Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Metų apžvalga

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 5:06 pm

Taigi, metai jau į pabaigą, tūrom gal porą savaičių (?) maždaug. Vienuolika mėnesių su viršumi. Kas gero nutiko, kas nutiko bloga, kaip apibendrintumėte pačius metus, jų metu įvykusius pokyčius, savo pasikeitimus? Ir žinoma, kaip gi be šito... ką pasižadate kitiems metams? :D
Atgal į viršų Go down
Lauren Thiele
Lauren Thiele
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 38
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 12:20 pm

Jo, metai buvo pilni visko, ir prisimenu tik keletą momentų. Kaip visada ._.
Sooo, pradedant žiema. Sako, kaip naujus atšvęsi, taip visus metus bus tas pats, or smth? Pasitvirtino, nes buvau pas močiutę, valgiau, žiejau teliką ir prieš dvyliktą lūžau xDDD
Buvau septintokė, viskas buvo liabai lengva *.* Laukiau 8 klasės, ir sulaukiau. Kodėl laukiau, nž :DDD
Pavasaris buvo awsm, nes a) pavasaris; b) galėjau nusivilkti paltą; c) PAVASARIS. Ko gi daugiau norėt iš gyvenimo :DDD
Em, po pavasario buvo vasara. Visai faina. Skaityk, visą laiką kompinaus ir gadinau akis. Nais :DDD Pervalkoj buvau, daug vaikščiojau, marios išdvėsusia žuvim dvokė, pušynas pušimis, o jūra normaliai. Tik lb daug personų ten buvo, kas nėra gerai ._.
Ruduo. Ew. Kai užgriuvo kontroliniai, dar dabar nepaleidžia. Aina šiknon :DDDD
Žiema. Nais. Sniego iki subinės, ten kur nenukasta. Ėjau pro gatvę ir nukastas sniegas man buvo ligi makaulės :DD bijojau, kad nuvirs ._.
Pažadas kitiems metams? Būčiau bukaprotė, žadėčiau geriau mokytis ir mažiau prie pc sedėt. Bet toks fail'iškas pažadas. Ypač, jeigu tai neįmanoma :DDDDD Geriau pasižadėsiu... taupyt pinigus ir vietoj saldainių, lavašinsiuos (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 12:21 pm

Žiema. Faina, srsly. Šiaip atsimenu vis dar Naujaką, čiuožinėjimą ir t.t. Ir šiaip, šalta žiema buvo ir dabar yra xDDD
Pavasaris. Nūūū, FAINAS. Visvien, paskutinis mokslo metų laikas xDD Šitas dalykas labiausiai džiugina.
Vasara. ŪŪŪŪŪŪ. Mano mylimiausias mėnuo. Neralūūūūūū. Palangoj, prie jūros.. bet buvo karšta. Per daug. Dėl šito vasara buvo ne visai tokia, nu bet ką čia. ATOOOOSTOGOS.
Ruduo. Um.. prasidėjo m.m., iš 3-iokės tpaau 4-oke (ūūūmg). Oras buvo normalus, nuobodu nrbuvo.

Ką pasižadu? būti tokia, kaip visada buvau. ir daryti ateinančius metus laimingus. xDDD nors ką aš čia padarysiu. nu bet pabandysiu xDDD. jei rimtai, tai kad būsiu visada gera, užjaučianti, ir neisu į blogį ir būsiu tokia, kokia buvau.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 6:09 pm

O aš nebūsiu tokia smulkmeniška. Bendrai taip.
Šiais metais atradau žiauriai daug naujo. Žiauriai daug naujų žmonių, daug keičiamų aplinkos žmonių, nauji jausmai, nauji įpročiai. Daug kartų keičiausi ir permąsčiau "tai kas ta Eg". Atradau dar daugiau optimizmo, tapau dar viena persona. Daug supratau naujo. Patyriau daug nerealių akimirkų, padariau gerų darbų, pasistūmėjau savęs ieškojime. Pakeičiau viską. Metai buvo geri, labai geri. Buvo sunkių akimirkų, netekau labai daug artimųjų, sugadinau daug santykių, atsisveikinau toli gražu ne su viena drauge. Ne kartą teko žliumbti, isterikuoti, mokytis rišliai kalbėti sunkiausiose situacijose, pasverti žodžius, o galų gale eiti už drauges. Kryžiumi.
O kitiems metams pasižadu... nepamiršti to, ką pasižadėjau sau dar seniai seniai. :D
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 7:10 pm

Žinau tik viena - nekenčiu galvot apie tai kas praėjo. Ir apžvalgų nedarau, kas buvo - pražuvo (:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimePen. 12 17, 2010 5:29 pm

Tiek daug visko buvo, tiek naujų įvykių, kad net sunku viską prisimint. Nauja mokykla, nauja aplinka, nauji draugai. Viskas pasikeitė ir, mano manymu, pasikeičiau ir aš pati. Nutraukiau bendravimą su tais žmonėmis, su kuriais ketinau tai padaryti.
Kaip ir Lor, manau, akd būtų kvaila pasižadėti, kad geriau mokinsiuos ar mažiau sėdėsiu prie pc. Bet tikrai žinau, kad stengsiuos pasikeisti į gerąją pusę.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitimePen. 12 17, 2010 7:37 pm

Metai buvo palygint sunkūs. Aš jau skubu sakyt "buvo", nes paprasčiausiai noriu greičiau pabaigt šitus ir pradėt naujus, tikėdamasi kažko kito. Daug kartų nepataisomai susimoviau, daug kartų vis ką nors nuvyliau, daug kartų pati savęs nekenčiau, bet galų gale sugebėjau su tuo susitaikyt.
Nors, buvo ir gerų akimirkų. Kaip vasara, visi tie įvykiai, Vyštytis, apverstas Viliaus kambarys, mano negyjantis pirštas, bemiegės naktys palapinėse, su dėže energinio, bemiegės naktys žiūrint kone visus laptope turėtus filmus, Palanga, gimtadienis, tie sms'ai, kurie privertė ne kartą kikent ir vis dar yra išsaugoti pas mane, naktys kuriant istorijas, skaitant knygas, rugsėjo pirma(nors ir kaip keistai atrodys, turiu pripažint, kad diena buvo nepaprastai smagi), pusė naujos klasės, mūsų susibendravimas staigus(nors iš pradžių me siaubingai jų nekentė ir neįsivaizdavo kaip pratemps visus metus su jais), visi tie bajeriai, kurie tebėra mano telefe ir daug daug ko kito.
Pažadų nevardinsiu. Esu tikra, kad jų neištesėsiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Metų apžvalga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Metų apžvalga   Metų apžvalga Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Metų apžvalga

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Dėl naujų mokslo metų
» Ką šiuo metu klausote?
» Ką šiuo metu veiki?
» Ką šiuo metu klausote?
» Mokslo metų baigimo šventė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-