rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Ways'

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Ways'   Antr. 03 15, 2011 1:32 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 1:46 pm

Kažkur gatvėje pasigirdo nemenkas pokštelėjimas ir iš ankstyvos rytmečio saulės sukurtų šešėlių išlindo jokia išskirtina išvaizda nepasižyminti figūra. Atidžiau įsižiūrėję, galima būtų pastebėti, kad jos blondiniški plaukai, su beataugančiomis tamsiomis šaknimis buvo išsidraikę, akys paraudusios ir papuoštos nubėgusiu tušu. Moters antakiai buvo suraukti, raudonos lūpos tvirtai suspaustos ir eisena rodė, kad jos žudikės instinktas prabudęs kaip niekada anksčiau. Tiesą sakant ji nebuvo jokia žudikė - tik paprasta ragana, užsiiminėjanti kone viskuo, tik ne pastoviu ir gerai apmokamu darbu. Ir ji šiuo momentu žygiavo pas savo dvynę seserį, kuriai ne tik skalpą nuraut norėjo.
Per minutėlę ji prisiartino prie vieno iš namų durų. Jis neatrodė labai išskirtinas, gal kiek senesnis ir labiau apleistas. Lex krumpliai kilo prie jų, lyg norėtų belsti ir gauti kvietimą įeiti. Bet tą pačią akimirką nusprendė, kad kerštas mandagumo nereikalauja. Viena atletiška koja ji tiesiog trenkė į duris - šios nebuvo patvarios, tad ir išlėkė namo gilumon. Lexie kiek trūkčiojančiomis akimis apsidairė aplink ir stovėdama tarpduryje laukė pasirodant sesers.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 1:53 pm

Roxanne gulėjo lovoje. Eilinį kartą spoksojo į nuotrauką padėtą ant stalelio prie lovos. Nors ne kartą sau sakė, kad nieko nebepakeis, kad mylimojo nebesugrąžins ir ašaros jo nebeprikels, tačiau retkarčiais vistiek jį prisimindavo ir jai pasidarydavo siaubingai liūdna. Kiek drebančiomis rankomis moteris nuo spintelės pagriebė cigarečių pakelį ir išsitraukė vieną nikotino prisotintą pagaliuką, turėjusį jai nuraminti nervus. Jį prisidegusi, Roxie pridėjo cigaretę prie lūpų ir giliai įtraukė, tuo pačiu užsimerkdama ir nuo spintelės paimdama puodelį su kava. Gurkštelėjusi dar karšto gėrimo, Rox padėjo puoduką ant spintelės ir nukratė pelenus. Išgirdusi smūgį pirmame namo aukšte, Rox nežymiai krūptelėjo ir nulipusi nuo lovos greit nusileido laiptais žemyn. Pamačiusi išspirtas duris ir jų tarpduryje stovinčią seserį, moterį, krui buvo atsakinga dėl jos mylimojo mirties, Rox prisimerkė ir nužvelgė savo kopiją, stovinčią per metrą nuo jos. Kolkas nieko nesakė, nes puikiai žinojo ko ji čia atėjo. Užgęsinusi cigaretę, kuri smilko tarp pirštų, Way kilstelėjo galvą ir nubraukusi išsidraikiusius juodus plaukus nuo akių, pažvelgė į Lexie.

Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 3:12 pm

Pamačiusi Roxie fizionomiją, besileidžiančią nuo laiptų Lex vos suvaldė savo pirštus - beprotiškai norėjo išsitraukti lazdelę ir tuo buku galu perdurti jos gerklę. Jos abejingumas, kuriuo ji tiesiog tryško, vertė Lee justis blogai ir dar blogiau, dar labiau ant kadaise mylimos sesers pykti.
- Tai ką, Rox, padarei ko norėjai? - vos juntamai drebančiu balsu paklausė L. Moteris dar vis negalėjo atsigauti nuo to, ką sesuo jai padarė - padarė jos šeimai. Žinojo, kad to nusipelnė, nes pasielgė visiškai taip pat, bet nesitikėjo, kad ji tai padarys taip drastiškai ir atims daugiau nei vieną gyvybę, atsilygins su kaupu.
L dar vis buvo apsiavusi aukštakulniais, su kuriais prieš pusiaudienį tąsėsi išilgai Australijos stepių, ieškodama įkvėpimo naujam kūriniui. Bet tai darė neilgai, mat mobilusis nenustojo zirzęs. Kai gavo žinią apie mylimųjų žmogžudystę, iš kart suvokė kas ir kodėl tai padarė. Tai buvo lyg ženklas, kad atėjo metas suvesti sąskaitas, išlieti nuoskaudą. Ir giliai širdyje ji jautė, jog norėtų padaryti galą Roxanne's egzistencijai, ištrinti visus prisiminimus.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 3:25 pm

Kadangi Roxanne priešais seserį stovėjo tik su juodais apatiniais ir neužsegtu odiniu švarkeliu, ji užsegė užtrauktuką, nes pasirodė kiek nemandagu stovėti priešais ją pusnuogei. Vėl sukryžiavusi rankas ant krūtinės, moteris kilstelėjo galvą ir akimis ėmė tyrinėti beveik nepasikeitusį nuo paskutinio jų susitikimo sesers veidą. Jai prakalbus, su nieko nesakančia išraiška veide Lexie išklaususi, vyptelėjo ir dar po kelių akimirkų tylos prakalbo ir pati:
-Lex, tu pati puikiai supranti, kad man net į galvą nebūtų atėję žudyti žmogų, kurį myli, jeigu nebūtum taip pasielgusi su manimi. Nužudei Gee, Lexie, negalėjau visko palikti neatkeršijus,-vyptelėjusi Roxanne vėl nubraukė susitaršiusius ir kiek susivėlusius plaukus nuo akių. Matė, kad Lexie vos tramdosi, tačiau visiškai jos nebijojo. Abejojo, ar sesuo galėtų padaryti jai ką nors baisaus, kaip ir ji nebūtų galėjusi nužudyti dvynės. Kilstelėjusi galvą, Way žengė kelis žingsnius į priekį, prieidama prie sesers,-Žinai, būčiau apsiribojusi tik vyru, bet..-neužbaigusi minties Rox vyptelėjo ir kiek prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 4:34 pm

Matydama seserį, Lee akis vis labiau graužė ašaros. Roxie turėjo keletą metų susitaikyti su vyro žūtimi - ką moters akyse ji ir padarė. Bet kai visi išgyvenimai buvo tik ką patirti, Lex norom nenorom turėjo pripažinti, kad jėgos viskam ištverti vis mažėja ir ji daugiau nieko nenori kaip tik pradepresuoti lovoje visą likusį gyvenimą. Bet dar vis toks pats dvynės abejingumas ją sugniuždė. Tik sugniuždymas pasireiškė kuom kitu - ne paprastu susmukimu ant grindų, bet skambiai nuskardėjusiu antausiu, skirtu sesei.
- Tu galėjai palikti ją gyvą, galėjai! Bet tu, tu... Ar tu bent įsivaizduoji, ką man Jamia reiškė?
Nebesitvardydama L pravirko. Pirštu perbraukė per paakius ir beveik panaikino nutekėjusį tušą. Tą patį momentą prisiminė pirmąją dieną su dukra ir nuoskauda sugrįžo dvigubai didesnė. Pamiršusi visą moteriškumą ir orumą, kurį buvo susikaupusi savyje per keletą metų praleistų Australijoje, ji tiesiog pasitelkė į pagalbą kumščius, kojas ir nagus. Bandė tvoti jai kur tik pasiekė, norėjo išlieti savo pyktį ten, kur Rox būtų pakentusi mažiausiai.
- Tu neįsivaizduoji ką reiškia būti motina. - tyliai, lyg sau sumurmėjo Lex. Žinojo, kad sesuo viską girdės, tad tik pajautė pasitenkinimą, nes taip pat žinojo ir kokio atsakymo galima tikėtis.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 4:40 pm

