rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Dvivietis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Michael Frank Button
avatarVardas : Avei
Pranešimų skaičius : 10376
Male Amžius : 32
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Dvivietis kambarys   Antr. 10 19, 2010 5:11 pm

...

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Pen. 04 08, 2011 12:22 pm

Roxanne atsitempė Jagerį į pirmą pasitaikiusį kambarį nusprendusi, kad tualetas, tokioje skylėje kaip Juodoji Orchidėja, tikrai nebus pati higieniškiausia ir maloniausia vieta pratęsti vakarą. Įėjusi į vidų, rox net nepasivargino apsidairyti. Pasisukusi į Jagerį, uždarė paskui jį duris ir jas užrakino, kad netyčia niekas jiems nesutrukdytų. Nežymiai šyptelėjusi, moteris priėjo arčiau priešais ją stovinčio vyro ir apsivijusi rankomis jo kaklą, šiek tiek pasistiebė, kad galėtų jį pabučiuoti. Tęsdama labai malonų ir aistringą lūpų kontaktą, Roxie nuleido rankas ir apgraibomis atsegė Christiano marškinių sagas, greit šį drabužį pašalindama ir numesdama kažkur į kambario kampą. Per daug nesidomėdama kur jie nukrito, Rox kiek atsitraukė ir atsisegė savo aptemptą juodą liemenę, aprašinėtą visokiais žodžiais ir prisegiotą ženkliukų su iššaukiančiais užrašais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:17 am

Jageris atitemptas į kambarį, pakol Rox uždaro duris, spėja gana normaliai apsižvalgyti, atlaisvina kaklaraištį ir, kaip švaros mėgėjas, lieka ganėtinai patenkintas. Į bučinius vyras atsakinėja gana apatiškai, vis dėl to tik mintis, kad Rox, tokia moteris, be jokių problemų jam atsiduoad, nesugeba uždegti Chriso. Vis dėl to, viskas gana greit įsivažiuoja ir ten jau ir taip toliau ir taip toliau...

Po visko, Jageris paprasčiausiai išsiverčia iš lovos ir vis dar nuoga subinaite, nieko netaręs, nužingsniuoja į dušą. Praėjus kažkuriam laiko tarpui, Jageris išlenda iš vonios ir susirenka rūbus. Neskubėdamas užsitempia juos visus, apsirengia ir ima grabaliotis kišenes, vidines ir išorines. Tyliai nusikeikęs, vyras pagaliau pasisuka į Way.
- Turi cigarečių? Savo pamečiau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:24 am

Roxanne, jau po viso veiksmo, kuris neteikė itin didelio malonumo dėl to, kad ji buvo ganėtinai apsvaigusi (žinoma, viskas būtų buvę daug geriau, jeigu ji būtų buvusi blaivi), gulėjo lovoje. Kolkas neskubėjo keltis, nes labai mėgo po sekso šiek tiek pagulėti. Jageriui išėjus, nežymiai kilstelėjusi antakį Roxie atsistojo ir susirinko ne itin tvarkingai išmėtytus drabužius. Jais apsirengusi, nuėjo prie veidrodžio ir nubraukė susivėlusius plaukus nuo akių. Iš rankinės išsitraukusi šepetį, kelis kartus juo perbraukė per juodus plaukus ir įmetė jį atgal. Christian'ui pasirodžius kambaryje, Roxie kiek pasuko galvą, tačiau nieko nepasakė. Kadangi jau buvo beveik išsiblaiviusi, jautėsi kiek nejaukiai dėl to, kad apskritai su juo permiegojo. Jam paprašius cigarečių, Roxie nežymiai, gal net kiek priverstinai šyptelėjo ir pasilenkusi prie rankinės kurį laiką joje kuitėsi, ieškodama nuodingų pagaliukų. Pagaliau radusi ko ieškojo, papurtė pakelį tikrindama, ar ten dar ko nors yra. Iš garso nusprendusi, kad cigarečių likusios bent trys, pametė jas Christianui tarstelėdama "Gali pasilikti". Atsistojusi moteris pasitaisė bliuskustę ir užsikabinusi rankinę ant peties šyptelėjo:
-Hm, aš turbūt jau eisiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:33 am

