Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 2:45 pm

- Aš žiauri? Aš iš tavęs noriu jei duoti alei vieno cento, o tu dar sakai vaikus nemyliu? - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 2:45 pm

-Iskviesiu vaiku teises.. ble.. ,- burbtelejo Debora ir laiminga susikiso galeonus i kiseniu, o tada pasisalino.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:06 pm

- Žodž gerk tik, - pervertė akis ir užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:13 pm

- Oū... kaip gražiai su manim elgiamasi.. - primerkė akį ir pasėmė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:18 pm

- O kaip nori, kad aš elgčiausi? - kilstelėjo antakį, atitraukęs butelį nuo savęs.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:19 pm

- Šiaip, visaip, anaip, kažkaip.... understand? - pareipė galvą pažiūrėdama į Steve, laukdama kokiu emocijų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:22 pm

- Nesupratau, - gūžtelėjo pečiais ir užsiverė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:23 pm

" Nors nusišauk... " - pasipurtė ir nukreipė akis link ugninės. Buteli atsisuko ir užsivertė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:25 pm

- Galiu paskolinti šautuvą, - vyptelėjo ir vėl užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:30 pm

" Taip, taip, nusišauk, ir vistiek niekam tu nerupėsi... " - atsiduso gurkšnodama ugninę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:31 pm

- Kas tau sakė, kad tu niekam nerūpi? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 3:35 pm

- O kam aš rūpiu? Pasakyk, kad tau tai aš imsiu ir patikėsiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:20 pm

- Kaip galėčiau įrodyti, kad rūpi? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:28 pm

- somehow... - gūžtelėjo pečius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:32 pm

- Kaip manai? Vienas nerealiai drąsus žingsnis, su kuriuo tu gali nesutikti, bet jo išsipildymas man atrodo lyg svajonė, pakeistų ką nors? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:34 pm

Him'ė kažkiek primerkė vieną akį.
- Wow... gražiai pasakiai... - sukrizeno.
- Galbūt... Galbūt. - pakartojo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:38 pm

- Matai, bet aš šiek tiek dvejoju, nes tai gali tau nepatikti. Ir gal kiek pergreitai, - kiek susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:39 pm

- Pasakyk, kas man iš vis patinka? - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:40 pm

- Kol kas nežinau, - šyptelėjo ir užsivertė ugninės butelį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:42 pm

- Pradedi ir nepabaigi. Kame reikalas taip? - nusisuko ir pradėjo vėl gerti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:46 pm

Kevinas prisimerkė.
- Nesupratai?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:48 pm

- Mano pusgirčiam protui... dabar suprasti? Ne... nelabai... - pasikasė pakaušį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:50 pm

Kevas atsiduso ir pastatė butelį ant stalo.
- Bijau, - nurijo seiles.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:51 pm

- Neprivalai sakyti... gi tu man nepriklausai... - sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 6:55 pm

- Blogiausia, kad po šito žingsnio priklausysiu, - vyptelėjo ir užsivertė kitą butelį. - Žie, o mes dabar jau skaitomės, kaip pora? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai ;] - Page 28 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai ;]   Staliukai ;] - Page 28 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai ;]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2831Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

 Similar topics

-
» Staliukai nr.2
» staliukai
» Staliukai
» Baras&Staliukai
» Baras ir staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-