Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Landrut kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 06, 2010 3:57 pm

Tanya atėjo į savo kabinetą ir apsižvalgė, joje vėl sukilo mokyklos prisiminimai, atsargiai atsirėmusi į sieną nužvelgė patalpą. "Šįkart viskas bus kitaip" pagalvojo ir šyptelėjo. Juk ji profesorė, nebe ta maža antrakursė, kurią visi vadino "knygų žiurke". Profesorė atsitraukė nuo sienos ir žvilgtelėjo į savo naująjį kambarį. Viskas atrodė gana tvarkinga. Grakščiai priėjusi prie stalo padėjo dėžę su daiktais ir patogiai įsitaisė krėsle. Šešėlis užšoko ant palangės ir neramiai vizgindamas uodegą spoksojo kas dedasi kieme. Tanya atsargiai atidarė dėžę ir išėmė iš jos nuotrauką, akimirką į ją pasižiūrėjusi padėjo ant stalo ir išiminėjo kitus daiktus.
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 4:54 pm

Ana priėjo prie prie profesorės Tanya Landrut kambario. Ji jai pasirodė mieliausia profesorė iš visų ir nutarė jos prašyti pagalbos. Ak, kad tik mokiniam nebūtu uždrausta eit į mokytojų kambarį. Tada tikrai gaučiau pirmą įspėjimą. Ji pabedė į tamsias, sunkias, ąžuolines duris.


Paskutinį kartą redagavo Indija Dartoly, Tr. 07 21, 2010 10:26 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:27 pm

-užeikit,-gan maloniu, bet griežtu balsu atsakė ir pakėlė akis nuo dėžės.
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:36 pm

Mergina įėjo į profesorės kambarį ir tarė:
- Laba dieną dar kartą. Aš atsiprašau, kad Jus trukdau, bet privalau palausti. Mano tėvas mokėsi su jumis Hogvartse. Na, bent jau taip sakė jo sesuo. Gal ką nors galėtumėt apie jį papasakot. Beja jis yra Hugas Hamilton.


Paskutinį kartą redagavo Indija Dartoly, Tr. 07 21, 2010 10:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:45 pm

-sveika, prisėsk,- maloniai šyptelėjo. Šešėlis, tupėjęs ant palangės, nušoko nuo jos ir priėjęs prie merginos spoksojo į ją.
-o kuriame koledže jis mokėsi? Nelabai pamenu jį
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:50 pm

- Am, aš, tiesą sakant, nė pati nežinau, bet manu GG arba VN.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:52 pm

Tanya barbeno pirštais į stalą
-Hugas,- tyliai pakartojo,- lyg ir truputi prisimenu, turėjo tokias pat žydras akis kaip tavo
atsiduso
-na jei neklystu...sėskis,- dar kart pakartojo
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:56 pm

Ana Roza klestelėjo į šalia esančią kėdę. Ak, kad tik Ji jį prisimintų, juk neturi kur kreiptis, direktorės jau išklausinėjo, nebent pavaduotoja, bibliotekinkė...


Paskutinį kartą redagavo Indija Dartoly, Tr. 07 21, 2010 10:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:58 pm

-ką norėtum apie jį sužinoti? pasistengsiu prisimint
nukėlė dėžę nuo stalo ir nuėjusi prie kitos joje rausėsi
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 5:59 pm

- Taip, jo akys buvo žydros kaip ir mano, - sunkiai atiduso ji. Jai prieš akis iškilo vaizdas. Hugo nukryžiavimas. Ji sukando dantis. Jai tai buvo tikra kančia.
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:01 pm

Ak, aš tiesiog norėčiau jo nuotrauką pamatyt - nuraudo ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:02 pm

-tau viskas gerai?,- žvilgtelėjo į ją ir ištraukė iš dėžės kažkokį albumą
-tavo tėtis buvo vyresnis už mane, mačiau jį kai buvau pirmakursė, tuomet jam liko paskutiniai metai
atsisėdusi į savo vietą vartė albumą
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:02 pm

- Arba kas buvo jo draugai ir priešai...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:07 pm

ištraukė kažkokią nuotrauką kur stovėjo Tanya, jos tėtis ir dar kažkoks vaikinas
-tavo tėtis per vidurį,- padavė jai nuotrauką,- gali ją pasilikt.
užvertė albumą
-nelabai žinau jo draugus ir priešus, susipažinome per tą vaikiną nuotraukoje, jo vardas Adamas
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:10 pm

-Labai labai jums ačiū. Jei norit sužinot kas nutiko mano tėčiui, tik paklauskit - Ji sulankstė nuotrauką, atsistojo ir klausiamai pažiūrėjo į Tanya.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:13 pm

-kas jam nutiko?,- kilstelėjo antakį
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:16 pm

- Jis mirė kai man buvo ketveri. Buvo nukrižuotas ir jis ir mano mama.-Patylėjo- Todėl ir noriu apie jį viską sužinot. Aš noriu išsiaiškint KAS tai padarė...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:19 pm

-awww...užjaučiu,- atsikėlė nuo kėdės ir žvilgtelėjo pro langą
Atgal į viršų Go down
Indija Dartoly
Indija Dartoly



Pranešimų skaičius : 32
Female Amžius : 28
Profesija : PC

Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:20 pm

Ana Roza šyplelėjo ir atsisveikino:
- Tai iki pamokos...
Ir išėjo.


Paskutinį kartą redagavo Indija Dartoly, Tr. 07 21, 2010 10:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:23 pm

linktelėjo merginai ir priėjusi prie Šešėlio pakėlė jį, keletą minučių glostė ir paleidusi atsisėdo į savo vietą, toliau kraustė daiktus iš dėžės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Landrut kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Landrut kabinetas   Landrut kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Landrut kabinetas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Areštų kabinetas
» Joe kabinetas
» Pamokų Kabinetas
» Kabinetas.
» Kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-