Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:26 pm

Ohkay, me dabar taip pamąstė, pačetyjom bendram čate, kad būtų visai fun, kad susiimtumėm su pamokom.

Ką jūs į tai, jeeeigu susitartumėm, kad bent kuri dalis profesorių nebūtų faini, draugiški mokiniams ir nelaktų su jais? Nesakau, kad būtų fun, jeigu visi staiga surimtėtų, bet pabandykit įsivaizduot kiek veiksmo atsiveria atsiradus normaliems mokytojams. At first, tai būtų įmanoma daryt kokias išdaigas ir už tai BŪTŲ skiriami areštai, atsirastų įdomumas, nes dabar prisilakt po stalu yra norma, dingsta įdomumas tai daryt. xD
Antra, profesorių perrinkimas. Reiktų susitvarkyti su esamais profesoriais, o ir prieš paskiriant naujus - apturėti bent trumpą pokalbį.
Trečia, gal atsirastų norinčių praknisti angliškus hogus ieškant įdomių pamokų vedimo sprendimų? Pamokos nuobodžios, visur tas pats - profesorius duoda burtažodį, jūs aprašot kas vyksta. Jeigu atknistumėm ką nors įdomaus, galėtume beidėjams profesoriams pametėti pamokų idėjų, visiems būtų geriau.

Kas už, prieš, ką manot, gal dar kokių idėjų turit? ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:36 pm

Aš UŽ.Bandau dabar perverst angliškus hogus,bet ta prasme atsakomybės neprisiimu už tai.Vartau savo įdomumui.O ten pažangumas pažengęs.Pamokose žmonės rašo ilgais,įdomiais post'ais.O šiaip kol kas įspūdingų istorijų neradau,maybe kitur bus,bet aš manau,kad mes ir patys galėtume sukurt kokią istoriją įdomiai ir nusisekusiai pamokai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:39 pm

Elle, pas mus būtų panašiai, bet lt per maža tokiems dalykams ._. O vat Vault713 daro stebuklus, bet me nenori plagijuoti :DD
Afkorz, visom kiek turiu už pertvarkymą. Galit pajungt prieš miegą pervargusias smegenis ir sukurti kokį zjbs planą? :DD Me pabandys xD
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:42 pm

Apie tą griežtumą pamokose pasakysiu taip: Wilshere taip ir darys ir man visai nusispjaut ar taip darys kiti xD Bet iš tikrųjų sutinku. Net Klastūnynas formą visą savo dėl to praradęs. I mean, man vis dar norisi turėt Slytherin Pride kaip pasikėlusius, neklausančius mokytojų ir išsisukančius nuo bausmių.. o dabar kiekvienas trečiakursis turi išgerti ugninės bonką į dieną, bo jau nebe prestižas esi.
Dėl angliškų forumų idėja įdomi, bet pati to nedarysiu. Pati sočiai to-do-list'e ir be to prisirašius XD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:45 pm

Elle, ūūū. xD Pažangumas tai didelis, bet labai nuobodu būtų taip postyt nuolat. Ir ne istorijų reiktų, o pačių pamokų temų. Aš šventai įsitikinusi, jog ten ne tik patėškia "va šitą mokykitės, toks burtažodis, daryti taip". Turėjom kažkada vieną profesorę, kuri į pamokas pajungdavo paintą, turėjo savų būdų vesti and so on. Buvo įdomu lankyti pamokas. Tiesiog gal kokį įdomų būdą kas nors yra sugalvojęs, va, kaip knygose pamokos aprašytos, gal tokių. xD
Lola, visada už tavo zjbs planus! xD
Stella, teisingai! Ir šiaip. Reiktų motyvuoti koledžų vadovus kažką daryt, kurti temas agitacines, mokyti visus iš naujo, galiausiai atnaujinti testą, o reikalui esant, ir žmogui nebesilaikant savo koledžo vertybių, duot žodinį, visiškai nepiktybinį paraginimą arba pasiūlymą, jeigu jam priimtiniau, pereit į savo koledžą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:47 pm