Roxanne stebėjo Lexie ir galvojo, kad ji kolkas laikosi visai neblogai. Po mylimojo mirties Rox gulėjo lovoj, ašarom laistė pagalvę, keikė visus iš eilės ir buvo gyva vien kava. O Lexie net sugebėjo iš Australijos atskrist į Londoną. Vis dar šaltai stebėdama verkiančią seserį (reikia pripažinti, žinant, ką ji šiuo metu jaučia, buvo labai sunku išlikti tokiai šaltai ir abejingai) Rox atsiduso ir nubraukė plaukus nuo akių. Pasigailėjo, kad nužudė sesers dukrą, tačiau dabar to tikrai negalėjo sakyti. Pažvelgusi Lex į akis, iškentė antausį, o jai pradėjus muštis ir draskytis, nesusilaikė ir pati gerokai ją apkumščiavusi ir apdaužiusi. Jai pasakius, kad nežino ką reiškia būti mama, Rox vyptelėjo:
-Aš buvau nėščia, kai jis mirė, Lex. Persileidimas. Po velnių, net neaiškink, ką tau reiškė Jamia!-vyptelėjusi ji atsitraukė nuo Lexie ir veidą užsidengė ranka, tramdydama pyktį, ašaras ir liūdesį, bandančius praisveržti vos pagalvojus apie savo kūdikį.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 5:26 pm

Sulauktų menkų smūgių nepajuto, kai sielvartas buvo užgožęs akis ir visus jausmus. Bet visa tai staiga nutrūko, kai išgirdo sesers žodžius apie persileidimą. Paėjusi keletą žingsnių link išspirtų durų, moteris išpūtė akis.
- Tikrai? Bet kodėl tu man nepasakei? - Lexie nebesistengė tramdyti balso virpesio ir pasirodyti prieš Rox geresne ir kietesne nei yra iš tikrųjų. Suvokusi, kad ir ji nužudė ne vieną žmogų, kiek atsitokėjo. Žinoma, ašaros dar riedėjo, nes ji nenorėjo susitaikyti su mintimi, kad jos šeimos nebėra. Išskyrus seserį, kurios šiuo metu gailėjosi ir tuo pačiu nekentė.
- Bet jeigu tu man būtum pasakiusi... Žinai, kad man to vaiko gyvybė būtų svarbesnė nei... - L nudūrė akis žemėn. Suprato, kad atėmė seseriai džiaugsmą pabūti motina, kokį pačiai teko patirti, kad ir kokį trumpą laiką. Perbraukusi sau ranka per plaukus nevalingai žvilgčiojo tai į vieną, tai į kitą kambario pusę, bet vis nesiryžo pažvelgti į Roxę.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 5:35 pm

Roxie žiūrėjo į Lexie, kuri atrodė priblokšta sužinojusi tokią žinią. Atsidususi ji tam, kad turėtų kur dėti rankas, išsitraukė lazdelę ir įstatė duris ten, kur ir buvo jų vieta, nes dabar gatve einantys žmonės galėjo klausytis jų pykčių ir stebėti jas besimušančias. Atsidususi Rox įsikišo lazdelę kažkur į kišenę ir nubraukusi kirpčiukus nuo akių pažvelgė į Lexie. Nusprendusi daugiau jos nebekaltinti, nes šioje situacijoje jos abi buvo vienodai kaltos, Roxanne atsiduso:
-Dieve, Lex, kaip tau apskritai šovė į galvą mintis, kad turi jį nužudyti?-uždavusi retorinį klausimą, Roxanne nubraukė vieną skruostu riedančią ašarą ir priėjo prie Lexie, nes dabar ji atrodė bent šiek tiek nusiraminusi ir nebe tokia pavojinga kaip prieš tai. Pažvelgusi seseriai į akis, ji kelias akimirkas stovėjo ir tylėjo, nes jai velniškai reikėjo nusiraminti. Nusprendusi, kad pasijausti geriau prireiks dar vieno dalyko, ji kilstelėjo ranką ir trenkė Way antausį. Ne tokį stiprų, netgi kiek apgailėtiną, nes ašaros vėl riedėjo skruostais. Atsitraukusi moteris giliai įkvėpė ir atsirėmė į sieną.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 6:07 pm

