rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Michael Frank Button
avatarVardas : Avei
Pranešimų skaičius : 10376
Male Amžius : 32
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 12 15, 2010 6:08 am

Sarah, jau tuo metu, kada sesuo įpylė kažko ten neaiškaus, buvo radusi sultis ir palaimingai jas gurkšnojo, kadangi tai buvo jų paskutinis pakelis. Slow-motion būdu atsigręžusi su stikline ir šiaudeliu priekyje, klausiamai kilstelėjo antakį.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pen. 12 24, 2010 7:17 pm

[[*** tai kai aš laaagas. žiauru ;ss]]

Lynn linktelėjo į savo darbo gėrimą patiektą ant baro.
- whut? aš ir galiu būt gera. Retkarčiais.- pasitaisė.- Gerai, gerai,- alkūne nustūmė gėrimą.
- Sugalvojau geriau. Kadangi aš jau čia pradedu pelyt, varom į balių Didžiojoj Salėj. U're oficially invited!- suplojo rankom.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Michael Frank Button
avatarVardas : Avei
Pranešimų skaičius : 10376
Male Amžius : 32
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 12 25, 2010 12:19 pm

- Yo, man. Gali būt gera, nes esi Pott-Gerrard, o tokie žmonės yra gėėris, - sukrizenusi, atsistojo nuo kedės ar sth, ir linktelėjo galva. - Aainam. Ar skrendam, - sukrizeno. - Whatever, nevermind, - Sarah, aišku, nusišnekėo, nes jau kažkaip įkalė. Matyt ten koktelis, ne tik sultys buvo.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 12 25, 2010 12:24 pm

Lynn lėtai papurtė galvą ir pasekusi pavyzdžiu atsistojo.
- Aš skraidyt tai nemoooku,- nutaisė wtf roža su truputėliu nusivylimo akyse.- Eh who cares. Galiu ir keturiom nuropot, bile kas išgert po to duos,- linktelėjo ir dar apsidairė.
- Ne, nu. Kiek galima stovėt? Einam greičiau,- po trumpos pauzės, kuri netruko nei sakundės dalį, Pott-Gerrard išsitempė iš užeigos kitą Pott-Gerrard.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 04 02, 2011 6:50 pm

Roxanne, po daugiau nei valandą trukusio koncerto, į kurį susirinko stebėtinai mažai gerbėjų (na, galbūt todėl, kad apie šį jų pasirodymą žinojo nedaug žmonių), nuėjo į nedidelį persirengimo kambarį, kuris buvo paskirtas specialiai jai. Pasikeitųsi drabužius į kiek patogesnius ir senus sugrūdusi į rankinę kaip papuola, ji apsiavė kareiviškus batus ir perbraukė ranka per susivėlusius juodus plaukus. Atsisegusi raudonos odinės striukės užtrauktuką, pažvelgė į veidrodį, perbraukė per lūpas raudonu lūpdažiu ir paėmusi rankinę išėjo iš kambario. Pasirodžiusi prie baro, Roxie atsisėdo pačiam kampe ir numetė tašę kažkur ant žemės, per daug nesirūpindama dėl to, kad ten siaubingai nešvaru. Užsisakiusi viskio su ledukais, moteris atsirėmė į šalia stovinčią sieną. Buvo kiek pavargusi po koncerto, todėl ketino išgerti ir eiti namo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 04 02, 2011 8:06 pm