Ėėė, tai dabar klausimas... Galima pradėt nuo dabar? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 2:48 pm

Papasakok ką tu nori pradėti. :DD Šiaip aišku galima, bet man įdomu. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 3:46 pm

David Booth rašo:
Elle, ūūū. xD Pažangumas tai didelis, bet labai nuobodu būtų taip postyt nuolat. Ir ne istorijų reiktų, o pačių pamokų temų. Aš šventai įsitikinusi, jog ten ne tik patėškia "va šitą mokykitės, toks burtažodis, daryti taip". Turėjom kažkada vieną profesorę, kuri į pamokas pajungdavo paintą, turėjo savų būdų vesti and so on. Buvo įdomu lankyti pamokas. Tiesiog gal kokį įdomų būdą kas nors yra sugalvojęs, va, kaip knygose pamokos aprašytos, gal tokių. xD


Jo.Bet aš dar vis iš Lietuviškų post'inimų tikiuosi labai daug.O vat rašyt ilgai ir įdomiai,kai įpranti,gal ir smagu.Smagiausia tai ne rašant,o pamatant rezultatą juo džiaugtis ;D.

Tokiems mokytojams tik galvą žemyn nulenkt xD.Beto,kas liečia tą ilgumą ar panašiai,tai jeigu koks nors siužetas įdomus pamokos būtų,tada ir lietusi ta fantazija per kraštus,ir rašyt tik ir rašyt norėtusi...O kad duoda kokį burtažodį ir dirbk visą pamoką,tai ilgesnio post'o kaip sakinys ir neišeina suregzti(nu ok,gal jūs viską tą jau pasakėt,bet antrą kartą pakartojus blogiau nebus xD)
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 5:08 pm

Juuuo, aš igi pastebėjau,kad KL eina ir su Varniais ir su grifais kartais, jokio skirtumo tarp koledžų nėra. Būtų galima labiau į knygą atsižvelgt.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 5:23 pm

Ūūū, aš už. Patiko ta idėja sukurti kažką orginalesnio nei banalūs saldūs profesoriai. xD ryt ar kai turėsiu laikučio lėksiu žiūrėt į anglų hogus, gal dusoiu kokį gerą pasiūlymą.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 6:02 pm

Elle, neee, man tai kiekvienas ilgas postas kankynė dažniausiai. xD Yo, blogiau tikrai nebus. :DD
Ver, raik duot pavyzdį ir pokeinti visus, kurie neseka juo. :D
Abi, deal!
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 7:41 pm

Pamačiusi kažkokį nepažįstamą nick'ą, jau žadėjau išspardyt užpakalį ir suvyniojus ant bėgių su C4 keliais blokais padėt, kam čia aiškina, ką tiems profesoriams daryt ir ko nedaryt, bet kai pamačiau kieno ip, susilaukiau taigi, aš nieko nesakiau. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 7:59 pm

Taigi nerašau, kad būtina.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 8:09 pm

Ne, bet dėdės Eglės visi gražiai klauso. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 8:11 pm

Tu neklausyk. Būk geras diedas ir neklausyk. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:05 pm

Dabar aš esu profesorė, taigi elgsiuosi griežtai su mokiniais. xD Ir man dokit tuos testus ar panašų shit (jei čia kas bus), tai tuomet man bus gerai :DD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:13 pm

Kadangi idėja su angliškų forumų perrašymu kažkaip nugrimzdo užmarštin, teks pačiai viską. D:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 7:21 am

Ok dok, pati imsiuosiu griežtesnių metodikos priemonių ;) Po truputį jau pradedu. xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on   Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Pamokų aktyvinimas, profesoriai, pertvarkymai and so on

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Profesoriai
» Profesoriai (flood'as)
» Klasė po pamokų
» Pamokų Kabinetas
» Klasė likusiems po pamokų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Įvairios ne RPG temos-