Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Mėgstamiausias HP pairingas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 12:49 pm

Pastebėjau, kad tokios temos nėra, taigi atskleiskim visą tiesą - kokios mėgstamiausios jūsų HP poros ir kodėl?
_________

Aš visom keturiom už Sevą ir Lilę, nes... Nu jie tobuli viens kitam, po perkūnėliais xD Draugystė nuo pat vaikystės... Jei nebūtų įsikišęs tas nevykėlis Poteris, tai jis ir nebūtų jos purvakrauje išvadinęs!
Toliau pritariu keletui neformalių įdėjų: Sneipą sugretinau su Hariu po keletos FF ir fan made videos... Awww!
Taip pat esu už Sirijaus ir Remo ryšius nes... Nu jie taip kartu tinka, tai ne tas žodis. Asmeniškai man Tonks primena moterišką Sirijaus versiją.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:28 pm

Gal Ronis su Hermiona? Jie visai gerai vienas kitam tinka, o jei ne, tai Hermę statau su Hariu. Wellz, toliau.. gal aš irgi už S ir R ryšius, nes jie draugiai yyyra nu tai lyg ir jie tinka vienas kitam xDD O daugiau tai gal Dumbldorą su Makgonagal xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitimePir. 02 21, 2011 11:51 am

Sirius/Remus
Sirius/Hermione
Sirius/Anyone
Sirius/Me :disdain:
Nesupraskit neteisingai. Sirijui iš filmų aš abejinga. Dėl visko kalti fanfic'ai. DARN xD
Dar prijaučiu:
Remus/Hermione
Snape/Lily
dunno why :D Gerai, gal ir žinau. Lubinas man šiaip patinka, o Sneipo man gaila xD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitimeKv. 06 09, 2011 11:51 am

Remus/Sirius
Sev/Lily
Snape/Harry
Snape/McGonagal
Neville/Luna
Tom Riddle/Moaning Myrtle
Voldie/Bella
Lucius/Hermione
Bill/Me
Alastor/Tonks
James/Narcissa
Lily Luna/Snape [vis dar apturiu tą patį strange dream, kad Snape is still alive ;S]
Atgal į viršų Go down
Lilija Smit
Lilija Smit



Vardas : M
Pranešimų skaičius : 185
Female Amžius : 33

Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitimePir. 07 18, 2011 1:12 pm

man tai:
Hermione/Voldemort (Tom Riddle)
Hermione/Scabior
Scabior/OC
Voldemort/OC
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausias HP pairingas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias HP pairingas   Mėgstamiausias HP pairingas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Mėgstamiausias HP pairingas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Mėgstamiausias
» Mėgstamiausias HP charas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-