Christian pasirodo maždaug viduryje koncerto. Įsitaiso prie baro, viena ausimi klausosi to, kas sklinda nuo scenos, kur kas maloniau akys suryja tą, kuri tą muziką atlieka. Šiaip jau Chris niekada nebuvo ir turbūt nebus tas mergišius, kuriam labai jau rūpi vaikytis visus sijonus, todėl dabar, sėdėdamas prieš barą ir stumdydamas kažkelintą brendžio taurę, per daug dėmesio į prisėdusią Way neatkreipia, nors ši sėdi visai arti. Iš vis, dėmesį į ją sutelkia tik tada, kai padavėjas su trenksmu prieš ją pateškia viskio stiklinę. Žvilgtelėjęs į trenksmo šaltinį, Jageris jau įdėmiau nužvelgia Roxanne ir vis dėl to nusprendžia, kad ar taip ar taip neturi ką veikti. Christian vėl sugrąžina žvilgsnį į savo gėrimą, susiverčia jį gerklėn, dar mosteli padavėjui, kad pridėtų antrą tokį ir persėda keliomis kėdėmis arčiau Way.
Christian jau žiojasi kokiai nors banaliai nesąmonei, tačiau įdėmiau įsižiūrėjęs į merginą, pagaliau ją atpažįsta.
- Roxanne! Niekada nepagalvočiau, kad taip toli nuėjai... - gana nuoširdžiai šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 04 03, 2011 5:08 am

Roxanne patogiau įsitaisė ant kėdės ir lėtai apžvelgė barą ir prie jo sėdinčius žmones, kol kas nei vieno iš jų neatpažindama. Keista būtų, jeigu būtų atpažinus, nes bare buvo prietema ir ji vos įžiūrėjo visai netoli jos stovintį, maždaug penkiasdešimties metų barmeną. Paėmusi į ranką gautą viskio stiklinę, gurkštelėjo nelabai didelį gurkšnį ir nurijusi, pastatė stiklinę atgal ant baro. Nusisukusi su kėde nuo baro, moteris kilstelėjusi antakį apžiūrinėjo besiskirstančius žmones. Išgirdusi, kad kažkas prie jos prisėdo, Roxie kiek pasuko galvą, ir nežymiai šyptelėjo, nes ne taip kaip Christian, ji vyrą atpažino tą pačią akimirką, kai jis atsirado šalia. Jam Way užkalbinus, moteris nežymiai šyptelėjo ir kiek papurtė galvą:
-Jeigu būčiau nuėjus toli, čia būtų dvigubai daugiau žmonių,-nusišypsojusi ji pažvelgė į Jagerį ir nesusilaikiusi jį apžiūrėjo,-O ką tu tokioj skylėj veiki?
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 3:46 pm

- Na, palyginus su tuo, kokioje būsenoje aš tave paskutinį kartą mačiau, - gana žiaurokai ištaria, susikoncentruodamas į tik ką pristatytą gėrimą ant baro. Chris paima jį į rankas, šiek tiek pasukinėja, tada, žinoma, susiverčia gerklėn.
- Skylė? Aš čia pusę savo gyvenimo praleidau, - vypteli, pastatydamas stiklinę ant baro ir vėl gi, beveik neįmanoma suprasti piktai jis ar juokauja.
Nors ir atsakymai tikrai ne iš mieliausių, vien tai, kad Jageris pats merginą užkalbino ir vis dar sėdi šalia jos aiškiai rodo, kad Rox draugija nėra nemaloni.
- Šiandien aš geras klausytojas, - po trumpos pauzės ištaria, baro paviršiumi stumdydamas tuščią stiklinę. Žodžiai kaip ir užuomina, jog Jageris visai nieko prieš išgirsti ką nors naujo apie Rox. Vyras pakelia akis į Way ir bando įžiūrėti, pakankamai blaiva ji, kad suprastų jo prašymą ar reiks pakartoti aiškiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 3:56 pm

Roxanne kreivai šyptelėjo, klausydama jo žodžių, kurie tikrai nebuvo itin malonūs. Tiesą sakant, nesitikėjo iš jo ko nors mielo, bet turint omeny tai, kad pastaruoju metu visi su ja kalbėjo stebėtinai bjauriai, būtų buvę visai malonu išgirsti ką nors.. ne tokio šiurkštaus. Nusprendusi neparodyti, kad tokie žodžiai nepaskatina jausti šiltų jausmų žmogui sėdinčiam priešais, Rox kiek prisimerkė:
-Tau gerai, kad tu prisimeni, nes aš iš mūsų paskutiniojo susitikimo neprisimenu beveik nieko. Na, gal tik tai, kaip susitikom,-tyliai sukikenusi ji prisiminė praeitį, kuria visai nesididžiavo ir gurkštelėjo viskio. Išgirdusi jo užuominą, kad norėtų išgirsti ką nors apie ją, Rox pakreipė galvą mąstydama, ką galėtų papasakoti tokio, kas nepriverstų Jagerio žiovauti. Gūžtelėjusi pečiais moteris pastatė stiklinę ant baro ir šyptelėjo,-Nors nesimatėm šitiek metų, nenutiko nieko įdomaus. Buvau ištekėjusi, vyras mirė, subūriau grupę,-mostelėjusi ranka scenos link, Rox kaip ir užbaigė pasakojimą ir šyptelėjo,-Nors tu geras klausytojas, iš manęs nekokia pasakotoja.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 4:08 pm