Tas retorinis Rox užduotas klausimas moteriai skambėjo kaip eilinis, tad nusprendė į jį atsakyti, bet nesugebėjo išleisti nei garso. Kad ir kaip apgailėtinai atrodė nulenkusi galvą ir atsirėmusi į sieną, ji jautėsi visiška blogietė. Tiesą sakant ir iki šiol ji nesuprato, kam norėjo keršto - seseriai, kad ši sulaužė pažadą, ar vyrui, kuris paskatino tai padaryti. Jos mintyse dabar dėjosi galybė dalykų, ji niekaip nesurišo galų ir nesugebėjo iki galo suvokti, kad jos mylimųjų nebėra. Viską išblaškė antausis. Lee savotiškai jį ignoravo, bet tai pabudino ją iš apmąstymų klampynės, kurioje galėjo kapstytis kad ir visą gyvenimą.
- Rox. Tu net neįsivaizduoji ką aš jaučiu dabar ir ką aš jaučiau tada. - tad tada turėjo būti suprastas kaip "tada kai nužudžiau tavo vyrą ir nesusitvarkiau po savęs". Ašaros po truputį nustojo riedėti skruostais ir nosimi, kvėpavimas vis normalėjo. Iš džinsų kišenės išsikapsčiusi nosinaitę, greitai nusivalė visą veidą ir pažvelgė į lubas.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 6:15 pm

Roxanne giliai įkvėpė. Buvo tikrai labai sunku tvardytis ir stovėti ramiai, tačiau ji pabandė nusiraminti giliai kvėpuodama. Iškvėpusi, Rox pažvelgė į Lex ir nuėjo į virtuvę. Grįžo su dviem stiklinėmis viskio ir vieną iš jų padavusi Lexie, tyliai atsiduso. Nors pyktis nebuvo niekur dingęs, ji nusprendė, kad geriau būtų bent jau pabandyti su seserimi susitaikyti, pasistengiant nepaisyti fakto, kad jos abi sugadino viena kitai gyvenimus. Gurkštelėjusi stipraus gėrimo, Roxanne jį nurijo ir nežymiai susiraukusi vėl atsirėmė į sieną. Nukreipusi žvilgsnį į šalia jos stovinčią seserį, kuri vis dar verkė, (Rox ašaros jau buvo nudžiūvusios ir verkti kolkas nebesinorėjo) Roxanne priėjo prie jos ir giliai įkvėpusi apkabino Way. Priglaudusi ją prie savęs, kelias akimirkas palaikė glėbyje ir tada atsitraukė. Atsidususi tyliai tarė:
-Kad ir ką padarei.. pasiilgau tavęs.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 6:30 pm

Gavusi viskio į rankas ir jo nugėrusi vieną gurkšnį, Lex visiškai nusiramino. Žinojo, kad Roxanne dar vis jaučia jai pyktį, bet tikėjosi, kad nieko nebeatsitiks - apmaudą išliejo viena ant kitos, o kitaip jo nebūtų įmanoma ištaisyt. Bet sulaukusi apkabinimo, ji nustebo - staiga pasijuto kaip senais laikais, kai būdavo neišskiriamos ir nevaržomos, mokančios džiaugtis viskuom ką turi. Pastarieji metai Lexai buvo sunkūs ir numanė, kad ir jos seseriai buvo daug blogiau.
- Nepatikėsi, bet ir aš tavęs. - atsakė Roxei ir švelniai padėjo smakrą ant peties. Vos sekundei šmėkštelėjo mintis, kad be sesers jai būtų buvę daug sunkiau viską ištverti, tik viską gadino reikalas, kad jos viena kitai viską sugadino. Dar gurkštelėjusi kiek duodančio galvon skysčio vos suglebo ir pajuto, kad norėtų šilumos, kurios visada gaudavo iš sesers.
- Turi ledų? - kilstelėjo antakius nutaisiusi šuniškas akis, dar žvilgančias nuo tik ką pralietų ašarų. Veidas buvo atgavęs normalią formą, o ryškėjančios mėlynės ant skruosto tik dar labiau didino apgailėstavimo įvaizdį. - Ledai man visada numalšina nervus. - menkai pakėlė lūpų kamputį.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Antr. 03 15, 2011 6:35 pm

