rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 3:09 pm

George susidomėjus, Felice kilstelėjo antakį ir nesusilaikiusi nusijuokė. Palinksėjusi ji gurkštelėjo viskio ir pasirėmė ranka galvą:
-Aha, atidaryta. Jeigu tik kada bus noro, paskambink, nueisim kartu,-sukikenusi, moteris pažvelgė į Ryan ir šyptelėjo,-Gulėjimas lovoje ir nieko neveikimas? Die, kaip pasiilgau tokių dienų,-vėl sukikenusi, Fawn stumtelėjo viskio taurę nuo savęs nusprendusi, kad jau gana ir vėl kilstelėjo akis, norėdama palaikyti akių kontaktą su pašnekovu. Sukikenusi ji papurtė galvą,-Žinai, ne tiek jau daug tų diplomuotų modelių. Nors, aišku, tokias fotografuot būtų daug įdomiau,-atsidususi, Ophelia kiek pasuko galvą pajautusi, jog kažkas stovi už nugaros. Už jos stovintis jau kiek girtas vyras ėmė kabinėtis prie Fawn, todėl moteris pasisuko į Ryan ir kiek susiraukė,-Hm, nežinau, gal kokia.. dvylikta arba pirma. Telefonas kažkur giliai rankinėje, tingiu kuistis,-sukikenusi, Fawn kilstelėjo antakį,-Žinai, jeigu nori, galėtume keltis pas mane ir pratęst pokalbį. Nes šio baro lankytojai man ima nepatikti,-kiek pasukusi galvą, moteris pažvelgė į tą patį diedą stovintį už nugaros.
Atgal į viršų Go down
George Ryan Roux
avatarVardas : Fred Lero
Pranešimų skaičius : 113
Male Amžius : 33
Profesija : Gitarastas, gėrio kovotojas, teisybybės ieškotojas, super mergaičių pusbrolis~
Grupuotė : Fenikso Brolija
Kursas : a guy walks into a bar, and says "ouch".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 06 05, 2011 3:55 pm

Ryan'as žiojosi kažką atsakyti, bet akimis nusekė merginos žvilgsnį. Nužvelgęs gausiai neblaivą personą nuo galvos iki kojų, dėbtelėjo savo vieninteliu, nepakartojamai išpuoselėtų "I will cut you open, bitch" žvilgsniu. Vyrukas buvo užsiėmęs spoksojimu į Ophelią, bet netrukus, pajautęs įtemptą atmosferą, atsisuko į jį, nutaisęs labai suirzusią veido išraišką. Roux dar labiau primerkė akis. Po kelių intensyvaus soksojimo/žaibavimo akimis minučių, minėtasis latras staigiai apsisuko (pakeliui vos nenuvirsdamas) ir nusliūkino tolyn, burnodamas po nosimi. Vaikinas atsisuko atgal į Fawn ir išsišiepė.
-Man patinka tavo mąstymas,- linktelėjo.- Einam. Jei prisieki kad turi kavos,- pridūrė, bet nelaukdamas merginos atsakymo, pagriebė ją už juosmens, persimetė per petį ir iššuoliavo iš užeigos. Juokauju.. O gal ir ne o..o
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 5:47 pm

Kaip jau įprasta, čionais atsivelka Jageris. Vyras per daug nesižvalgo, nubinzena į mėgstamiausią baro dalį - kampą prie baro - ir įsitaiso ten. Murmteli barmenui vieno iš stipresnių gėrimų pavadinimą ir į medieną atrėmęs alkūnę, įsispokso prieš save.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 6:07 pm

Kadangi Niler vis dar šiaip slepasi nuo žmonių ir svarbiausia nuo mokesčių, nieko nuostabaus, kad pasirinko Orchidėją, kur tikėjosi sunkiai nusigert ir nerast kelio namo. Nubraukusi nuo akių šlapius, kadangi lauke lijo (ironiška, ne?), nužvelgė užeigą tuo tokiu "jei tik pamatysiu, kad mano vieta užimta.." žvilgsniu ir kaip tik pasisuko į sėdintį Jager'į. Ir taip, man visvien, kad ji jo nepažįsta. Susiraukusi nužingsniavo link jo.
- Tai mano vieta,- trumpai prabilo balsu, sakančiu, jog geriau nesiginčyt ir trauktis, kol artmiausias aštrus daiktas nesulindo ten, kur.. ai, palikim šitai paspėliot.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 6:12 pm