Vyras, viena ausimi besiklausydamas Rox, rankos mostu paprašo padavėjo dar vieno gėrimo, kuris po labai trumpo laiko tarpo jau stovi prieš Chris. Negalvodamas kaip turėtų įsiterpti į Way kalbą, Jageris neparodo, jog tikrai įdėmiai klausosi ir laukia, pakol ši nutils. Vyras nežymiai papūtęs lūpas, suraukęs antakius ir užsižiūrėjęs į barą, dar ir lėtai barbena pirštų galais į medieną. Kelias akimirkas dar taip pasėdėjęs, ištiesia delną ir juo, kaip atrama pasinaudoja pasisukdamas į Way.
- Vyras. Pripylei nuodų į kavą ar nudūrei? - nors visiškai aišku, kad Jageris juokauja, jo veidas toks pat, kaip ir prieš porą minučių. Šiaip tokiomis temomis retai kada juokaujama, tačiau tikėtis, jog Chris paplos per petį ir apkabins mažų mažiausiai kvaila.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 4:14 pm

Kreivai šyptelėjusi Rox kilstelėji antakį, Jageriui pravėrus lūpas, tačiau kai jis baigia kalbėti, pasikelia ir antrasis. Nusišypsojusi moteris pabaigia viskį buvusį stiklinėje ir krenkštelėja:
-Mano sesuo. Nudūre,-trumpai paaiškinusi kaip mirė jos mylimas vyras, Roxanne padėjo stiklinę ant baro ir nurodė barmenui atnešti dar vieną. Šiaim pasiskubinus ir minutės bėgyje ant stalo pastačius dar vieną stiklinę, Roxie gurkštelėjo stipraus gėrimo, kuriame daugeliui moterų laipsnių yra papraščiausiai per daug. Buvo kiek keista kalbėti su žmogumi, nerodančiu absoliučiai jokių jausmų, todėl jai reikėjo pakankamai išgerti, kad galėtų bendrauti su juo normaliai. Ar bent jau..tiek normaliai, kiek įmanoma.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 5:55 pm

Atrodo Way atviravimas Jagerio nė kiek nesutrikdo ar tuo labiau nesukelia kokių šiltesnių jausmų.
- Lexie? O ji visada buvo kick-ass, - gūžteli pečiais ir vėl pasisuka į barą, ant kurio jau pristatomas dar vienas gėrimas jam ir merginai.
- Žinau, kad žinai, bet tik dar kartą perspėju, jog namo tavęs nevesiu ar tuo labiau plaukų prie tualeto nepalaikysiu, - taip visiškai tarp kitko tarsteli, paimdamas stiklinę į rankas ir nuvesdamas žvilgsnį Rox.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 6:07 pm

Nusprendusi, kad atvirumo valandėlė baigiasi ir jai nereiktų prisipažinti, jog tą patį padarė su Lexie vyru ir vaiku, Roxie krenkštelėjo, nes jai buvo baisiai nemalonūs prisiminimai, kuriuos sukėlė Jagerio žodžiai. Nežymiai šyptelėjusi moteris gurkštelėjo viskio ir pasirėmė ranka galvą:
-Nebijok, man reikia daug išgert, kad pati nebesugebėčiau pareit namo,-nusišypsojusi Roxanne pasakė tai, ką Christian ir taip jau žinojo ir pastūmė nuo savęs viskio stiklinę. Iš rankinės išsitraukusi piniginę, numetė stambią kupiūrą ant baro ir nušoko nuo kėdės. Paėmusi Jagerį už rankos, kreivai nusišypsojo ir žinodama, kad jis neprieštaraus, nusitempė jį į WC, buvusį baro gilumoje.
Atgal į viršų Go down
Dakota Hilton
avatarVardas : Karolina
Pranešimų skaičius : 36
Female Amžius : 26
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 04 06, 2011 6:10 pm