Roxanne šyptelėjo, nes ir ji pati trumpam pasijuto kaip senais gerais laikais. Išgirdusi apie ledus, moteris nežymiai šyptelėjo ir linktelėjusi ištuštino stiklinėje buvusį stiprų alkoholinį gėrimą vienu gurkšniu. Kiek susiraukusi, moteris pastatė stiklinę ant nedidelio kavos stalelio prie sofos ir nuėjo į virtuvę. Užkaitusi virdulį, paėmė du puodukus ir padarė žaliosios arbatos. Pasilenkusi prie šaldiklio, jį atidarė ir kiek susigūžė, nes iš jo einantis šaltas oras apnuogintos odos visai nedžiugino. Ištraukusi dėžutę šokoladinių ledų, ji nuėmė dangtelį ir jį numetė kažkur ant staliuko, tuo pačiu pagriebdama du šaukštelius. Nusprendė, kad jos valgys tiesiai iš dėžutės ir jokių indelių neprireiks. Vienoje rankoje laikydama ledus ir šaukštelius, o kitoje du puodelius arbatos, nuėjo į svetainę, kur Lex jau sėdėjo ant sofos. Patogiai įsitaisiusi šalia sesers, padėjo abu puodelius ant staliuko ir su nežymia šypsenėle veide padavė Way šaukštelį, savuoju pakabindama šiek tiek ledų ir jų paragaudama:
-Taigi. Gal nori papasakoti ką nors įdomaus, kas įvyko kol nesimatėm?-šyptelėjusi Roxanne suvalgė dar šaukštelį ledų.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 10:38 am

Lex žiūrėjo, kaip sesuo ėjo į virtuvę. Pradingus tarpduryje atsidūrė ant šalimai esančios sofos ir patogiau įsitaisiusi apžiūrėjo iki tol dar nematytą aplinką. Trumpam į galvą šmėkštelėjo mintis, kad pasielgė kiauliškai - net naktį nematė Roxie namo. Greit ją nustūmė, kai L juodaplaukė kopija pasirodė ir įsitaisė šalia. Gavusi šaukštą ir ledų, greitai pakabino truputį ir įsibrukusi į burną seilėm juos vilgė. Jos prieš tai gyvenamojoj vietoj neturėjo laiko pasmaguriauti tokiais dalykais - pastoviai dirbo ir rūpinosi pinigais bei šeima. Išgirdusi klausimą, išėmė šaukštą iš burnos ir atsiduso.
- Na, nesakyčiau, kad kas nors įdomaus įvyko. - gūžtelėjo petukais. Pakabinusi dar vieną šaukštą, nebaigė veiksmo ir jis sustojo prie pravirų lūpų.
- Tik pradėjau dirbti. Kaip ir anksčiau, meno linkme. Žinai... visai neblogai sekėsi. - pakraipė galvą ir vėl nulaižė šaukštą.
Šalti ledai po truputį šaldė ir burną, kas Lexei patiko. Po kelių sekundžių pauzės, Way leido sau pasidomėti Roxanne gyvenimu:
- Gal nori papasakoti kaip tau sekėsi? Aš turbūt nieko doro ir nepapasakosiu. - vos perkreipė lūpas ir sužiuro į sesę.

