Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Baras&Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 30, 2008 4:53 pm

Gal... - tare Ramanda - Ar tu čia visada dirbi?- Paklausė ji
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 30, 2008 4:55 pm

-Taip ,man cia patinka ,-nusisypsojo Luna.


Paskutinį kartą redagavo Luna Lavgud, Pir. 11 10, 2008 3:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 30, 2008 5:03 pm

Iki - iseidama tare Ramanda
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 30, 2008 5:07 pm

Viso -Sausai istare Luna ir atsistojo uz prekystalio.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 11, 2008 6:26 pm

Paskui nusivyniojo pasidejo ant kedes ir lauke ateinant pirkeju ;]((nieks neateina)) :isteric:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimePir. 11 17, 2008 2:41 pm

Veliau Luna paeme metiniu ledu apvaliuose indeliuose,ir atskridus peledai idejo juos i maiseli ir pririso peledai prie kojos pagalvojo gal nuskraidins...Ir pasakiusi peledai
-Skrisk i Hogvartsa, GG miegamaji ir lauk manes ten.Velaiu isejo uzrakindama pardes duris.


Paskutinį kartą redagavo Luna Lavgud, Tr. 11 26, 2008 3:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:12 pm

Atėjo Luna Ir Flora.;}
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:25 pm

Luna atrakino duris ir izenge i parde priedama prie prekystalio tare:
-Na kokiu ledu noretum?,-nusijuoke,-eiksc sen parode uz prekystalio,-is sito saldytuvo imk ka nori,-juokdamasi ir rodydama i saldytuva tarre Luna.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:28 pm

Jei imčiau ką noriu tapčiauu troliukė.xD
-Dėkui.,- nusišypsojo ir pasiėmus fafliuką pajamė šokoladinių ledų gumbelį.
-Tai papasakok apie save daugiau. Visgi męs iš to pačio koledžo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:32 pm

-Ais ner cia ka pasakot,-nusisypsojo pasiimdama ledu vafliuose ir pasake;
-gyvenau su tevais ,o paskui kaip visada teko varyt i Hogvartsa,-syptelejo,-mano seima keista ne tokia kaip kitos,-ir vel syptelejo,-o mano kate kartais psichuoja zvilgtelejo i kate kurio snaude ant staliuko.Neapkenciu klastuoliu,-pasake,-o kas gero apie tave?,-zvilgtelejo i Flora valgydama ledus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:35 pm

-Ai kaip ir nieko, gyvenu su tėvais. Lyg jie ir yra baigę hogvartsą, grifų gūžtą.;}
Na ką turiu pelėdą, kuri mane nerva čiaukšėdama.
O šiaip man čia labai patinka, bet kartais tai stebiuosi,
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:38 pm

Del ko?-istare Luna.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:39 pm

-Kartais man visi kelia siaubą. Jie per daug keliasi, nors teturi penkis nupešiotsu plaukus ir atsegtą klyną. ,- nusijuokė prisiminus vakarykštę dieną.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:41 pm

-apie ka tu cia taip?,-keistai zvilgtelejo i Flora.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:46 pm

-Neminėsime, ba vilką mini vilkas čia.;}
Flora pamanė,kad Luna pagalvojo,kad ji beprotė..
-Aš keista?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:49 pm

-Hmm,-sumurmejo Luna nezinodama ka atsakyti
-Nemanyk kad tu vienintele keista,ir nera blogai buti keistai blogiau buti pasikelusiam lyztele ledus Luna,ir nusisypsojo draugei.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:52 pm

FLora pamiršo ,kad rankose laikė ledus, todėl jie truputėlį nuvarvėjo atn jos marškinėlių.
-Shit, - pasiėmė servetėlę ir nusivalė dėmę.
-Aš nemanau,kad tai yra blogai, man patinka būt tokia.;}
Eech , atsiduso ior tada apibėrė Luną klausimais.
-O tu kadanors klausei Žiobarų muzikos, kokie gyvūnai patinka? Beje aką megsti veikti?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 4:05 pm

ziobaru muzikos nesiklausau,-istare,-beje megstu kates,o ypac,juodas dar turiu ir peleda,-o dazniausiai piesiu matytus zmoniu veidus is filmu ,seip matytu,-nusisypsojo,-o kokie tau gyvunai patinka ?,-tare,-ir ka megsti veikti??,-greitai isbere Luna.Tuo metu ledai istisko Lunai ant violetinio mini sijono.,-Ups ,-istare ji ,-issitrauke lazdele sumurmejo kelisw zodzius ir deme issivale tada syptelejo Florai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 4:44 pm

-Aš dievinu piešimą ir muziką. Piešiu kada tik turiu laiko, belenką, katę, žmogų ar tą patį elfą.
Nusijuokė.
-Beje visą savaitę viešėjau pas žiobarus, tai dieve kokie jie ten keistenybių prisigaminę, -išpūtųs akis pasakė Flora.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:06 pm

*Ateina Majo ir prieina prie prekystalio*
- Man Vanilinio glaistyto kakava su migdolais ledo isinesimui xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:19 pm

-Gal gali pasakyt kokiu?,-syptelejo Luna.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:21 pm

-2galeonai tare Luna Majonai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:22 pm

*Pasiema ledus susimoka ir nepagarbei nusisuka ir iseina
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:25 pm

Luna istare garsiai ir aiskiai Florai:
-oi kokia prietranka,-nusijuokia ,nu tai sakyk kokiu ten keistenybiu pas ziobarus matei?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 3:27 pm

-Įsivaizduoji jie turi tokį daiktą kaip telefoną, vienu žodžiu surenka skaičius ir tada kitas žmogus gali kalbėti su juo, pas juos mikrobanginė yra, įdedi maistą ir jis tau pasišildo, automobiliai, siauubas kiek daug,- sumišus pasakė Flora.
-Matai ten mano mamos puseserė gyvena, tai nuvažiavom, vos negavau infarkto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baras&Staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras&Staliukai   Baras&Staliukai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Baras&Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Baras ir staliukai
» Staliukai ;]
» staliukai
» Staliukai
» Staliukai nr.2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-