Atėjo čia,nusiėmė savo mažyti paltuką ir atsisėdo ant vienos iš siaubingai griozdiškų baro kėdžių,pamojavo su pirštuku barmenui ,šis atėjo ,kašką Dako suburbuliavo o tada barmenukas nuėjo ruošti gėrimo,įsitaisė kėdėje ir pradėjo vartyti M.Ž. (numanot kas tas M.Ž.?xDD)

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 4:54 pm

Įsliūkino/atsivilko/atplūduriavo/įsilevitavo į užeigą Fronk'as Ryan'as ir nieko nelaukdamas patraukė prie baro. Šis buvo gana sausakimšas, bet, nors ir žemas, Ray'us vyras užsispyręs, todėl nieko nelaukdamas įsigrūdo tarp barą užgulusių apsiėdelių užimančių pustrečios kėdės, ir pasinaudojęs savo ultra-mega-super-sweat-powah išvijo jos visus lauk (na jie patys patepė, žinot, vaikinas ką tik po intencyvaus koncerto, į dušą nelabai spėjęs.. taigi). Nešvaistydamas laiko, užsisakė dvi stiklines Jack'o su ledukais, pastūmė keletą monetų barmeno link. Pagaliau gavęs savo viskį, kilstelėjo vieną iš jų į orą "į sveikatą" stiliumi (jis, vyras, mandagus) ją užsivertė ir pribaigė vienu ypu. Pastatęs minėtąją stiklinę atgal ant baro, pasiėmė sekančią ir ėmė rafinuotai siurbčioti gintarnį skystį, lyg niekur nieko, įdėmiai stebėdamas aplinkinius (kurie daugiau padėję ant jo negalėtų būti), mintyse keiksnodamas užeigoja grojančią (pseudo)muziką.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 4:59 pm

Po visai neblogo koncerto pasibaigusio vos prieš pusvalandį, Ophelia su keletu draugų pasirodė prie Juodosios Orchidėjos. Įėjusi į vidų, moteris nubraukė juodus plaukus nuo akių ir nuėjo prie baro. Apsidairiusi ir pastebėjusi barmeną, ji nusišypsojo ir užsisakė viskio, ketindama šiandien išgerti ko nors stipraus. Kadangi visą vakarą šoko, taškėsi ir šiaip smagiai leido laiką, nieko keisto, kad dabar vis dar buvo sušilusi. Ranka pasivėdinusi, ji kiek pasuko galvą ir pastebėjo šalia savęs sėdintį vyrą. Žinoma, žinojo, kad jis grojo grupėje kurios koncerte ji ką tik buvo, tačiau Felice nesitikėjo, jog Ryan bus Orchidėjoje. Nežymiai šyptelėjusi, Fawn krenkštelėjo:
-George.. Sveikas. Senai matytas,-nusišypsojusi, ji paėmė barmeno atneštč viskio stiklinę ir gurkštelėjusi vėl pasuko galvą į savo buvusįjį,-Beje, koncertas buvo nerealus.
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 5:20 pm

