Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Blah. Blah. Blah. N-16

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 10:38 pm

Nelaikau šito rimta rašliava - atėjo toks laikas, kai užsimaniau parašyti kažką nesunkaus, lengvai nurauto ir tokio, kas nereikalautų daug smegenų veiklos. MANO smegenų veiklos. xD

Lapkričio 12 d.
Pirmadienis.
03:12 a.m.
Miegamasis beveik juodas. Ne, tai nereiškia, jog jame miega juodą spalvą mėgstantis žmogus. Iš vis, tai nieko nereiškia - tiesiog juodoje spalvoje jis atrodo dar paslaptingesnis ir gražesnis. Na, jis šitaip galvoja. O tai ką jis galvoja visada yra nelogiškai logiška, įdomu, rimta ir seksualu. Atspėjot - kartą jis taip pasakė. Vienintelis tikrai švarus ir baltas akcentas visame kambaryje tai balta, kvepianti, švari patalynė. Kodėl balta? Tiesiog ne visada viskas įvyksta taikliai, o ir dažnai pritrūksta laiko pakeisti viską prieš parsitempiant į namus dar vieną (dažniausiai plaukus prie baltos patalynės priderinusią) merginą. Kodėl švari? Nes jis mėgsta švarą. Mėgsta ir įvairius kremukus, mėgsta minimalų plaukuotumą, mėgsta demonstruoti savo raumenis, mėgsta spoksoti į save veidrodyje ir mėgsta atrodyti gražiai. Jis taip ir atrodo (anot jo). Yra dar viena priežastis, kodėl patalynė nepriekaištingai švari... Nes kiekvieną rytą pabudęs, jis šalia savęs randa nepažįstamą (gal iš matymo ir pažįstamą) merginą. O nešvari patalynė, su baltomis dėmėmis (nes jos kartais irgi matosi) nekelia nei apetito pusryčiams, nei susižavėjimo lovos savininku, kuris vertė naktį klykti, riaumoti ir kandžiotis. Ir apžioti, kas be ko. Visi turime savų silpnybių.
Lova juda. Ne, tiksliau kažkas ant lovos juda. Norit dar tiksliau? Kažkas ant lovos, po ta balta antklode juda. Neritmingai, su garsais ar klyksmais. Juk tas pats. Viskas skamba maždaug... "GEDIMINAI!!!! OOOOO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIP!" ir panašiai. Panašiai balso tonu ir žodžių garsumu. Žodžiai visada būna vis kitokie. Kartais mergina išklykia grasinimus ("Jei sustosi aš tave užmušiu, giljotinuosiu ir iškastruosiu" (Gedis dar niekada nebuvo sustojęs)). Kartais tiesiog ragina. Arba tyli, nes yra užčiaupta. Arba jos burna užimta kitais darbais. Dažniausiai, po tų klyksmų pasigirsta beldimas. Kaimynai seni. Seni ir pavydūs. Tiek Petras tiek Ona pavydi Gedimino tai naujajai sugulovei, nes abu su mielu noru ją pakeistų. Nagi, nebūkim homofobai.
Grįžtant prie judesio. Ši naktis ypatinga. Ne, nesupraskit neteisingai - Gedis dabar netvarko savo gyvenimo meilės ar merginos, kurią greit pamils. Tiesiog veiksmas vyksta po antklode ir jis negali spoksoti į vieną iš veidrodžių. Kambaryje jų daug - Gedis mėgsta matyti save karščiausiomis akimirkomis. Ypatinga, nes mergina nėra iš gražiųjų. Tiksliau - ji baidyklė, o maišo Gediminas po ranka neturėjo. Kodėl jis lovon tempiasi baidykles? Geras klausimas. Jis geraširdis. Negražioms irgi reikia sekso.

04:55 a.m.
Ant baltos antklodės dar viena balta dėmė. Gediminas guli ir spokso į vieną iš veidrodžių. Žinoma, jis turėtų spoksoti į merginą, kuri rengiasi ir tuoj paliks jį vieną. Jis turėtų šypsotis ir prašyti pasilikti dar keletą valandų. Turėtų siūlytis parvežti namo. Tačiau ta mergina ne kvaila - ji aiškiai supranta ko Gediminui iš jos reikėjo, ko ji čia atėjo. Ji aiškiai supranta, kad jeigu jai kažko reikės - ji grįš čia. Na, tas kažkas... Ne, Gedis nepaguos ir nepabus pečiu išsiverkti. Jis pasiūlys išgerti ir parodys į miegamojo duris.

06:07 a.m.
Gediminas pagaliau išsiverčia iš lovos. Pastarąją valandą jis žiūrėjo į veidrodį ir svajojo apie tai, kaip jis sutinka lygiai tokį patį kaip jis. Jis atsiduotų sau - nesvarbu, kad nekenčia gėjų. Bet juk jis toks nuostabus.
Reikia skubėti. Aštuntą valandą turi būti ofise. Pusvalandis kamščių, Gediminas teturi valandą su puse. Žvitrus, žvalus, be jokių užtinusių paakių ir pagirių žymių, jis turi paflirtuoti su prie durų stovinčiomis bendradarbėmis. Jis turi būti pasiruošęs pasilikti su sekretore viename kabinete, pasiruošęs lėtai prieiti iš nugaros. Pabučiuoti kaklą ir pasakyti, kaip ji gražiai atrodo. Suimti už užpakalio ir priminti, kad jie turi laisvą pusvalandį. Po pusvalandžio, jis turi susitvarkyti kaip visada nepriekaištingus plaukus, kurie suvelti, tada pasitaisyti kaklaraištį ir mirktelėti sekretorei. Ilgiau netempęs, jis turi nueiti į susirinkimą ir šypsotis visoms senoms akcininkėms, kurios be Gedimino mažojo... persiprašau, didžiojo draugo įsikišmo, nesėdėtų čia ir nekištų savo pinigų į kvailą lūpų dažų įmonę.
Gedis tepa paakių kremą. Kelias minutes grožisi savimi. Tada iš savo plaukų išrauna vienintelį žilą plauką - jam čia ne vieta. DAR ne vieta. Ne, jam čia nebus vietos. Kekšė vyro kūne negali pasenti. Jo veide negali atsirasti raukšlės, jis turi išlikti toks pat seksualus kaip dabar - su sulaižytais plaukais, mąslia veido išraiška ir ciniška šypsenėle.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:01 pm

