Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Dienos džiugesiai ir liūdesiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutoriusPranešimas
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienos džiugesiai ir liūdesiai   Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 8:26 pm

Smaguuu su jais
Bet jie gali bet kada išvaryt
Pasijaučiau kaip visiška debilė. Nu blę, bet tai jeigu skuba kur nors jis. Nu gerai, aš tiesiog kaip paskutinė debilė spardžiaus, kol jisai pamąstė, kad aš jo bijau. Dar blę su tuo savo "Ingaaa, ji manęs bijo, ką daryt" ir blę ta dar "Tu Eglut nebijok, jisai tau nieko nepadarys" "Oi, ačiu, kad pasaket, tikrai maniau, kad išprievartaus." Nu bet tai jeigu jis kas porą minučių oh ai am sau bizi, ai am sau bizi, artur artur fąster, i am sau bizi, hil vier a ju, faster faster, tai ką žinau, gal jam ten sunku nuvežt
Tas diedas taip mane nervina. Nu jo, sarkazmas, maladiec, bet oi oi, čia aš grįžau iš Amerikos, aš kietas, jūs kaimas, aš čia vienas kietas, tas mažas padaras laukinis, visų lietuvių manieros žemos, oi čia mane pakvietė į Tauragės radiją, kurio niekas nesiklauso, aš belekaip fainas.
Abu jie tokie gražūs DDDDDD:
Man kaip debilei maišosi kalbos, atrodo šneku angliškai, o spoksau į Artur ir varau lietuviškai.
u ilgoji neveikia :///
nieks su manim nekalba :////
belekaip noriu išsiliet, nėr kur :////
mane tuoj nuvarys
jiems turbut su mumis belekaip neįdomu ://////////// ir jie tik iš mandagumo klykdami nebėga lauk. :////
man taip liudna be kompo, man sunku užmigt be muzikos, aš vėl sapnuoju daug šudų ir neturiu ką veikt
Dar knygas tokias lievas pasiėmiau :///////
Bent jau šulen nereik
mano anglų šudina ir jie turbut net nesupranta apie ką aš kalbu. Nu arba supranta, bet aš beviltiška :///////
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienos džiugesiai ir liūdesiai   Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Icon_minitimeKv. 02 02, 2012 8:31 pm

Prigalvojau daug klausimu klausimynui
Išsitaškiau su lėviausiomis pernai Eurovizijos atrankos dainomis

Mama labai blogai jaučiasi
ryt neisiu į pirmas keturias pamokas, nes į kitas tris iš tikrųjų NORIU eiti. o.O
Šiandien nereikėjo niekur po pamokų eiti
DIDŽIAUSIAS DIENOS ATRADIMAS: Dainora per anglų pamokas taip neturi ką veikti (nes mokytoja uždavė tai, kas buvo namų darbams užduota daryti klasėje, o Dainora vienintelė klasėj iš tiesų padaro nd, tai jau nebuvo ką veikti) kad sugeba mokytojai išėjus su sagtuku atrakinti spintelės spyną. VISAI KAIP PER FILMUS!
Pagaliau Fiona dabar Engelhardt
Mano kambary betvarkė, bet man ji labai patinka.

net nenori eiti miegoti ir neturiu ką veikti, nes EGLĖ SUGADINO SAVO KOMPĄ. Ir dabar aš dėl to kenčiu. xDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
Joanne Lexie Talbot



Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienos džiugesiai ir liūdesiai   Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 2:32 pm

Man bloga nuo makaronų.
Mokykla.

Žiesiu lotr \o/. Gal, lol.
Spn tik po savaitės :/
Sherlock neaiški data ://
Žiema sucks :///
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienos džiugesiai ir liūdesiai   Dienos džiugesiai ir liūdesiai - Page 25 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Dienos džiugesiai ir liūdesiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2525Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

 Similar topics

-
» Valentino dienos tūsofkė ;}}

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-