Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Christine Morells kambarys.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:05 pm

Paprastas kambarys su duokle elegancijos; elegantiškos užuolaidos, profesorės paveikslai, medinis stalas, patogi kėdė, šone sofutė (raudona. mūhaaha Christine Morells kambarys. 811785 ). Kambario sienos elegantiškomis spalvomis, kurios yra lyg mišinys; balta, juoda ir raudona.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 12:10 pm

Atėjo prie kabineto. Pabeldė į duris, tikėdamasi, kad profesorė čia bus. Iš šono atrodė, jog Kath nori tiesiog rimtai pasikalbėti kaip išmintinga ir protinga mokinė, but not. Ji atėjo šiaip padūkaliot prof. kambary.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 12:49 pm

Lyg tyčia tą akimirką Christine priėjo prie savo kambario.
-Labukas, Kathie Helton,- ramiai ištarė.- Ko reikia?-pasidomėjo.
Paklaususi įėjo į kambarį ir įleido Kathie vidun.
-Ateik čionais, pakalbėsim.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 1:20 pm

Įėjo, bet dar nepradėjo dūkti.
-Hello, profeesore.-nusijuokė.-Soo, atėjau pakalbėt truputį. Pirma noriu pradėt nuo.. nuo.. Tavo draugės Erelio Akies.Sorry for doin' this,-atsiprašė.-O dabar.. sakykit Jūs ką norit.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 1:24 pm

-Nesijuok,-subarė.-Atleidžiu, bet daugiau taip nedaryk. Soo, what else can I say? Gerai padarei namų darbus,-lyg rimtai, lyg NErimtai atsakė Christine.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 1:37 pm

Atvarė ir nepasibeldes įėjo.
-O jau turit svečių..-nutęsė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 3:45 pm

-Joa, turim. -tarė.- Ohhh, kas čia atėjo. Ogi krikštasūnis. Ateik čia,-parodė jam į laisvą kėdę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 3:47 pm

-Labūūkas, draugūūži.-tarė Luke'ui.
-Oh. Thanks,-apsidžiaugė mokytojos pagyrimu Kath.-Kas toooliau? PARTYYY AT THE CAB OF THE PROFESSOR. -pradėjo šokt kaip tik moka.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 6:47 pm

Nuėjo ir išsidrėbė į kėdę.
-Aloha,-nusišypsojo for Kathie ir kai ta pradėjo šokt,tas nusižvengė.
-Pavaro,ka?-pasakė krikšto mamai ir toliau žvengė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 3:52 pm

- Nor funny.
Piktai pažiūrėjo į Kathie.
- Raminiesi.
Užriko.
- Tu čia su manim atėjai pakalbėt ar mano kabiento siaubti? Vaikeli, jei manai, kad tau pavyks nusiaubt šį kabinetą mano akivaizdoj, žiauriai klysti.
Ramiu tonu tarė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 3:55 pm

-Okey teta aš jau eisiu,-nusijuokė.
-Nebeprisimenu ko čia atėjau,-žvengia.Dar kartą parodęs į Kath nusijuokė ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 4:00 pm

- Tai varyk, varyyk.
Subaubė, o paskui nusišypsijusi žvilgtelėjo į Luke.
- O mudvi turėsim rimtą pokalbį.
Pakraipiusi galvą, piktai žvilgtelėjo į Kathie/Kargie (Kargie sugalvojo jai lyg pravardę).
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:12 pm

- Ką aš padariau? Aš tik pašokau,- puolė teisintis Kath.- Blaah, kam aš čia pradėjau... Reik lėkt. Nors maybe not. Ok. Pakalbėkim. Tu pradėk,- bedė pirštu į profesorę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:20 pm

- Ok. Pirma, tu esi blogas vaikis, o antra- tu ne Grifų Gūžtai skirta, blaah. Ir negalima rengti pas prof. vakarėlių, plius jos akivaizdoj. Žinojai, kad Tave aš, panelyt, sustabdysiu. O dabar turėsi mano litanijų klausyt. Žinok nusibos. Na, bet tęsiu: nesiteisink, šokis yra vakarėlio pradėjimas, o dar subaubimas per visą kabinetą kad 'party at the cab of the professor' tai išvis galiu pasakyt. Pilna jaunimo čia būtų suėję. Suprask, ką padarei. O tada teisinkis. Turėsi eit pas mane į popamokinį/palikimo po pamokų kabinetą ir ten turėsi atidirbti padarytą ŽALĄ man, kurią būtum sukėlusi. Bausmė nebus didelė, kadangi Tu dar nesukėlei viso jaunimo atvaryt čia. Staigmenai lieka bausmė. Toliau... daugiau taip nesielgi, nes vėl turėsi išklausyti mano štai šią ilgą ir jums, jaunimėliui, nuobodžią litaniją. Jei daugiau tokių nenori, nesielk kaip nekultūringas/nepavyzdingas vaikas, nes Grifų Gūžtos mokiniams (1 kursui) blogą įtaką. Grifų Gūžtos mokiniai turi būti geri, išmintingi, drąsus ir svarbiausia kultūringi vaikai. Neišdarinėk tokių nesamonių. Gerai? Nes kitaip bausiu, ir žiaurai bausiu.
Pasakė iiilgą litaniją Kathie ir ėmė laukti atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:23 pm

- O Jūs tai litanijų meistrė. Buvo taaaaip nuobodu.... - nusižiovavo.- Oh no. Tik ne po pamokų. Aš..aš.. aš... aš... aš... aš...
Kathie nuvirto nuo kėdės ir užmerkė akis. Buvo lyg apalpusi, praradusi samonę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 1:25 pm

- Kaži ko ta aplapo?
Gūžtelėjo pečiais moteris ir ėmė purtyti Kath, kad atsibustų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 1:57 pm

- Kažin dėl ko,- sunkiai pabudusi tarė Kat. - Gi nenoriu po pamokų likt. Dėl ko daugiau? And, kadangi dabar mano eilė, aš pasakysiu litaniją.
Pradėjo sakyti.
- Pirma, aš nesiginu ir šiaip, aš ne tokia. Nežinau, kodėl tau taip atrodo, kad aš ginuosi. Pirma aš pasakiau priežastį, dėl kurios Tu neteisi, ir antra, neliksiu po pamokų. Neesu savanaudė, bet neesu ir prisiimanti kaltę už kitus. Taigi, aš nenusikaltau ir šokimas nieko nereiškia. Ir tas pats rėkimas 'party at te cab of the professor'. Aš ten neužklykiau, nieko nebuvo likę. Aš jau eisiu. Ateisiu pas Tave į popamokinį/palikimo po pamokų kabą, bet ne bausmei. Suprasit ir mane.
Vyptelėjo prof. ir nubėgo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 2:03 pm

- Arrgh, tu liksi. Ir bausmei. Būtinai ateisi.
Riktelėjo jai pavymui ir atisėdo ant kėdės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Christine Morells kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Christine Morells kambarys.   Christine Morells kambarys. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Christine Morells kambarys.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Christine Morells
» Christine Morells Nr. 254055425
» Christine Granger
» Bendrasis kambarys
» Arešto kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-