Jageris, jau gavęs savo stiklinę ir pamažu gurkšnodamas jos turinį, ramiausiai spokso į erdvę prieš save, paskendęs savo mintyse ir aplink nė kiek nesižvalgydamas. Deja, jį nuo tokios meditacijos atitraukia išgirstas sakinys. Vyras nežymiai susiraukia, padeda stiklinę ant baro ir pasisuka į pusę, iš kurios jo manymu pasigirdo žodžiai.
- Nejaugi, - labai apatiškai tarsteli. Nužvelgęs Niler, prunkšteli ir vėl pasisukęs į barą, paima į rankas stiklinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 6:16 pm

Niler prunkštelėjo, kiek nesupratusi tokio atkirčio. Nebuvo pratus, kad jai kas taip atkirstų, todėl žinoma, kad nežymiai sutriko.
- Antrą kartą nekartosiu,- nežymiai papurtė galvą. In any case, jau ruošėsi stumt Jager'į lauk, bet vieta kampe buvo labai jau netinkama tokiems veiksmams. Traukt link savęs, žinoma buvo geriau, bet tik ne lengviau. Vistik ne vaikas, nepastumdysi kaip nori.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 6:25 pm

Jageris nusprendęs, kad čia šiaip kokia prieplauka, neverta net dėmesio, nusprendžia, kad ši pradings, jei jis ją ignoruos. Deja, viskas ne taip paprasta. Vos tik vyras nusprendžia pribaigti stiklinės turinį, Kim sumąsto, kad reikia jį pradėt varyt jėga. Rezultatas - ugninė ant Jagerio marškinių. Christian nemenkai įsiunta ir atsisukdamas, atsistodamas, nustumia Landreau nuo savęs. Jau ruošiasi trenkt bobai į snukį ir išspirt iš čia, kai staiga sustingsta, atpažinęs pažįstamą veidą.
- O tu neturėtum būt mirus?... - klausiamai nutęsia nuleisdamas jau smūgiui pakeltą ranką.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 6:30 pm

Nesiruošdama būt taip lengvai stumdoma, Niler jau beveik stojosi į kovinę poziciją, na žinot, pikto oposumo žvilgsnis, skirtinga linija sudėtos kojos ir įtempti kaklo raumenys, bet kai išgirdo klausimą, kiek nusiramino ir stebėdama lėtai nuleidžiamą Jager'io ranką, tik gūžtelėjo pečiais.
- Tai priklauso nuo daugelio dalykų. Pirma: ar Tu vienas iš mano buvusių vyrų, antra: ar aš tau kažką skolinga, ir trečia: ar turi pagrindo man už kažką kerštaut?- prisimerkdama paklausė ir šonu atsirėmė į barą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 8:08 pm

Po Kim kalbos, Jageris tik blausiai vypteli ir nežymiai papurto galvą, apsisukdamas ir vėl įsitaisydamas į savo vietą.
- Tu man jau patinki, - šypteli, trumpai žvilgtelėdamas į Kim. - Tiesiog mano darbas būtų kur kas įdomesnis, jeigu tu vis dar sėdėtum Hogvartse, - vėl surimtėja, pasisukdamas į barmeną. Murmtelėjęs šiam, kad jam reikia dar vienos stiklinės, Chris išsitraukia lazdelę ir šia perveda per marškinių vietą, kurią apsipylė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 8:14 pm

- Sulėtink tempą. Ne dėl Tavęs čia atėjau,- nusivaipė Niler išspausdama menką šypseną, nes pripažinkim, pastaruosius žodžius ji priėmė, kaip komplimentą, o šiuos ji jau seniai girdėjo. Užsisakydama gėrimą, šiek tiek paniurusi, kad negaus savo vietos Kim atsisėdo ant gretimos kėdės, nežymiai pasisukdama į Jager'į.
- Mm.. Hogas.. Kas ten naujo?- netrukus paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 8:49 pm

