Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Grifų flood'as

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 6:09 pm

Nes klastunynas jėga konesupranti?
Taip per filma man Grifu gūžta fainesnė...
O per Hoga pamačiau ,kad klastunynas fainesnis...
GG tik mergos gyvena ir tai man į fifas panašesnės.
LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 6:29 pm

Pvz.kurios? :mistrust:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 6:32 pm

Nesijaudink tikrai ne tum. :D Gal aš ...
Na sorry ,bet aš juk dar nepažystu gerai jūsų aš tik taip manau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 6:32 pm

:)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 6:42 pm

Krc kas man siandien daros nzn su visais pykstuos xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 7:24 pm

Baigiam kalbėt apie tą Klastūnyną,man jau atsibodo xD.Nu mano nuomonė tai tokia:Klastūnynas man nepatinka.Man jis nepatinka nei filme,nei Hogvartse.Nu xDDD baigiam,apsivemsiu.xDDDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 9:20 pm

xD ne nu nebaigiu xD as visur esu KL ir ne tik, dar kazkur esu is Voldemorto gimines xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 9:25 pm

Klastuolynasssssssssssssssssssssss :jega: :jega: :surprised Jėga ir GG ;D nžn kdl ,bet per hoga norėčiau i Kl nes pamačiau ,kad čia GG keisti. xD
Per viena Hoga tai GG lb draugiški ir su Kl net nesipyksta. :jega:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 9:26 pm

as arba Kl arba Vn daugiau niekur xD xD XD o kai pirma buvo tai norejau i GG xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 11:59 am

oh gosh
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:02 pm

Man kažkaip šiam Hoge prie GG sunkiau pritapti,vienam Hoge kaip ir sakė Riana Grifiukai daug draugiškesni,ir bent su savais sugyvena taikiai xDDD~
Pastebėjau,kad klastuoliai šiam Hoge vieningesni kažkaip...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:08 pm

Varykit ant manes varykit nieko nesakau nieko negirdziu ;DD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:13 pm

Ant tavęs niekas nevaro,na bent aš.Niekuo man enusikaltai ir išties atrodai labai faina ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:14 pm

Aciu nesitikejau to isgirsti l;DD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:15 pm

Kodėl gi? xDDD~
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:16 pm

Nzn galbut todel nes man regis daug kas cia manes nekencia ;DDD




Man tai artimiausi koledzai yra grifu guzta ir svilpyne jums?;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:16 pm

Dėl ko tas KL jum į galvą eina,nesupratau? ;/ Jau floodas tampa KL diskusijom.xDD.Floodinam geriau apie GG,o ne apie KL.NU BAIGIAM,MERGOS ČIA.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:17 pm

Man tai artimiausi koledzai yra grifu guzta ir svilpyne jums?;DDD
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:20 pm

Luna,patikėk,tikrai tokių žmonių nėra,o jeigu ir yra tai labai nedaug xD~
Aš tikrai prie jų nežadu prisidėti xDDD~

O dėl koledžų tai man labiausiai Varno Nagas ir Grifų Gūžta patinka.
Bet pvz forumuose visai kas kita pasidaro kai pažiūri kokiam koledže žmonės fainesni xDDD~
Pvz šiam frm'e labai daug KL taigi kažkaip manau jų gyvenimas ne nuobodus,tik vat galėtų jie nebūt tokie pasikėlę[gal ir nėra realybėj,bet jau tipo,kad klastuolis tai jau ir kietas xDDD~ ]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:21 pm

Man tai artimiausi GG ir VN. :) O KL man baisiausias. :D Fek :king:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:22 pm

Jooo ;DDDD
IR lb gaila kad GG nera aktyviu bernu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:23 pm

Joo. :) Butu gerai,kad prisiregintu Harry Potter. :) Gal tas butu aktyvus,kas zino :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:25 pm

Nemaciau a toks dar yra? ;DDD
kAIp sake Tom Devilson [is klastunyno]]ju prigimtis to reikalauja [niekinti kitus]
Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:25 pm

Aham,mano bratkis nori regintis,tik nžn ar galima iš vieno pc dviem žmonėm lankytis :@
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 28, 2008 1:29 pm

TOKIU CIA PILNA tik reikia kim pranesti kad jis tavo brolis nes galvos kad sukuriai spec du zmones.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Grifų flood'as - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Grifų flood'as   Grifų flood'as - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Grifų flood'as

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 219Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

 Similar topics

-
» Floodas
» Grifų Flood'as [2]
» grifu gusta
» Grifų Gūžtos stalas
» Grifų Gūžtos stalas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-