Gee merginą stebėjo nuo tos akimirkos kai ji įžengė į barą. Ne persekiotojas jis, ir ne iškrypėlis (nebent tik truputį), tiesiog, ji traukią akį, švelniai tariant. Taigi Opheliai įsmeigus į jį akis, jis atsakė tokiu pat intensyviu vėpsalu žvilgsniu. Išgirdęs savo vardą, Ray lėtai sumirksėjo, gurkštelėjo viskio ir pamirksėjo dar.
-Umm.. Rebecca?- kilstelėjo antakį, rodomąjį pirštą rankos, kurioje laikė stiklinę, nukreipęs į merginą. Sumirksėjęs dar du kartus vyptelėjo.- Labas. Čia buvo nerimtai. Šiaip. Jeigu ką. Aš tavo vardą atsimenu. Maždaug. Ophelia. Lyg galėčiau pamiršti. Ar aš vis dar šneku?- suraukė antakius, ir siurbtelėjo Jack'o.- Prašau atleisti. Aš smarkiai apsvaigęs,- dirstelėjo į puštuštę savo stiklinę.- Nuo.. fanų. Meilės,- vėl pakėlė akis į merginą.- Ir žinau,- pakilnojo antakius.- Ta prasme ačiū. Bet buvo tikrai.. įsimintina,- nutęsė, užbaigęs viskį ir tuščia stikline pmojavo barmenui, kuris, vietoj papildo, prieš George'ą pastatė visą butelį (tinginys. Ne tai kad jis skundėsi)

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 5:29 pm

Ophelia įsitaisė ant kėdės šalia Gee, nusprendusi, jog draugai palauks. Kiek pasukusi galvą, ji parodė už jos stovinčiam vaikinui, jog truputį pakalbės ir nusišypsojusi vėl pasisuko į šalia sėdintį vyrą. Jam pradėjus kalbėti, Felice kiek pasuko galvą, prisimerkė ir nejučiomis nusišypsojo galvodama, kiek, po velnių, reikia išgerti, kad taip labai nusišnekėtum. Sukikenusi, moteris gurkštelėjo viskio (dar po kokių keturių stiklinių ji pradės pezėti panašias nesąmones kaip ir Roux) ir krenkštelėjo:
-Žinai, jau kurį laiką galvoju kiek tu išgėrei, bet manyčiau, kad gal dar ir rūkei ko nors,-sukiikenusi, Fawn gurkštelėjo viskio ir padėjusi stiklinę ant baro, susikėlė koją ant kojos,-Žinai, kaip ištikima tavo grupės fanė ir kiekvieno koncerto lankytoja galiu pasakyt, kad šitas tikrai buvo vienas geriausių,-palinksėjusi, moteris nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 5:41 pm

-Rūkei,- linktelėjo, išsitraukdamas pakelį Marlboro iš švarko kišenės.- Ir rūkysi vėl,- pakilnojo antakius išsitraukdamas cigaretę ir sukąsdamas ją tarp savo baltų dančių.- Vaišinkis,- pridūrė, atsukdamas pakelį į merginą.- Jei per visą tą laiką nemetei. Nepradėsi pasakot kaip rūkymas žudo, I hope,- suraukė antakius.- Šiaip ar taip,- gūžtelėjo.- Pasiaiškink,- bedė į merginą pirštu.- Kodėl matau tave tik dabar, jei lankaisi kiekviename koncerte? Kas per anomalija?- sumosikavo rankomis, pakeliui vos neišpildamas savo viskio. Prisiminęs kad to dar turi, Gee prie to jo dar ir gurkštelėjo.- Pusantrų metų,- vaikinas papurtė galvą, lyg netikėdamas tuo ką sako. O gal tiesiog pagaliau pasijuto toks girtas koks ištikrųjų buvo.- Žmogau - pasakok,- sugestikuliavo, šį kartą jau tuščiomis rankomis.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 5:49 pm

Nusišypsojusi, Ophelia pabaigė viskį buvusį stiklinėje ir užsisakė dar. Pastebėjusi, kad George išsitraukė cigaretes, Felice šyptelėjo ir vieną paėmė, Ryan paskatinta pasivaišinti. Išgirdusi apie tai, jog per tuos metus, kai jie nesimatė, Fawn galėjo atsisakyti šio žalingo įpročio, moteris nusijuokė ir papurčiusi galvą prisidegė cigaretę:
-Ar tu juokauji? Rūkau nuo aštuoniolikos ir neturiu pakankamai valios mesti. Nors.. niekad ir nebandžiau,-sukikenusi, moteris sulaukė barmeno atnešto viskio ir gurkštelėjusi gėrimo, pridėjo cigaretę prie lūpų. Įtraukusi, ji nukratė pelenus kažkur į tuščią stiklinę ir šyptelėjo,-Na žinai, ne po kiekvieno koncerto gitaristą sutinku savo mėgstamiausioj skylėj,-sukikenusi, moteris apsidairė bare, kuriame, pripažinkim, normalių žmonių galėdavai sutikti labai retai.
Gurkštelėjusi dar viskio, ji pasirėmė galvą ranka ir pažvelgusi į Ryan nusišypsojo. Nesusilaikiusi moteris jį nužvelgė nuo galvos iki kojų ir įsitikino, jog praėję metai buvusio vaikino visiškai nepakeitė. Gurkštelėjusi alkoholio ji krenkštelėjo:
-Pasakot? Ką nori išgirst?
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 06 04, 2011 8:34 pm