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 1:10 pm

Padėjusi šaukštuką ant staliuko, Roxanne nuo lūpų kampučio nusivalė šokoladinių ledų paliktą, vos vos matomą žymę ir paėmė arbatos puodelį. Gurkštelėjusi kvapnaus ir vis dar šilto gėrimo, Roxie pažvelgė į kalbančią seserį. Jai baigus, Rox padėjo puoduką ant stalo ir ant sofos įsitaisė patogiau, atsiremdama į seserį:
-Meno linkme? Atidarei galeriją, ar kažkas tokio?-neaiškiai pamosavusi ranka, Rox šyptelėjo. Nuo staliuko vėl paėmusi šaukštelį, pakabino dar ledų ir juos nulaižiusi vėl prakalbo,-Na, tiesą sakant, nieko ypatingo nenuveikiau. Po..-Rox trumpam nutilo, tačiau krenkštelėjusi tęsė toliau nusprendusi, kad ši tema neturėtų būti tabu,-po Gee mirties trumpam palikau grupę. Kūriau dainas ir panašiai. Po kiek laiko grįžau, nesenai išleidom albumą,-šyptelėjusi, Roxanne gurkštelėjo dar arbatos ir kiek pasuko galvą, kad galėtų pažvelgti į šalia jos sėdinčią seserį,-Negaliu patikėti, kad šitiek laiko nesimatėm.
Atgal į viršų Go down
Joanne Lexie Talbot
avatarVardas : Lor
Pranešimų skaičius : 67
Female Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 3:32 pm

- Na, galerijos dar neturiu. Tik keletą parodų. - suklapsėjo akytėm ir pasekusi Rox pavyzdžiu, gurkštelėjo arbatos. Šiluma maloniai nusklendė visu kūnu ir moteris pasijuto kiek geriau. Tada atidžiai išklausė trumpą konspektą tų kelerių metų, praleistų atskirai. Išgirdusi Gee paminėjimą, nusuko akis - pasijuto tikrai nejaukiai, nes tas vyras jai kėlė nekokius prisiminimus ir didelę kaltę bei gėdą, kurią juto.
- Produktyvumas visada buvo tavo bruožas. - tarstelėjo, išgirdusi apie dainų kūrimą. - Ir aš. Anksčiau mūsų niekas neišskirdavo net parai. O dabar... Kiek metų praėjo? - kilstelėjo antakius, tarp kitko klausdama. Nurydama dar vieną stambų gurkšnį arbatos, sumaišytų su ledais, atsilošė sofutėje ir įsistebeilijo į nagus, nulakuotus ryškiai raudonu, bet nugremžtu laku. Nejučiomis šyptelėjo, nežinia kodėl. Staiga padėjo puodelį ant staliuko.
- Atleis, Rox, bet... pervargau. Galiu pasinaudot atsarginiu miegamuoju? - kilstelėjo antakį. Atsakymo nelaukė, tik šyptelėjo sesei ir pakilusi ir kiek šlubuodama nukulniavo laiptais aukštyn.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Arthur Lindstrom
avatarVardas : L.
Pranešimų skaičius : 54
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 5:29 pm

Iš kažkur atsiradęs, gatvėje pasirodė Lindstromas. Apsitaisęs milžiniškais akiniais nuo saulės ir kitais jo stilių atitinkančiais rūbais, žvilgtelėjo į mažą ir suglamžytą lapelį, kuriame buvo iškeverzotas gatvės pavadinimas ir namo numeris, kuriame gyveno Roxanne. Žingsnis po žingsnio jis ėjo to namo link. Keleto minučių bėgyje jį pasiekė - atrodė niekuom neišsiskiriantis, ne Rox stiliaus. Dar kartą patikrino numerį lapelyje - viskas atitiko. Kiek suraukęs antakius ir prisimerkęs jis prisiartino prie durų, kurios atrodė kiek aplūžusios. Krumpliais porą kartų pabarbeno į jas ir greitai atitraukė ranką. Nusiėmė akinius ir užsimaukšlino ant ryškiai raudonų, sruogomis sulipusių plaukų, Arthur norėjo, kad jo mylimoji jį atpažintų po tiek metų. Durų atvėrimo jis nesulaukė (žinoma, ilgai ir nelaukė), tad pats pastūmė jas pirštų galais. Šios lengvai pasidavė ir atsivėrė, parodydamas prieblandoje sklendinčią patalpą.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 5:34 pm