Gavęs savo stiklinę su ugnine, Jageris užsiverčia ją, ištuštinęs nemenką dalį, alkūnes atremia į barą, o galvą pasuka į Kim.
- Dabar? Nežinau. Nuo paskutinio karto, kai turėjau negarbės vadovauti tam sušiktam cirkui nelabai juo domėjausi, - gūžteli pečiais.
- Grįžti į direktorės kėdę neplanuoji?.. - nežymiai šypteli, padėdamas pustuštę stiklinę ant baro.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 8:53 pm

- Ššš.. Oficialiai aš gi mirus,- pavartė akim Niler lyg tai jau būtų ir taip akivaizdus dalykas. Netrukus nukreipė žvilgsnį į atneštą gėrimą, bet dar nesiskubino jo tuštint. Pašnekovas pasirodė įdomesnis.
- O jei ir nebūčiau mirus, tikriausiai nelysčiau atgal. Per daug.. VISKO.- susiraukė Niler.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 03, 2011 10:41 pm

- Bet būtų linksma, - šypteli, vėl pasukdamas galvą į Niler.
- Dabar Hogvartse karaliauja tik ką mokyklą pabaigę, besikrušantys ir aplinkoje nesigaudantys paaugliai, tie visi karai ir panašūs dalykai kuo toliau, tuo labiau praranda savo žavesį, - išdėsto, jau be šypsenos ir vėl nusisuka į baro pusę.
- Nors aš vis dar neįsitikinęs ar būtų lengva į tave siuntinėt avadas, - vėl sugrąžina kiek platesnę šypseną į veidą, kaip ir žvilgsnį į Kim. Atrodo vyro visiškai netrikdo faktas, kad Kim šneka apie save kaip apie mirusią.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 11:24 am

- Linksma, ne linksma.. Nesiginčysiu,- gūžtelėjo pečiais. Bei mintis apie aplinkoje nebesigaudančius paauglius ją gerokai pralinksmino.
- Turbūt taip ir nesužinosim,- regis Kim'ė į avadų laidymą nebuvo linkus, todėl to pernelyg ir neemė viso to į galvą. Vietoj to, tik užsivertė stiklinę, kuri jai ne taip jau ir seniai buvo pateikta, ir nežymiai susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 8:56 pm

Nežymiai linktelėjęs, Jageris vėl paima stiklinę į rankas ir priešingai nei pašnekovė, visiškai nesiraukydamas supila maždaug trečdalį stiklinės turinio burnon. Ganėtinai su dideliu garsu patėškęs rankose laikytą stiklo gaminį ant baro, vyras vėl pasisuka į Kim.
- Beckhamo Avada. Nepataikė? Atsimušė? Ar čia jau visiems prisikėlimas tampa toks paprastas dalykas? - kilsteli antakius, aiškiai susidomėjęs visa Niler prisikėlimo istorija.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:05 pm

Apsimesdama, kad ji visiškai akimirkai nesustingo išgirdusi Beckham'o pavardę, Niler pasuko galvą į Jager'į ir gūžtelėjo pečiais.
- Avada? Labai drįščiau abejot ar ten ji buvo. Aišku, kad ta, kuri buvo pasiųsta į jį, buvo pati tikriausia avada,- pakreipė galvą šonan.- Greičiausiai ten buvo tik kažkas labai stipraus, kas privertė kuriam laikui prarast sąmonę. Atsipeikėt laiku nespėjau, todėl ir likau paskelbta mirusia.
[[tokia mintis: kaži dar rasčiau tą vietą. Baisiai jau smalsu pasidarė prisimint, kas ten tiksliai buvo xDDD krč. Varau ieškot :DDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:16 pm

(( http://hogvartsas27.forumlt.com/t58p90-garbingasis-stalas#253828 šitą vietą? xDD ))

- Ir negrįžai, neees?.. - pasidomi, delnu paremdamas smakrą. Laisvąja ranka Jageris stumdo stiklinę ant baro.
- Nors pilnai tave suprantu, - po sekundės prideda ir nežymiai šypteli.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:21 pm

[[eeeik šikt :DD aš norėjau pati paieškot :DDDD dabar einu verkt :DDD]]

