Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:35 pm

Heledh Cammelot rašo:
mūsų kritikos ir nepriimėt.. XD

kokį ten žodį Eg' pavartojo? ai va. Jūs nemokat išsakyt savo kritikos civilizuotai. Tiesiog susitaikykit su tuo ir baigta
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:38 pm

Gareth Curtis rašo:
Heledh Cammelot rašo:
mūsų kritikos ir nepriimėt.. XD

kokį ten žodį Eg' pavartojo? ai va. Jūs nemokat išsakyt savo kritikos civilizuotai. Tiesiog susitaikykit su tuo ir baigta
Arba jus per daug barbarizuoti visokiu saulelydziu ir nesuprantat civilizuotos kritikos ...pirma pagalvok apie save tada varyk ant kito Oke? ir patylek nusileisk ant zemes ..uz sito forumo ribu zeme nera tau po koju pradek tai suprast
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:42 pm

Einu Dasimust ...sekmes jum ;lD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:43 pm

Aha.....nkur nebeinu ;D
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:46 pm

Nežinau kaip pas jus Hariukuose ir kituose jūsų forumuose, beeet čia mes stengiamės nesipykti, viską ką norime pasakyti, išsakyti su humoru, šypsena ir kaip įmanoma stengiantis kito neįžeisti. Ir aplamai, kartais geriau kai kurias mintis pasilaikyti sau. Jeigu jums tai nepriimtina - šiandien jau antrą kartą rašau - galima atsijungti ir daugiau nebeprisijungti. Jeigu sutinkat, kad geriau be pykčių - pamirštam tas temas ir viskas. ^^ Esu pasiruošusi pridėti į taisykles "BŪTI TOLERANTIŠKIEMS IR DRAUGIŠKIEMS", nes kitiems nerašytinių taisyklių neužtenka. O tada ir dalinti įspėjimus už kiekvieną pyktį. :)

O daaaabar, geriau papasakokit kas naujo, gero ir ką veikiat? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:47 pm

nu tu amžiais taip XD
kada atvažiuosi, noriu išbandyti, kas ten da š, kad tave užvelka
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:49 pm

mane išvedė iš kantrybės nu!! atėjo, pasakė savo nuomonę, atvarėt jūs, pradėjot pilt šš, akivaizdžiai rodyt, kad jūs geresni už mus ir tu manai, kad aš šitą tavo šūdą toleruosiu?! atsipeikėk.
ir tos tavo nesąmonės apie žemę po kojom.. die.. aš suprasiu, kai ir Tau į galvą daeis tas pats.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:53 pm

Čj pirmą kartą jaučiuos taip žiauriai ignoruojama. xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:55 pm

Bl nieko ..Apsirukiau katik kad nurimciau nes cia pzda chujne man daros ;DD noris sakyt Paschol kefyyyyras su visa savo seima ...bet negaliu bandau tvardytis ir keistis ;D nepadedat man ...suprantu kad sunku nusileist ir suprask kas pradejo bet



Kaskaip ne taip atsakiau i tawo klausima ...

Fredai ..tu geriau pasakyk ka weiki
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:56 pm

kiekvieni giria savo forumą... damn.. ko jūs pykstat? reklamos temoj darom reklamą. XD
pasakėt spragas, o kai męs pasakėm jūsų spragas, tai pavadinot š... tai gaunas, kad ir jūs š pilat ant hariuko XDD nu ždž.. XD
supratot XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:59 pm

Heledh Cammelot rašo:
nu tu amžiais taip XD
kada atvažiuosi, noriu išbandyti, kas ten da š, kad tave užvelka
Neduociau tau ..beto kad neatsistotum taj dar ir gaila man tawes ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:00 pm

Malkavian rašo:
Heledh Cammelot rašo:
nu tu amžiais taip XD
kada atvažiuosi, noriu išbandyti, kas ten da š, kad tave užvelka
Neduociau tau ..beto kad neatsistotum taj dar ir gaila man tawes ;]

nemaniau, kad aš tau taip rupiu.. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:05 pm

Frederik Staller rašo:
Čj pirmą kartą jaučiuos taip žiauriai ignoruojama. xDDD
Pasakok pasakok ka nors
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:13 pm

gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:13 pm

Lanathan rašo:
gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.

*thumbs up*
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:15 pm

Lanathan rašo:
gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.
As stengiuos ignai bet bl pats zinai mane ....jie isveda mane is kantrybes greiciau nei tu
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:17 pm

XDD tas... kuris daugiausiai veliasi į ginčus su visais.... ramybės liepia laikytis XDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:18 pm

Malkavian rašo:
Lanathan rašo:
gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.
As stengiuos ignai bet bl pats zinai mane ....jie isveda mane is kantrybes greiciau nei tu
greičiau net negu..aš? tai įmanoma? ;D tu dabar atsijungęs į kitą pasaulį esi, tai tau pasiūlymas būtų tik vienas - išsimiegoti, kad protas prašviesėtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:19 pm

Lanathan rašo:
Malkavian rašo:
Lanathan rašo:
gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.
As stengiuos ignai bet bl pats zinai mane ....jie isveda mane is kantrybes greiciau nei tu
greičiau net negu..aš? tai įmanoma? ;D tu dabar atsijungęs į kitą pasaulį esi, tai tau pasiūlymas būtų tik vienas - išsimiegoti, kad protas prašviesėtų.

Man du pasauliai susipyne i viena ..ir sitas man atrodo geresnis ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:20 pm

Heledh, tai buvo seniau. Po jų supratau, kad tai yra blogai ir išmokau padėti kitiems. Man teikia džiaugsmą žmonių taikymas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:21 pm

Malkavian rašo:
Lanathan rašo:
Malkavian rašo:
Lanathan rašo:
gyvenkime draugiškai. nuomonę išsakydami be keiksmažodžių ir su argumentais.
As stengiuos ignai bet bl pats zinai mane ....jie isveda mane is kantrybes greiciau nei tu
greičiau net negu..aš? tai įmanoma? ;D tu dabar atsijungęs į kitą pasaulį esi, tai tau pasiūlymas būtų tik vienas - išsimiegoti, kad protas prašviesėtų.

Man du pasauliai susipyne i viena ..ir sitas man atrodo geresnis ;D
kaip sau nori ;D tik tada pasistenkim nesusipykti ir nesupykdyti aplinkinių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:21 pm

papasakok tai mano kojnėm.. joms reik prieš miegą pasakos XDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:47 pm

gerai, normalūs liko .. kaaip vakarojat? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:47 pm

LAAAABAS!
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 6:48 pm

xDDDD Aš tai soti sėdžiu ir mąstau, kad man reik Miles dainų persisiųst, bet baisiai timngiu dbr xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laisvas pokalbis. - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laisvas pokalbis.   Laisvas pokalbis. - Page 22 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Laisvas pokalbis.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 2240Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis.
» Laisvas pokalbis ;DD
» Laisvas pokalbis ;DD (2)
» Laisvas pokalbis ;DD (3)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-