarto ir galiausiai nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 3:54 pm

-Na... Manęs neišgąsdinai, -nusijuokė. -Vistiek nemanau, kad tikrai priklausai ten, -gūžtelėjo pečiais.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeTr. 07 13, 2011 7:04 pm

-manai?-prisiartinusi stipriai stipriai pabučiavo. tęsdama bučinį įkando į lūpą taip stipriai, kad lūpos išore nubėgo kraujo lešeliai.-na, kaip jau su tuo koledžu yra, taip,-patraukusi pečiais nusijuokė ir pirštu nuvalė kraują.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 14, 2011 6:59 am

-Ouch, -šyptelėjo. -Tu kandžiojiesi? -sumirksėjo ir žvelgė į ją.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 14, 2011 1:17 pm

-kaip matai,-nusijuokusi uždėjo ranką ant Adam skruosto ir pabučiavo.
Atgal į viršų Go down
Effrael Sandoval
Effrael Sandoval



Vardas : Peris.
Pranešimų skaičius : 295
Male Amžius : 28
Grupuotė : Neutralus

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 14, 2011 2:54 pm

-Ir kodėl gi? -šyptelėjo būdamas arti jos.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitimeKv. 07 14, 2011 3:25 pm

-nes ne visada būnu geruolė,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suolelis miške - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suolelis miške   Suolelis miške - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Suolelis miške

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Vos vos miske
» giliai miške
» Giliai giliai miške (2)
» Giliai giliai miške...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-