- Tęęęsk,- paragino Niler norėdama išgirst ką Jager'is turėjo omeny. Žinoma ir pati būtų gal ir išpoškinus kodėl negrįžo iškart, bet visgi įdomu kokių istorijų prisigalvojo jaunimas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:28 pm

(( Aš turiu retriverių kraujo, nesitikėk, kad susilaikysiu ir nepasinaudosiu savo tobula uosle temų ieškojime. xDDD ))
(( Jaunimas :DDDDDDDDDD ))

- Na žinai, Chapellė, Black, Smith'as, gauja mažvaikių ir dar direktorės postas... keista, kad tada neišprotėjai, - nežymiai gūžteli pečiais. - Nors dėl šito nesu tikras, - šypteli, vėl nuvesdamas žvilgsnį į Kim.
- Savaime aišku, jog grįžimą norisi nutolinti kuo labiau, - palinksi, toliau stumdydamas stiklinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:34 pm

[[aš pradedu įtart, kad turi susimetus nuorodas kažkur xDDDDDD brilliant idea! xDDDD ]]

Kim'ė tylėdama išklausė Jager'į ir netrukus lyg tikėdamasi išgirst kažką kito, lėtai ir bukai papurtė galvą.
- Ne,- dar paneigė galvodama, kurį iš pasiteisinimų naudot šįkart.- Tiesiog nesugebėjau rast antro bato. Tiesiog taip, va. Kažkur iš liko. Sumauti Laboutini. Kas nors GPS juose galėjo ir įdiegt,- mosuodama rankom ir piktai vėpsodama į barą, burbtelėjo.- O kaip aš grįšiu be bato,- dar prunkštelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:49 pm

(( Alia tikrai briliantinė idėja. xDDDD reikės taip pasidaryt. Kada nors. xDDDDD ))

Jageris tyliai, tačiau labai nuoširdžiai nusijuokia ir net pats nustemba, kad jis, Christian Jager, dar moka juoktis. Nors prie to iš dalies prisideda ir šiek tiek alkoholio. Aplamai, jis nė nepamena kada paskutinį kartą tai darė ir tai priverčia dar labiau pamėgti tą psichę, sėdinčią šalia.
- Tu žiauriai trenkta. Niekas tau to nėra sakęs anksčiau? - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 07 04, 2011 9:53 pm

[[damn it. Perdaviau savo briliantinę idėja -.-]]

NIler prunkštelėjo.
- Kas tik to nesakė. Pirmą kartą išgirdau iš sesers. Ši pasirodo pakartojo tai ką sakė motina,- pavartė akim ir gūžtelėjo pečiais.- Nematau tame nieko blogo. Bent jau dabar nematau. Ne, rimtai nematau. Apšvietimas prastas čia,- susiraukė ir kreipdamasi į barmeną užsisakė dar vieną stiklinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 07 09, 2011 10:27 pm

Jageris dar kartą nežymiai šypteli, prie Kim pasakojimui komentarų, vertų paviešinimo, kaip ir neturėdamas. Pasinaudojęs proga, kad Niler pakviestas barmenas prisistatė, vyras užsisako dar vieną gėrimą ir sau.
- Kad ir kaip keista, girdėjęs esu tik apie tavo mirtį, - jau ganėtinai rimtai pradeda, viduje jausdamasis beviltiškai kvailai, kad su gyvu žmogumi šneka apie jo buvusią mirtį. - Papasakok ką nors apie savo gyvenimą? - tinkamu klausimui/prašymui tonu pasidomi, nežymiai pasisukdamas į Kim, aiškiai pasiruošęs sukonspektuotai moters autobiografijai.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
avatar
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 23
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 10, 2011 6:25 am

[[ Voba, ką praleidau? ;DDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 07 10, 2011 5:11 pm

[[ nežinau. Kažką xDDD ]]

Niler nežymiai prunkštelėjo.
- Jei pastatai dar vieną,- kadangi jau buvo spėjusi dėl drąsos trūkumo užbaigti savo gėrimą, dabar net nežiūrėdama į vyrą sukomandavo ir pirštu pamosavo link tuščios stiklinės. Nebuvo tikra ar pasakos ir ką pasakos, bet laiko turi. Juk šiaip ar taip mirus, tai koks galų gale skirtumas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 78Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-