Roxanne šiuo metu kaip tik sėdėjo svetainėje ir gėrė arbatą. Lex jau buvo nuėjusi miegoti, o Roxanne vis dar nesinorėjo eiti gulti. Pažvelgusi į laikrodį kabantį ant sienos ir rodantį dvyliktą valandą, Way gurkštelėjo dar arbatos ir padėjo jau tuščią puodelį ant staliuko. Patogiau įsitaisiusi ant sofos Rox jau ketino atsiversti šalia buvusią knygą, kai išgirdo nelabai garsų barbenimą į duris. Nulipusi nuo sofos, Rox neskubėdama pasitaisė odinį švarkelį ir nubraukė plaukus nuo akių svarstydama, kas galėtų pas ją taip vėlai ateiti. Gi jos adreso net pusė jos draugų nežinojo. Nuėjusi į koridorių, kuriame buvo tamsu, Rox apgraibomis susirado jungiklį ir įjungė šviesą. Lempos šviesai apšvietus kambarį, Rox tik po kelių akimirkų pastebėjo priešais ją stovintį vyrą. Kelias akimirkas tiesiog į jį spoksojusi, Way nežymiai pravėrė lūpas negalėdama patikėti tuo, ką mato. Žengusi kelis žingsnius į priekį, Rox priartėjo prie Arthur ir nebesusilaikiusi jį apkabino. Kolkas nieko nesakė, nesigilino kaip jis čia atsirado ir kodėl jis ne kapinėse.
Atgal į viršų Go down
Arthur Lindstrom
avatarVardas : L.
Pranešimų skaičius : 54
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 5:41 pm

Pamatęs Roxie figūrą stypsančią hole ir taip apsitaisiusią, Arthur nejučia šyptelėjo. Metai jos nebuvo pakeitę, ji vis dar devėjo jo mylimiausią apatinuką o ir odinės striukės, kurią jis ir padovanojo, neišmetė. Bet nustebo sulaukęs apkabinimo. Žinoma, jo neatstūmė - anaiptol, priėmė ir atsakė į jį su kaupu. Bet jis šį vakarą tikėjosi išsiaiškinti kodėl jis buvo paliktas (ir kažkieno nepavojingai padurtas). Švelniai apglėbęs jos pečius panardino lūpas varnos juodumo plaukuose ir pabučiavo. Kai ji kiek atsitraukė, jis giliai įkvepė.
- Pasiilgai? Nemaniau, kad taip kada nors bus. - vyptelėjęs vėl paėmė ją į glėbį ir atsargiai pabučiavo į lūpas.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 5:46 pm

Roxanne kvėpavo kiek giliau nei įprastai. Žmogus, kurio glėbyje stovėjo, buvo vienintelis, kurį ji kada nors taip stipriai mylėjo, todėl nieko keista, kad beprotiškai džiaugėsi žinodama, jog jis vėl su ja. Kadangi žinojo, jog reikia visą šitą nesusipratimą išsiaiškinti, pasikalbėti, ji kiek atsitraukė ir nusišypsojo Arthur'ui. Jam pradėjus ją bučiuoti, Rox apsivijo rankomis mylimojo kaklą ir pratęsė bučinį, jį padarydama kiek aistringesnį. Po kelių akimirkų, kai Way pritrūko oro, moteris nežymiai atsitraukė ir kilstelėjusi ranką, nubraukė kelias raudonų plaukų sruogas mylimajam nuo akių. Jai patiko dabartinė jo plaukų spalva, todėl ties vyro šukuosena žvilgsnį užlaikė kiek ilgiau. Pagaliau atsižiūrėjusi, ji pažvelgė A į akis ir šyptelėjo:
-Apie ką tu kalbi? Žinoma, kad pasiilgau, nemačiau tavęs du metus, maniau, kad mirei. Ką tu.. kodėl tu nepranešei man, kad tu gyvas?-kiek susiraukusi moteris švelniai paglostė Lindstrom skruostą ir atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Arthur Lindstrom
avatarVardas : L.
Pranešimų skaičius : 54
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 6:00 pm