-Su tavim niekada negali žinoti,- Ryan'as išsišiepęs gūžtelėjo. Kurį laiką buvo tylu, abu pašnekovai dūmijo ir taip ne per gaiviausią smuklės orą. Opheliai vėl prabilus, vyras (oh-em-gee, did I just write that) tiesiog pervertė akimis.- Ne pasiteisinimas,- prisimerkė.- Blogai ieškojai ar dar kas. Aš kaip ir įsižeidžiau,- burbtelėjo ir "piktai" sukryžiavo rankas ant krūtinės. Deja taip rūkyti labai patogu nebuvo, todėl netrukus Ryan'o alkūnės vėl buvo atremtos į barą. Užgesines cigaretę ir nuoruką nusviedęs kažkur už baro, jis gūžtelėjo ir galvą atrėmė į vieną iš rankų.
-Nustebink mane,- pakilnojo antakius.- Pati nepasikeitei nei per milimetrą,- mostelėjo į merginą.- Ir tai mane ima šiurpinti,- nežymiai suraukė antakius, pribaigdamas savo viskį.- Juk turėjo įvykti kažkas.. drąstiško,- kaip visada tokiais atvejais George'as ėmė mosikuoti rankomis, ar tiksliau, ranka.- Ar šiaip įdomaus,- nutęsė.- Kuris iš mūsų čia blaiviai mąstantis, anyway?

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 7:40 am

-Joo, aš tokia nenuspėjama,-tyliai sukikenusi, moteris gurkštelėjo viskio ir jį nurijusi trumpam užmerkė akis. Vėl prasimerkusi, pažvelgė į George ir nusišypsojo. Kiekvienai moteriai buvo malonu išgirsti, kad ji per kelis metus iš išvaizdos beveik nepasikeitė (nors tai Felice nebuvo staigmena, ji nesikeitė nuo aštuoniolikos). Krenkštelėjusi ji palinksėjo ir nusišypsojo:
-Taaip, geriau jau bijok,-dar kartą įnirtingai palinksėjusi, moteris gurkštelėjo viskio, kuris jau aiškiai ėmė veikti Felice ir prisimerkė bandydama prisiminti, ar per tuos metus kai jie nesimatė įvyko kas nors įdomaus. Kažką lyg ir prisiminusi, ji kilstelėjo pirštą ir pasimuistė kėdėje, pakeisdama kojų poziciją:
-Atidariau parodą. Visiška nesėkmė, bet atidariau,-sukikenusi, moteris ranka perbraukė per juodus plaukus, taip juos šiek tiek suveldama ir kilstelėjo galvą,-O pas tave? Kas naujo, gero, įdomaus?
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 12:35 pm

