Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Staliukas Nr. 1

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 11:15 pm

-kada nors,-pakartojusi Matthew žodžius nusijuokė iš jų.
-dar? kaip jūs visi galit tiek daug gerti?-išpūtusi akis stebėjo kaip Sanders'as pilasi antra taure,- man nuo vienos..nu gal truputi daugiau...bet tik truputi....taurės jau būtų blogai.....-įsivaizdavusi save baro kambe nesusivaldė nesusijuokusi.
-ne, jau ne,-papurtė galvą bandydama viską ištarti kuo įtikinamiau, bet Jen nelaimei kaip tik ta akimirką šaltukas perbėgo per jos nugarą ir ji visa sudrebėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 11:23 pm

- Ilgas stažas, - palinksėjo su šypsena, dar tada, kai pildė ugninės taurę. - Kaip mieela, žinok vyrams patinka greit nugirdomos merginos, - sukikeno, į rankas paimdamas taurę. Kiek ją pasukiojęs tarp rankų, vaikinas pakėlė akis į Jenny.
- Aha, matau, karšta, tiesiog degi iš karščio, - sukikeno, vėl padėdamas taurę ant stalo ir dabar jau pakildamas nuo kėdės. Matthew lyg niekur nieko apėjo stalą ir atsargiai paėmė Jenny ant rankų. Stengdamasis nesijuokti, Sandersas įsitaisė ant tos pačios kėdės ir pasodino merginą ant savo kelių, na taip, šonu į save ir apsikabino.
- Šilčiau? - sukikeno, patrindamas Jenny nugarą.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 11:33 pm

-visai nejuokinga. sudarei toki ivaizdi, kad esi blogas berniu.......kas,-juokiasi.-ir noti man kažką padaryti,-visiškai rimtai užbaigė sakinį.
Sanders'ui atsistojus ir einant prie jos, Jen nė nesijuošė nieko pertraukti, nors tikrai norėjo. galiausiai jau sėdėdama susijuokė.
-o bebūtų buvę papraščiau man tiesiog pasiimti striukę?-besijuokdama vos ištarė.
-žinai, bet man tikrai šilčiu,-patraukė pečiais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 11:40 pm

- O ar aš panašus į gerą? Aplamai, aš blogio įsikūnijimas, prievartaujantis jaunas, gražias mergaites, o paskui dalimis į užsienį išsiunčiantis jas, - net nesistengdamas suvaidinti rimto, Matthews gan linksmai nusijuokė, atremdamas galvą į Jenny petį.
- Striukę? Paprasčiau, - blausiai šyptelėjo, užversdamas galvą į Jenny. - Bet ne taip įdomu, - prisimerkė, dar plačiau nusišypsodamas.
- Man irgi. Net karšta daros, - pakilnojo antakius, tiesdamas ranką į kitą staliuko galą ir iš ten pasiimdamas taurę ugninės. - Žinai, neturėčiau gerti, nes man lyg ir pakaktų, bet už tave, - pagūžčiojo pečiais ir linktelėjęs, susivertė gerklėn tikrai nemažą kiekį ugninės. Padėjęs stiklinę ant stalo, Matt nežymiai nusipurtė, nes ugninė gerkle nukeliavo ne itin skaniai.
- Tau kas nors sakė kokia tu graži? - nei iš šio nei iš to nusišypsojo, vėl pakeldamas galvą į Jenny.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 16, 2011 11:55 pm

-nėra man tada ko bijot, visgi ne kokia iš manęs mergaitė,-sukikeno.
Matthew siekiant taurės, Jen ją šiek tiek pastūmįjo, bet galiausiai Sanders'as pats ją pasiekė.
-tai gal tau tada ir užteks,-nusijuokusi nustubvė butelį tolėliau ir nuo savęs ir nuo jo.
susigėdusi dėl komplmento trumpam užmetė akis į Sanders'ą ir greitu pasuko lango link, kuri galima sakyti buvo visai kitoje pusėje, tad Jen visiškai persikreipė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:00 am

Matthew pastebėjęs, kaip mergina susigėdo po komplimento, niekaip nesutramdė velniškai plačios šypseno veide.
- Awwwwwwwwwww, aš negaliu tu tokia miela, kaip iš viduramžių visiškai nesugadinta, net nepamenu kada paskutinį kartą aš šnekėjau su tokia mergina ir ar iš vis šnekėjau, - sukikeno, švelniai suimdamas Jenny smakrą ir pasukdamas jos veidą į save.
- Gal aš kažkiek girtas, bet tu tobula, - vis dar su plačia šypsena ištarė, žiūrėdamas tiesiai merginai į akis ir nežymiai pakreipdamas galvą.

