Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Ausčiaus PS gallery :}

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 4:00 pm

Čia tipo spalvinai nespalvotus? :)
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 4:07 pm

Umm... Tai vadinama kolorizacijomis. Kažkas panašaus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:10 pm

Tos kolorizacijos nerealios! ;o Nors paskutinėj lūpos nelabai gražiai atrodo, mano nuomone ;D
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:14 pm

Ačiū:) Žinau, bet aš specialiai norėjau tos spalvos :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:16 pm

Man rodos ne taip gerai atrodo dėl tos klaidos vienam kampe. Nu, bet nesu profė, nes man pačiai š vietoj kolorizacijų gaunas. Tad... tyliu xD
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:18 pm

Austute Frogy rašo:
Hm... Kajau-jei manęs nepažįsti, nespręsk iš anksto.
Greta-taip,man iš dalies gėda, nes esu gana drovi. Taip, aš visada pirmiausia jums išsiuntinėju, tik po to dedu kur nors. Džiaugiuos,kad patiko :D

Tai vot! Jei man patiko, Lynnuj ir kitiems reiškias YOU GOT TALENT :oD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 7:37 pm

99 procentai darbo ir 1 procentas talento, taip kazkas pasake berods :D Atitdirbau savo atrodo :D
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 7:39 pm

Allegra Bowie rašo:
Man rodos ne taip gerai atrodo dėl tos klaidos vienam kampe. Nu, bet nesu profė, nes man pačiai š vietoj kolorizacijų gaunas. Tad... tyliu xD
:D Nežinau, pati nepedaugiausiai tų kolorizacijų darius :D
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 07 31, 2010 3:15 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 9:10 am

Tas logas su boružėm ir tavo dabartinis sigas nerealūs :inlove: Padarei didžiulę pažangą 😄
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 5:50 pm

Dėkoju,dėkoju,dėkoju! :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 6:04 pm

Vyyy, Austutė grįžo! xDDD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 6:21 pm

Grįžo, grįžo :D Buvo Šventojon išvykus :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 6:25 pm

Nu va, pailsėjai, dabar vėl galėsi toliau forumintis xDD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 6:28 pm

Turbūt, turbūt :D
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePir. 08 16, 2010 4:20 pm

Nauja kraigalynė:
Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Secret11
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 11:34 am

Paskutinis gražus! Tik užrašas labai mažas ir nelabai gerai įkomponuotas. Tobulėji ;DD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 3:10 pm

Dėkoju :)
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 4:00 pm

Cha, vinišas avataras:
Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Avatar10
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 4:05 pm

Vhaū! :surprised :inlove:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 4:19 pm

Ūūūū, kaip nerealiai! Žiėėk, jeigu aš tavęs labai gražiai paprašyčiau ir duočiau nuotraukų, padarytum man kelis avus? Dabartinis jau baigia susidėvėt xDDD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 5:29 pm

Avų tai aišku,kad padarysiu :D Čia ne tas dalykas, kai reikia padaryt konkursini parasa ir nieko nesigauna :D
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 5:41 pm

Fiona de Smith rašo:
Vhaū! :surprised :inlove:
Fiona, nuoširdžiai dėkoju :)
Ai, be to,jei kas norit tą avatarą galit panešiot :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 6:49 pm

Austute Frogy rašo:
Avų tai aišku,kad padarysiu :D Čia ne tas dalykas, kai reikia padaryt konkursini parasa ir nieko nesigauna :D

Vyyy, tada su šiom: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Ir vos nepamiršau - PRAŠAU! xDDD
Atgal į viršų Go down
Austute Frogy
Austute Frogy



Pranešimų skaičius : 932
Female

Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 7:10 pm

:D Trėsiu darbelio :D Prašom-geriau nesakyk iš anksto, nes dar padarysiu tokį bjaurybę kaip naujausią avatarą :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ausčiaus PS gallery :}   Ausčiaus PS gallery :} - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Ausčiaus PS gallery :}

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-