-Ei, nepergyvenk, šitie latrai meno neatpažintų jei padėtum jį jiems prieš nosi su milžiniška rodykle ir užrašu menas,- suraukė antakius ir gurkštelėjo iš kažkelioliktos stiklinės.- Ir mes vistiek niekam nereikalingi kol gyvi; po aštuoniasdešimt metų, kai kirmysim žemėj, jei tavęs aišku dar niekas vampyre nepavertė, tu būsi laikoma įtakingiausia 21 amžiaus fotografe, o mano muziką gros per prezitento/magijos ministro laidotuves. O mes toliau kirmysim, nes mums neberūpės,- pakilnojo antakius ir užbaigęs stiklinę, nieko nelaukdamas dar kartą ją pripildė.
-O pas mane tai ką ką tik matei,- Ryan'as išsitraukė dar vieną cigaretę ir ją prisidegė. Įtraukė, išpūtė, pakaifavo ir tęsė toliau,- Koncertas, įrašas, susitikimas su studija, barniai su vadybininku, derybos su vadybininkų, dar įrašų, turas, turas, turasturasturas,- sumirksėjo.- Taip ilgai nebuvau vienoj vietoj ilgiau nei pusantros dienos, išėjęs į gatvę, jaučiuosi lyg atsibudęs po metų komoje,- dar kartą įtraukę, dar kartą išpūtė.- Kaip ir sakiau - nieko naujo,- gūžtelėjo, gurkštelėjęs dar jack'o.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 12:49 pm

-Ai, nesinervinu, tie mano piešiniai tikrai pakankama keisti, nieko keisto, kad nesulaukiau daug lankytojų. Be to, ne visiem patinka žiūrėt į krauju aptaškytas ir dar nupieštas moteras,-sukikenusi, Felice gurkštelėjo viskio ir pastačiusi stiklinę ant baro, pažvelgė Ryan į akis. George buvo būtent tas, kuris jų draugystės metu paskatino ją piešti, todėl ji buvo jam dėkinga.
Sukikenusi, moteris užsisakė dar viskio ir palinksėjo,-Yeah, gaila, kad daugelį įvertina tik po mirties,-vėl sukikenusi, Fawn pasuko galvą ir kelias akimirkas klausėsi kalbančio Roux,-Pavydžiu tau, bent jau įdomiai laiką leidi. O aš.. fotografuoju kažkokius kvailus modelius, praradau įkvėpimą ir šiaip.. jau ilgą laiką neveikiu nieko itin prasmingo,-atsidususi, moteris nubraukė plaukus nuo akių ir pabaigė viskį buvusį stiklinėje.
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 2:59 pm

-Krauju aptaškytos moteros?- Roux kilstelėjo antakį.- Ta, tavo, hm, paroda..- atsikrenkštė.- Vis dar atidaryta?- įtraukė paskutinę dozę nikotino, užgesino cigaretę ir šyptelėjo.- Aš visiškai rimtai jei ką,- pridūrė.- Turiu laisvą mėnesį ir visiškai jokių veiklos perspektyvų.. ir tai nuskambėjo taip apgailėtinai,- suraukė antakius.- I need a life.
-Patikėk manim,- Ryan'as papurtė galvą, tęsdamas savo monologą.- Įdomu būna pirmą pusmetį. Po to viskas tampa rutina, o rutina nesiasocijuoja su.. gerais dalykais,- suraukė nosį. Kad ir kaip mėgo savo darbą, jau ilgą laiką nenorėjo nieko daugiau kaip kristi į savo lovą ir veikti nieko. Ilgai.- Bandei fotografuot protingus modelius?- pridūrė po trumpos pauzės, lyg niekur nieko.- Maždaug, su diplomais ir panašiai..?- užsivertė stiklinę, išgerdamas joje buvusio gėrimo likučius.- Retai aplanko mūzos, jei rimčiausia įmanoma diskusija sukasi apie batų išpardavimus. Nebent modeliuoji batus, aišku,- pridūrė ir delnais pasitrynė akis.- Gerai. Imu kliedėti labiau nei įprasta. Man jau gana,- pastūmė (beveik tuščią) Jack Daniel's butelį kiek toliau nuo savęs.- Miegojimo po baru nepasiilgau,- ranka perbraukė per plaukus ir apsidairė. Tada dirstelėjo į savo riešą. Ten neaptikęs ieškomos informacijos (nes laikrodžio nenešiojo), atsisuko atgal į Fawn.- Nežinai kiek valandų?- sumirksėjo.- Ne tai kad aš kur skubu, bet,- gūžtelėjo ir galvą linktelėjo į bare likusį kontingentą. Kuris neatrodė baisiai malonus. Ar šiaip sveiko proto.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-