"Kekšė vyro kūne negali pasenti."
Epic ;DDDD
Kiek daugiau subtilumo norėtųsi, bet bent jau nėr jokių seilėjimųsi. Už tai giriu. Nors jaučiasi, kad ne vyro ranka rašyta ;DD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:06 pm

Subtilumo nebus. Arba aš tikiuosi jo neįmaišyti. Iš vis, Gediminas per daug narcizas išėjo. Jis tiesiog turėjo pisuoklis būt, bet neišlaikiau. xD Mano gležnoms rankutėms iki vyro dar toli! :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:13 pm

Tai labai, labai gerai. Vyrams patinka moteriškos rankos. :D
Tik nepersistenk ir nepadaryk iš jo gaidžio ;D Šiaip gal netgi įdomu būtų sužinoti, ką jis tokio įdomaus patirs. :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:20 pm

Jis? Tikrai neįsimylės ir netaps normaliu. Galiu pasakyti tik tiek. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:28 pm

Čia dabar tipo turiu verkt dėl to? ;DDD
Tai čia zebakul. xDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 11:32 pm

Galėtum. Būtų miela. xD Ne, čia tiesiog mano manymu būtų banaliausia ir labiausiai nuspėjama pabaiga, todėl to nebus. xD
Atgal į viršų Go down
Lux Nithingale
Lux Nithingale



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 725
Female Amžius : 27

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 8:06 am

...Tai gal dar? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 9:26 am

Eg! Nauja istorija! Vajėėžau, ir dar tokia nereali :DD. Dar, dar, dar! :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 10:10 am

Puiki novelė. :) Nors galėtų būti daugiau išplėtota.Bet pirmoji dalis sudomina ir intriguoja,kas bus toliau. Taigi lauksime. :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 12:39 pm

Vivian, kad neparašiau. Vakar sėdau, sukūriau temą ir staigiai parašiau pirmą dalį. Kaip pagausiu įkvėpimą - parašysiu ir antrąją. Tai bus viena iš tų istorijų, kurią berašydama aš neversiu savęs tęsti ir nemurmėsiu "Įsijunknotepadąįsijunknotepadąįsijunknotepadą" xDD
Aprella, rimtai patiko? Awzm. xD
Alexandro, ačiū! Kadangi rašau nevisai tradiciniu stiliumi, nemanau, kad galiu sau leisti aprašinėti smulkmenas. xD Gūt. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 1:30 pm

Kodėl ne, drąsiau ;DD
Čia turbūt aš įkvėpiau tave ;DDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 7:22 pm

Deja įkvėpei ne tu. Įkvėpė gražus dangus ir Mr. Bale fotkės. Ir mano personažas kas be ko. xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 7:48 pm

Kadangi man dar ne 16, nesiruošiu skaityt xDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 12:21 pm

Lynn Gerrard rašo:
Kadangi man dar ne 16, nesiruošiu skaityt xDDDDDDDDDDDDD
Kūl, maniau būsiu viena, neskaitysianti. XD
Atgal į viršų Go down
Justian Wells
Justian Wells



Vardas : Urtė grįžta, bish'es!
Pranešimų skaičius : 484
Male

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 12:24 pm

Daugiau! Man patiko!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 1:57 pm

Ashton de Smith rašo:
Deja įkvėpei ne tu. Įkvėpė gražus dangus ir Mr. Bale fotkės. Ir mano personažas kas be ko. xD
BaleBaleBale. Jis ir mane įkvepia :DDDd
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 3:22 pm

Laura Gerrard rašo:
Lynn Gerrard rašo:
Kadangi man dar ne 16, nesiruošiu skaityt xDDDDDDDDDDDDD
Kūl, maniau būsiu viena, neskaitysianti. XD
Aš ir tokią mintį turėjau, bet pasirodo klydau xDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 3:23 pm

Ai, nu. Neveltui gerardienės&breadės esam. XD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 7:22 pm

Nū ir maladėc, bent vienos klauso manęs. 8DDD xD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 7:45 pm

Nedrįsčiau neklausyt. Fine, drįsčiau. Bet galiu duot ranką kirst, kad Smith'o sapalionės įdomesnės už tą rašliavą xDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 4:05 pm

Nedrįįįstum. :DDD Nežinau. Gal. xD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 4:48 pm

Aš noriu tęsti šitą istoriją ir man velniškai trūksta idėjų, man trūksta... kažko tokio. O davai dabar visi perskaitot dar kartą ir pasakot ką manot? :D
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 5:17 pm

Taigi negalima man, nu XDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitimePir. 11 01, 2010 5:27 pm

čia tik rekomenduoju. :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Blah. Blah. Blah. N-16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blah. Blah. Blah. N-16   Blah. Blah. Blah. N-16 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Blah. Blah. Blah. N-16

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-