Jageris sugauna cigarečių pakelį ir neskubėdamas, labiau dėmesį sukoncentravęs į Rox ir tai, kaip ji elgiasi, vyras išsitraukia cigaretę, įsikanda ją, o pakelį su dar keliomis cigaretėmis, padeda ant spintelės. Toks veiksmas tik parodo, kad jis dar nesiruošia iš čia greit išeiti. Christian išsitraukia žiebtuvėlį, pridega cigaretę ir ramiai nužingsniuoja link Way. Ne jo stiliui atsiprašinėti už tokius dalykus, gražiai mirksėti akutėmis prašant pasilikti ar sakyti "suprantu kaip jautiesi", todėl Jageris, žiūrėdamas Roxanne į akis, kiek ilgiau nei įprastai patyli.
- Pasilik, - ne įsakmiu, kaip įprasta, tačiau normaliu balsu ištaria. Šiaip jis įpratęs su moterimis elgtis kaip su šiukšlėmis, todėl vien toks prašymas pasilikti ir palaikyti jam draugiją turbūt pratęsiant išgertuves skamba vos ne kaip meilės prisipažinimas ar mažų mažiausiai siūlymas susituokti ir kartu auginti vaikus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:40 am

Roxie jau ketino nelaukusi atsakymo apsisukti ir žingsniuoti per duris, tačiau tada JAgeris prie jos priartėjo. Nežymiai kilstelėjusi antakį, Roxie šyptelėjo ir žengė žingsnį į priekį, tačiau net ir tada jų kūnai buvo per atstumą vienas nuo kito. Sulaukusi prašymo kuris, reikia pripažinti, kompensavo visus tuos bjaurius Jagerio žodžius, kuriuos jis pasakė dar bare, Roxanne nusišypsojo, tačiau ne taip plačiai, kaip buvo įpratusi. Nubraukusi plaukus nuo akių, kreivai šyptelėjo:
-Ką nori veikti?-kiek atsitraukusi nuo Jagerio, Roxie numetė tašę ant fotelio stovinčio kambario kampe, taip parodydama, kad pasilieka ir nuėjo prie veidrodžio. Susiradusi raudoną lūpdažį (tai buvo daiktas, kurį visada nešiojosi su savimi) pasidažė lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:49 am

Supratęs, jog Rox pasilieka, Chris žiauriai nežymiai šypteli ir pratęsia rūkymą, pelenus kratydamas tiesiog bet kur. Vyras nužingsniuoja link vis dar išdarkytos lovos ir klesteli ant jos.
- Pasiklausyti kokios geros istorijos, - vėl gi, be to bad-ass šiurkštaus balso ir išraiškos tarsteli, žiūrėdamas į Rox ir jausdamas, kad ima vis labiau žavėtis šia mergina.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:53 am

Pabaigusi grąžinimosi procesą, kuriam kasdien skirdavo bent dvidešimt minučių, (jeigu laukdavo koncertas, tai tekdavo prieš veidrodį pastovėti ir ilgiau, ypač jeigu norėdavo pasidaryti įmantresnį makiažą) Roxie šyptelėjo ir pažvelgė į ant lovos sėdintį Jagerį. Atsisėdusi kažkur netoliese, po nugara pasidėjo pagalvę, kad būtų patogiau ir šyptelėjo, galvodama ką galėtų papasakoti. Į galvą atėjo tik.. vyro nužudymas, patekimas į grupę ir.. sesers vyro nužudymas. Na, žodžiu, gal tik patekimo į grupę istoriją buvo kiek malonesnė. Šyptelėjusi moteris pasuko galvą ir pažvelgė į šalia jos sėdintį Christianą:
-Ką norėtum išgirsti?
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 8:57 am

- Ką nors. Nebūtinai mano stiliaus, manau aš galėčiau ištverti dešimt minučių su istorija, kurioje nėra kraujo ir niekas niekam nenukerta galvos, - šypteli, aiškiai jausdamas menką priešiškumą iš Rox pusės, dėl jo šalto ir žiauraus charakterio, todėl šiek tiek pašiepia jos požiūrį į jį. Nutilęs, Chris pasislenka aukščiau į lovą, arčiau pagalvių, ten padeda subinaitę, atsiremia į tą shit, ištiesia kojas ir tiesiog toliau rūko, belaukdamas tiesiog pasakojimo laiko prastūmimui.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Št. 04 09, 2011 9:03 am

