Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 02, 2008 6:52 pm

[[a tai man dbr prie baro rašyt?;DD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeSk. 11 02, 2008 8:47 pm

[[aj man nera skirtumo xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 05, 2008 2:18 pm

[[ tai aščia rašysiu;D man taip geriau;D ]]

- Tai kur mano ugninė?-laimingas paklausė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 05, 2008 2:22 pm

-Tuoj - syptelejo pavargusia sypsena ir netrukus pries Dawe jau puikavosi butelis uginines - Dar ko nors?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 05, 2008 4:57 pm

- Kol kjas ne,- mirktelėjo ir pradėjo gurkšnoti ugninę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeTr. 11 05, 2008 5:56 pm

-Skanaus? - nusimaive ir pasitaisiusi bliuskute nupedino.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 1:15 pm

- Ačiū,- pasakė ir nulydėjo ją akimis.- Sugrįšk? Negi išgąsdinau?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 4:34 pm

Fleur isgirdo paskutinius Deivo zodzius ir gryzo atgal prie jo:
-Ko nors truksta? A taip.. - trenke ranka sau per kakta - Pamirsau taurele.. Tuoj atnesiu - syptelejo ir greitai atnese taurele Deivui.. - Siendien daug lankytoju.. - atsiduso ir drebesi ant kedes.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:03 pm

Deivas pastūmė taurę toliau ir atsigėrė iš butelio.
- Man taurės nereik. Man reik tavęs...-pasakė.- Tai kaip sekas? Įsipilk sau už mano saskaitą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:05 pm

-Liaukis ugnine visad nemokamai - parode liezuvi ir isipyle taure ugnines. Isgerusi siek tiek susirauke, bet ir vel nusisypsojo:
-Gerai, o tau?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:20 pm

- Nelabai...-pasakė nusiraukęs ir vėl atsigėrė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:22 pm

-Kodel gi? - paklause liudnoku balsu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:25 pm

- Aj... Niekai merginos nerandu...-pasakė ir vėl atsigėrė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 06, 2008 7:26 pm

Fleur nusisypsojo:
-Vistiek esi kazka nusiziurejes. Kas ta laimingoji? - mirktelejo ir nusijuoke.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 1:17 pm

- Tai kad čia visos tokios gražios... Dar neišsirinkau.-pasakė šiek tiek pralinksmėjęs.- Labai norėčiau merginos kaip draugės... Nes mano bestai daug jau baigė, o vienas buvo pašalintas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 2:30 pm

-Hm.. - susimaste - O tau labai svarbu grozis? Be to - prudure - Maniau tau patinka Christine.. - syptelejo - O del ko pasalino tavo drauga?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 2:58 pm

-Labu.-pasisveikino Jessica įėjusi į užeigą.-Kaip sekasi?-ji pasiteiravo čia sėdinčių klastuolių.-Nepatartina.....-tarė Jess nugirdusi jų pokalbį.-JI yra vilkolakis....

[[Netrink mano post'ų.;D]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 3:05 pm

-Em.. palauk einu paklausiu ko ji nori - pasake Deivui ir nuzingsniavo prie staliuko prie kurio sedejo Jessica. Fleur apsimete, kad negirdejo replikos apie Christine:
-Stai - ant staliuko padejo meniu - Kai ka nors isirinksite pakvieskit. - pasake ir gryzusi prie Deivo staliuko atsisedo.:
-Tai kur baigem kalbet? - paklause ir vos matomai syptelejo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 9:01 pm

- Am... Apie Christinie. Ji man nepatinka. Labai jau.. Nežinau. Gal ji ir graži, bet... Ne man. -pasakė susimąstęs. Visai pamiršo apie ugninę.- O šiaip man reikia supratingos, o ji akivaizdu ne tokia.- pasakė ir kitą klausimą nuleido pro ausis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimePen. 11 07, 2008 9:02 pm

-O jos sesuo? - paklause, atrode nusiminusi ir ituzusi. Rankoje suspaude taurele ir apsiszvalge.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 7:55 am

- Orchid? Visai miela mergina... Na bet aš dar nespėjau su ja susibendrauti...- pasakė šiek tiek šyptelėjęs.- Kas yra? - paklausė pastebėjęs jos įniršy.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 11:55 am

-Nieko - atsake nutaisiusi linksma sypsni - Aha miela - pridure.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 2:56 pm

Melannie atėjo į užeigą.
- Sveiki, neužimta? - paklausė ji ir nelaukusi atsakymo prisėdo. - Nešk stipriausio ką turi... - sumurmėjo mergina Fleur.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 5:35 pm

Deivas šyptelėjo pamatęs naują veidą.
- Aš Deivas...- pasakė įpildamas į šalia stovinčią taurę ugninės ir pastumdamas ją merginai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 6:00 pm

Mel kilstelėjo antakį.
- Dėkui... - pasakė ji ir atsigėrė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai ;] - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 331Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

 Similar topics

-
» Staliukai nr.2
» staliukai
» Staliukai
» Baras ir staliukai
» Baras&Staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-