Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Dave'o.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 5:19 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:32 pm

Prie namo durų pasirodo Gahanas, ant rankų visdar laikydamas Mich.
- Namai namučiai.
Šypteli, atsargiai nuleisdamas ją žemėn ir atidarydamas duris. Jiems įėjus vidun, Dave'as keliais lazdelės mostais paruošia patalpas, kad jos būtų tinkamus gyventi.
_____________
Po 4 mėn.

Gahanas prabunda ir pramerkęs akis, kelias akimirkas žiūri į miegamojo lubas. Kiek vėliau,dirsteli į visdar miegančią Mich. Prislinkęs arčiau, pabučiuoją merginai į skruostą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:34 pm

Pajutusi bučinį, Mich šypteli, bet akių neatmerkia. Kiek tik leidžia pilvas, pasisuka į vyrą ir šypteli:
-Labas rytas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:49 pm

Pradėjęs švelniai glostyti nuogą merginos petį, Dave'as šyptelėjo.
- Kaip miegojo mano meilė?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:50 pm

-Gerai, kiek įmanoma, turint tokį milžiną,-šypteli ir patogiau įsitaiso lovoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:55 pm

- Bet tu puikiai tvarkaisi.
Šyptelėjo.
- Awww,aš dar vis negaliu patikėti, kad tapsiu tėvu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 5:56 pm

-Stengiuosi.-šypteli. Vops ne vos atsisėdusi, atsistoja ir nueina į vonią. Po kiek laiko grįžta jau persirengusi ir šypteli:
-Baby, turiu išeiti. Pabūsi be manęs?-nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:00 pm

Pasimuistęs lovoje, Gahanas atsisėda. Mich sugrįžus, suraukia antakius.
- Tai neišvengiama?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:01 pm

-Neišvengiama. Reikia eiti pas gydytoją,-šypteli ir priėjusi prie veidrodžio pradeda dažytis, šukuotis ir pan.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:05 pm

Šiaip taip išsirangęs iš šilto guolio, Dave'as prieina prie Mich ir iš už nugaros ją apkabina. Laikui bėgant tai padaryti buvo vis sunkiau, kadangi pilvas tikrai ganėtinai padidėjo.
- Bent įsivaizduoji kaip jūsų ilgėsiuos?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:05 pm

-Ne, bet mes greitai grįšim,-šypteli ir pasuka galvą jo pusėn, kiek šyptelėdama.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:11 pm

- Jau pradedu ilgėtis.
Linkteli.
- Ir...
Prisiglaudęs prie Mich, Dave'as ją pabučiavo.
- Mhmm,jau geriau. Dabar gal ir iškęsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:13 pm

-O dabar, ateičiai,-nusišypso ir įsisiurbia jam į lūpas, atsitraukusi, šypteli:
-Per tave susigadinau makiažą,-nusijuokusi, atsistoja ir pakšteli jam į žandą,-Turėčiau greit grįžt.
Nusišypsojusi, išeina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:27 pm

Šypsniu išklydėjęs Mich, Gahanas negaišta laiko ir greitai persirengia. Po keliolikos minučių ir pats išmauna pro duris. Po kelių minučių vyras jau sėdi vietos bare ir stumia laiką gurkšnodamas ugninę. Staiga bare pasirodo mergina, tikra Mich kopija. Nė neabejodamas, kad čia ji, Dave'as pašoka nuo kėdutės. Kiek susvyravęs, Gahanas prieina prie jos ir įsisiurbia į lūpas. Jai kiek keistai sureagavus, Dave'as kilsteli antakį.
- Meile, tau viskas gerai?
Merginai nieko neatsakius, vyras apglėbia ją ir nusitempia prie baro. Kadangi alkoholis visiškai apsuko galvelę, Dave'as nė nepastebėjo, kad mergina, kurią jis laiko Mich, netgi neturi pilvo. Ši, kiek sutrikusi atsistojo, pasiruošusi eiti, bet Gahanas ją sulaikė stipriai apkabindamas ir į ausį sušnabždėdamas:
- Manau traukiam namo, Mich.
Išgirdusi vardą, kuriuo Dave'as ją pavadino, mergina iškart suprato kas vyksta. Nesipriešindamas ji linktelėjo ir sumurmėjo:
- Taip, namooo. Pasiilgau tavęs.
Išsišiepęs lig ausų, Gahanas ištuština ugninės likučius ir sumokėjęs, atsistoja. Vėl susvyravęs, vyras viena ranka apkabina Mich dvynę per liemenį ir išeina iš baro.
Jiems atsidūrus namuose, Gahanas nesusitvardo ir nedelsdamas atsikrato jos kūną dengusių drabužių. Aistringai bučiuodamas visą merginos kūną, Dave'as stumteli ją ant lovos ir užgulęs, tęsia glamones bei bučinių tiradą. Po keliolikos minučių trukmės įžangos, Dave'as galiausiai žengia lemtingą žingsnį.
Po viso proceso, Gahanas gulėjo apglėbęs merginą viena ranka. Kambaryje buvo visiškai tamsu, taigi į veidą žiūrėti nereikėjo. Vyro žvilgsnis klaidžiojo kažkur po patalpą.
- Myliu tave. Mich, tu nuostabi.
Po kelių ilgiau trukusių svaigių bučinių ir dar veikiančio ugninės poveikio, Gahanas užmiega.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:30 pm