Roxanne prisimerkė toliau galvodama. Bandydama patogiau lovoje įsitaisyti, šiek tiek prisiglaudė prie Jagerio, tačiau entyčia. Nusprendusi, kad būtų kvailoka lyg nuplikytai atsitraukti, pasiliko dabartinėje pozicijoje ir krenkštelėjo, vis dar įnirtingai mąstydama, tačiau nieko įdomaus nesugalvodama. Nusprendusi pasakoti tai, kas Christianui turėtų patikti labiausiai, nežymiai šyptelėjo ir pradėjo:
-Po to kai Lexie nužudė Arthur, na.. man buvo itin blogai. Po pusmečio sužinojau, kad ji ištekėjo. Negalėjau patikėti, kad ji padarė tai, dėl ko smerkė mane,-nežymiai šyptelėjusi, nors istorija nebuvo iš maloniųjų, Roxie tęsė toliau,-Nusprendžiau, kad negaliu visko taip palikti. Palaukiau kol ji išvažiavo, atėjau pas jį ir.. na, jį nudūriau,-krenkštelėjusi Rox nuleido galvą, galvodama ką sakyti toliau. Šiuo savo gyvenimo įvykiu nesididžiavo ir nežinojo, kodėl tai papasakojo Jageriui.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Sk. 04 10, 2011 1:21 am

Jageris nė nepajaučia to prisilietimo, na tiesiog pernelyg paskendęs savo mintyse, o jeigu ir btų pajautęs, turbt nė nebūtų to palaikęs kažkuo. Christian kiek prisimerkęs seka pasakojimą, laukdamas "kulminacijos" susituokiant ar dar kokios shitty pabaigos, tačiau merginai gana įdomiai užbaigus pasakojimą, Chrisas netgi kilsteli antakį. Toks veido mimikos pokytis reiškia itin daug, Jagerio emocijų skalėje tai vienas iš aukščiausių nustebimą rodančių veiksmų. Vyras pasuka galvą į Rox ir, lyg įsitikinęs, jog ši tik juokauja, prunkšteli.
- Tu nudūrei žmogų? - pasitikslina, deja balse nuostaba neatsipindi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Sk. 04 10, 2011 6:21 am

Po savo ne itin ilgo ir turbūt ne itin dominančio pasakojimo, Roxanne patogiau įsitaisė ant lovos, atsitraukė nuo Jagerio ir beveik atsigulė, tačiau tikrai ne tam, kad miegotų. Tiesiog šiaip, šita pozicija atrodė patogiausia. Padėjusi galvą ant baltos pagalvės, Roxie kiek pasisuko ir pažvelgė į Christian, kuris buvo kilstelėjęs antakį. Nežymiai, beveik nepastebimai šyptelėjusi, Roxanne nuleido akis ir linktelėjo. Dabar šyptelėjusi jau kiek matomiau, Roxanne linktelėjo ir krenkštelėjo, pasiruošdama kalbėti:
-Na žinai, negalėjau būti neatkeršijus. Nors labai geriau nepasidarė, bet..truputį,-nežymiai šyptelėjusi moteris atsigulė ant nugaros ir įsmeigė žvilgsnį į lubas, prisimindama visas to vakaro detales ir smulkmenas. Net žudymo įrankį kuo puikiausiai prisiminė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Sk. 04 10, 2011 11:07 am

Jageris, vis dėl to įtikėjęs, jog Rox tikrai galėjo nudėt žmogų, vyras vėl grįžta į nuolatinę savo veido išraišką ir apsižvalgo. Nelabai ką dar turi pasakyti, bet jam tiesiog kažkodėl malonu būti su Way, nejaučia noro suvaryti peilio jai į nugarą, o tai jau didelis pasiekimas. Apžvelgęs visą kambarį, Christian susiraukia.
- Man čia nepatinka. Einam pas mane, - prataria. Tai lyg ir siūlymas, tačiau Chris tiesiog konstatuoja faktą, pakildamas nuo lovos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   Sk. 04 10, 2011 11:12 am

Jam pateikus pasiūlymą keltis pas jį, Roxanne atsikelia ne iš karto, pirma viską apsvarsto. Žinoma, galėtų eiti pas Jagerį, tačiau ji nežinojo, ar tikrai to nori. Gi buvo jau ganėtinai vėlu, gal antra ar trečia naktie,s taigi tai reiškė nakvojimą pas Christian. Nusprendusi, kad gal būtų visai įdomu pamatyti Christian namus, Roxie linktelėjo ir pakilo nuo lovos. Pasitaisiusi bliuskutę, pažvelgė į veidrodį ant sienos ir ranka perbraukė per susivėlusius plaukus. Kiek atidžiau apžiūrėjusi savo atvaizdą veidrodyje, Roxanne susirado savo rankinę ir palaukusi, kol Jageris bus pasiruošęs, kartu su juo išėjo iš kambario.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Dvivietis kambarys   

Atgal į viršų Go down
 

Dvivietis kambarys

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-