rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
KAINORAŠTIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



RašytiTemos pavadinimas: KAINORAŠTIS   Sk. 10 17, 2010 1:22 pm

PĖLĖDOS



Naminė pelėda. Tai 26-31 cm dydžio ir apie 500 g svorio pelėda. Kūno spalva gana įvairuoja, viršutinė pusė išmarginta išilginėmis ir skersinėmis dėmėmis, apačia balsva, išmarginta išilginėmis juosvomis dėmėmis su skersinėmis atšakomis. Kojos plunksnotos iki nagų. Snapas gelsvas. Nagai juodi. Gyvena miškuose, parkuose. Pelėda draugiška ir ištikima šeimininkams, atšiauri svetimiems.
Kaina: 10 galeonų.



Uralinė pelėda. Kūno viršutinė pusė balsva, išmarginta tamsiomis išilginėmis dėmėmis; pilvinė balsva su aiškiomis pailgomis tamsiomis dėmėmis. Skruostų diskas apvalus, pilkas. Uodega ilga, skersai dryžuota, galas balsvas. Kojos plunksnotos iki pirštų. Labai reta (todėl ir kaina nemaža), neaišku, ar peri. Gyvena brandžiuose miškuose. Labai išdidi pelėda, lojali ir draugiška TIK šeimininkams, ištverminga, tačiau sunkiems kroviniams netinkama.
Kaina: 30 galeonų.



Laplandinė pelėda. Viršutinė kūno pusė tamsiai pilka, išilgai ir skersai dėmėta, ant nugaros stambios tamsios dėmės; apatinė – balsva su plačiomis išilginėmis juodai rusvomis dėmėmis. Skruostai pilki su tamsiais ratais ir juoda dėme prie akies. Po snapu juoda išilginė juosta. Labiausiai mėgsta spygliuočių miškus. Miela ir draugiška visiems, tiek šeimininkams tiek svetimiems. Ištverminga, paneštų net ir labai sunkius krovinius.
Kaina: 15 galeonų.



Balinė pelėda. Viršugalvyje turi trumpas auseles, kurios yra 18-20 mm ilgio. Skruostai tamsūs, apie akis beveik juodi. Kojos ir pirštai apaugę baltomis plunksnomis. Snapas ir nagai juodi. Kūno šonuose plunksnos su išilginėmis dėmelėmis. Pelėda sveria apie 350 gr. Gyvena pelkėse, ganyklose. Pelėda pasikėlus, bet yra tikrai naudinga - gali įveikti ilgus skrydžius ir būti nemiegojus iki penkių parų.
Kaina: 25 galeonai.



Žvirblinė pelėda. Sveria apie 70 gramų. Nugarinė pusė rusvai pilka. Ant galvos yra mažesni, o ant nugaros didesni balti taškeliai. Uodega su 5-6 šviesioms skersinėmis juostomis. Sruostų diskas neryškus, baltas su keliais tamsiais ratais. Kūno apatinė pusė šviesi su retais, neryškiai pilkais dryželiais. Kojos plunksnotos, pirštai apaugę šereliais. Snapas geltonas, nagai juodi. Labai miela ir draugiška pelėda, tačiau netinkama ilgiems ir varginantiems skrydžiams.
Kaina: 10 galeonų.



Baltoji pelėda. Labai didelė pelėda, kurios kūnas iki 55-66 cm ilgio ir sveria apie 2 kg. Patinas visas baltas, tik pečiai, sparnai ir apatinė pusė rudai dėmėta. Senesni paukščiai yra baltesni už jaunus. Patinai šiek tiek mažesni už pateles. Paplitusi Eurazijos ir Šiaurės Amerikos tundrose, arktinėse salose. Lizdą suka ant žemės, duobutėse. Minta peliniais graužikais, kurmiais, kiškiais, paukščiais. Draugiška, ištikima šeimininkams ir neprisibijanti svetimų, tačiau savo charakterį parodyti moka. Tinka sunkiems ir ilgiems skrydžiams, jeigu tik gauna pakankamai paėsti.
Kaina: 20 galeonų.



MAISTAS
Kepenėlės - 6 g.
Pelėdų gardėsis - 7 g.
Žalia mėsa - 3 g.

Pelėdų priežiūros rinkinys - 12 g.
Atgal į viršų Go down
 

KAINORAŠTIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-