TIKROJI Mich apsirodė namuose. Buvo ganėtinai keista, kad namuose buvo taip tylu. Gūžtelėjusi pečiais, ji rankoje tvirčiau spausdama papkę su rezultatais iš tyrimų, ji užlipa laiptais į viršų.įėjusi į miegamąjį, uždega šviesą ir sustingsta. Lovoje gulėjo gahanas, o šalia jo, Mich dvynė sesė - Emma.Ranka įsitvėrusi durų staktos, Mich ištaria:
-Kas čia po velnių darosi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:33 pm

Gahanas, pažadintas Mich balso,pabunda. Pramerkęs akis, šypteli savajai Mich, stovinčiai tarpduryj.
- Hey,meile,kada spėjai apsirengti,mm?
Apsiversdamas lovoje, Dave'as pajuto, kad ten guli toli gražu ne vienas. Žvilgtelėjęs į Emmą, ir vėl į Mich, vyras susiraukė.
- Paskutinis kartas kai šitiek geriu... Man..vaidenasi ar jūs tikrai...dvi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:34 pm

-iš visų moterų, tu privalai permiegot su mano sese? Kas per asilas esi?-jos balsas sudrebėjo, o ašaros pasruvo iš akių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:38 pm

- WTF??? Tavo..kuo? Tu turi..? OH my...
Susiraukęs, Dave'as pagaliau supranta, kad ten buvo tikrai ne Mich. Reikėjo tikrai daug išgerti, kad sugebėtų nepastebėti netgi to, kad Emma nesilaukia. Tiesą sakant, Gahanas išvis nepastebėjo jokių skirtumų. Šokęs iš lovos jis prilėkė prie Mich.
- Meile mano, aš... Žinau, kad jokie pasiteisinimai kaltės neišpirks, bet... Buvau visiškai girtas ir... O jūs tokios panašios.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimePir. 04 19, 2010 6:44 pm

-Patrauk rankas,-jos balsas sudrebėjo ir ji atsitraukė kuo toliau nuo Gahano. Nežinojo ką daryti, savo buto nebeturėjo, bet žinojo, kad geriau išeis į gatvę, negu gyvens su Gahanu. Susiraukusi, sumurmėjo:
-Negaliu patikėt. Kaip įmanoma būt tokiam bukam?-susiraukė. Apsisukusi, pabandė greit eiti laiptais, deja, nesėkmingai. Žinojo, kad gahanas ją gali pavyti, bet greičiau eit neleido nei fizinė nei emocinė būsena.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 3:57 am

- Mich, palauk...
Sugniaužęs kumščius, Dave'as stovėjo vietojelyg įbestas, taip sunku buvo surpasti, kad ta idilė taip greitai baigėsi. Nė neatsisukdamas į Emmą, Dave'as tarstelėjo.
- Dink iš čia. Ir kuo greičiau- tuo geriau.
Pasileidęs paskui Mich, Dave'as greitai ją pasivijo.
- Mch, suprantu koks esu asilas. Atleisk man...aš...maldauju.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 3:58 am

-Negalima kiekviena kartą prisidirbus manęs MALDAUTI. Maldauk, klaupkis ant kelių, bučiuok man kojas.. Daryk ką nori, tik paleisk mane,-sušnypštė.


Paskutinį kartą redagavo Michelle Campbell, Antr. 04 20, 2010 4:00 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 3:59 am

- Tai ir yra baisiausia... negaliu. Per daug tave myliu, kad tiesiog imčiau ir paleisčiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 4:01 am

-Tu turi mane paleisti. Imk Emmą. Ji tokia pat, tik nenešioja vaiko,-vyptelėjo ir pabandė išsilaisvinti iš jo glėbio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 4:15 am

- Baik, Mich. Žinau, kad suklydau. Ir nebe pirmą kartą... Suprantu kaip sunku atleisiti, bet... Aš myliu tave. Ir tik tave.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 4:16 am

-Ir aš tau neatleisiu. Paleisk mane, prašau,-sudejavo ir pažvelgė jam į akis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dave'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dave'o.   Dave'o. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Dave'o.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-