(( koks man nesveikas muzikinis fonas xD https://www.youtube.com/watch?v=I_eaRQqlvoY Taaip į temą xD ))
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:09 am

((xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD net iš juoko apsiverkiau xDDDDD bet užtat dabar ir aš klausau :DDDD))

nesitikėjusi tiek gražių žodžiu Jenn visai susigėdo, nes tyliai nusijuokė ir savo reakcijos. galiausiai Matthew suėmus jos smakra Jenn visai pasimetė, nebežinojo kur dėtis.galiausai ją labai pralinksmino Sanders žodžiai.
-kažkiek?-nesusitranmdžiusi nusijuokė ir liko šypsotis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:13 am

Matthew nežymiai suraukė nosį, vis dar nepradangindamas šypsenos.
- Nū ne kažkiek... šiek tiek... daugiau negu šiek tiek... - dviejų pirštų pagalba, vienas iš jų nykštys, kito pavadinimą pamiršau, parodė maždaug dešimties centimetrų atkarpą, paskui dar kiek paplatino ją. - Na, gal taip visai normaliai... - nutęsė, pakraipydamas galvą, dar šiek tiek padidindamas atkarpą. Galiausiai spjovęs į tą visą vaizdingesnį demonstravimą, vaikinas sukikeno ir vėl pakėlė galvą į Jenny.
- Šiaip jo, girtokas toks, - palinksėjo, vėl pakreipdamas galvą, žvilgčiodamas tai į Jenny lūpas, tai į akis.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:21 am

stebėdama visą šitą vaizdingą demonstracija visiskai netramdė ir juokėsigalima sakyti pe perstojimo. aišku ne taip jau isteriškai, bet juokėsi.
-nu va, aš irgi taip sakau,-besijuokdama pasisuko į Matthew ir pamačiusi TĄ žvilgsnį sustabdė savąjį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:25 am

Iš Matthew beveik nuolat plačios šypsenos teliko tik blausi, tačiau labai daug ką pasakanti šypsenėlė. Merginai sustojus, Sanders pagaliau nustojo mėtyti žvilgsnį ir užsilikęs ties merginos akimis, kilstelėjo galvą link jos. Tarp jų veidų liko žiauriai erzinančiai mažas atstumas, bet atrodo Matthew tai netrukdė, jis tik kiek plačiau šyptelėjo ir laukė ką toliau darys Jenny, vis dar žiūrėdamas merginai į akis.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:34 am

vis dar sustingusi stebėjo, kaip vaikino veidas artėjo prie jos. jau visiskai jausdama jo tolygų kvėpavimą dar labiau įsitempė. širdelė pradėjo daužytis, kvėpavimas stipriai pagreitėjo, delnai prakaitavo. visgi juk paskutinį kartą vaikiną ji bučiavo būdama mokinė. kad ir kaip ten bebūtų nesutvardžiusi noro vėl tai pajusiti taip pat priartėjo, bet iniciatyvos vis tiek nesiėmė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:38 am

Matthews dar plačiau nusišypsojo, kadangi toks žaidimas ir visko vilkinimas jį šiek tiek nervino, tačiau ne tiek, kad staigiai viską nutrauktų dabar. Arba tiek. Žodžiu, dar porą sekundžių luktelėjęs, dar kartą žvilgtelėjęs į Jenny lūpas, Matt šiek tiek pakreipė galvą ir pagaliau pradėjo bučiuoti Audriną. Švelniai, neskubėdamas. Ranką, iki tol laikytą kažkur prie Jenny kaklo, vaikinas nustūmė ant jos žando ir kelis kart švelniai perbraukė jį pirštų galais.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:51 am

nusišypsojus Sanders;ui, nusišypsojo ir Jen. galiausiai jam prisilietus, Audrinos nugara nubėgo šiurpuliukai. nežinodama ką daryti su rankomis, ji jas tiesiog užmetė ant
Matthew šonų ir visiškai pasinėrė į harmoniją.

((xD))
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:57 am

(( Kaaip... e romantiška xDD ))

Romantika tai romantika, jie ten bučiuojasi, o kažkur po baru tai Adrė girta vartosi, kuri turi blogą įprotį atsikelti visad netinkamu metu. Tai va, maždaug tuo metu iš po baro išlindo toks visas zombis žiovaujantis su ir vartantis viską aplink save. Matt išgirdęs keistus garsus, labai nenoriai atplėšė lūpas nuo Jenny ir žvilgtelėjo per petį, į Adrę. Šyptelėjęs, pasuko galvą į merginą.
- Einam pas mane? - pasiūlė.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 06 17, 2011 12:27 pm

Matthew atsitraukusi, Jen liko toje pačioje padėtyje. galiausiai atsimerkusi piktai dėptelėjo į Adrę.
-galėjai šiek tiek ilgiau pagulėt,-tyliai bet piktai subambėjo.
-na...-pažiūrėjo į laikrodį,-man rytoj į darbą...-galvoja. gana ilgai, bet galiausiai apsisprendė,-manau kelios minutės niekam nepakenkt,-nusišypsojo ir linktelėjusi galva stebėjo Sanders'ą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 30, 2011 9:57 pm

Pakol Jenny galvoja, Sandersas nežymiai kilstelėjęs antakius, su viltinga šypsenėle, stebi bemąstančią merginą. Šiai atsakius teigiamai, vaikinas nusišypso kur kas plačiau.
- Ir dar vienas klausimmas. Tu nieko prieš kelionę į Hogvartsą? Nes vilktis iki Londono, - Matthew trumpam žvilgteli į laikrodį ant sienos, deja nelabai įžiūri rodyklių padėtį, - tokiu laiku... - vėl pasisuka į Jenny.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 11:28 am

jau beveik nebesiklausydama ką sako Sanders suėmė jo veida ir vėl priglaudė prie saviškio. prieš tai dar pasigirdo kažkas panašaus į mhm.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 7:37 pm

Merginai papraščiausiai prisiglaudus prie, Matt svajingai ir gana girtokai šypteli, o po to, pakšteli jai į lūpas. Pagaliau patraukęs rankas nuo Smith nugaros, Shadowsas sugrūda šias į savo kišenes, iš kurių mikliai iškrapšto ir piniginę. Sužvejojęs iš šios maždaug apytikslę sumą, padengiančią nuostolius, kuriuos patyrė baras, padovanojęs Jenny ir Mattui gėrimų, vaikinas šiuos padeda ant staliuko.
- Ėėė... o žinai... aš kai mažas būdavo, čia trečiam ar ketvirtam kurse, visada panas iš didžiosios salės nunešdavau į bendrąjį kambarį, nori tave nunešiu iki Hogvartso? - išdidžiai prataria.
Atgal į viršų Go down
Jenny Audrina Smith
Jenny Audrina Smith



Vardas : Viltė
Pranešimų skaičius : 506
Female Amžius : 27
Grupuotė : Fenikso Brolija

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 7:42 pm

-mhm,-palinksi ir apsilaižiūsi lūpas prikanda apatinę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 7:50 pm

- Kažkokia be fazių tu, - sukikena, tačiau daugiau ir nelabai kalbėjęs, atsistoja, vis dar su mergina glėbyje. Vaikinas nežymiai susvyruoja, bet čia ne esmė.
- Ė, jeigu kur nors nudribsim aš nekaltas, - dar nusijuokia, išeidamas iš baro.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitimePen. 07 01, 2011 9:43 pm

-o ka? man saukti ir blaskytis? ne pronlema, bet tau manes nulaikyti tikrai nebus lengviau-patrauke peciais.
-jau dabar sunku,-juokiasi.-nekaltinsiu, prisiekiu,-dar karta nusijuoke ir isikabino i kakla.
((dabar rasau is kath, nes labai daug nervu kainuotu persijungt xD))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukas Nr. 1 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 1   Staliukas Nr. 1 - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Staliukas Nr. 1

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Staliukas Nr. 2
» Staliukas Nr.1
» Staliukas Nr.1
» Staliukas
» Staliukas Nr. 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-