Arthurui labai patiko Way atsakas, tad jis irgi nebandė sustabdyti ilgo bučinio. Kai Rox atsitraukė nuo jo ir pradėjo apžiūrinėti plaukus, šis tiesiog žiūrėjo jos akis ir veidą, kuris dar vis išliko toks pat kaip ir pirmą jų susitikimo dieną. Bet vyrą išmušė iš vėžių klausimas ir žodis "miręs".
- Tai apie ką tu kalbi? Mane lengvai sužeidė, o tu kažkur dingai tą pačią dieną... Ir kodėl aš turėčiau būti miręs? - jis su žaisminga šypsenėle lūpose paklausė. Jam pasirodė visiškas absurdas, ką jis ką tik išgirdo. - Aš maniau, kad tu mane palikai dėl kažkieno kito... Kuris buvo vertesnis tavęs. - pridūrė tyliai ir ranka perbraukė per jos plaukus.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 6:05 pm

Kadangi koridoriuje buvo kiek vėsiau negu svetainėje, kol Arthur dar nepradėjo kalbėti, moteris jį paėmė už rankos ir nusivedė į svetainę, prieš tai dar užgęsinusi šviesą koridoriuje. Atsisėdusi ant sofos ir palaukusi, kol Arthur padarys tą patį, ji prisiglaudė prie mylimojo ir sunėrė jų pirštus. Pakėlusi akis, moteris kelias akimirkas tyrinėjo visiškai nepasikeitusį vyro veidą ir klausėsi jo žodžių. Jam baigus kalbėti, Roxanne kiek susiraukė, nes dabar jautėsi visiškai pasimetusi. Kelias akimirkas galvoje dėliojusi visus faktus ir bandžiusi prisiminti smulkmenas, Rox krenkštelėjo ir dar po kelių akimirkų tylos pagaliau prakalbo:
-Taigi.. Lexie tave nužudė. Ji tau dūrė su peiliu ir..buvo net laidotuvės. aišku, aš jose nedalyvavau, kūno nemačiau,-nutilusi ji pažvelgė į A. Žinojo, kad jis turėtų prisiminti, jog Rox niekad nedalyvaudavo laidotuvėse,-Palikau? Jeigu kada nors ir būčiau norėjusi palikti, nemanau, kad būčiau pirma paprašius skyrybų?-kiek susiraukusi moteris prisiglaudė prie A ir padėjo galvą jam ant peties.
Atgal į viršų Go down
Arthur Lindstrom
avatarVardas : L.
Pranešimų skaičius : 54
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 6:11 pm

- Lexie? - suraukęs antakius bandė prisiminti kas toji moteris per viena. - Toji dvynė kuri manęs kažkodėl nemėgo? - linktelėjo galva prisimindamas jos žvilgsnį ir dviprasmiškus laiškus. - Bet... Tai va kas man į pilvą susmeigė peilį. - kiek ironišką šypseną nustatęs jis palingavo galva ir sukrizeno. Pabučiavęs Roxanne pirštus, pakštelėjo ir į lūpas. Buvo jos pasiilgęs.
- Naa, tavosios sesers nesupaisysi. Ji visai kaip tu. Štai dėl to ir pamaniau, kad palikai mane - tokiam dalykui tu skyrybų neprašytum. - kietai sučiaupė lūpas. Bet nenorėdamas gilintis į jos ydas ir charakterio bruožus, kuriuos žinojo puikiai, tiesiog kone išdainavo:
- Aš tavęs beprotiškai pasiilgau, Rox. - įsisiurbęs į lūpas jis apglėbė ją.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 6:23 pm

Rox tyliai sukikeno. Kai vėl buvo su Arthur, ji pilnai atleido Lexie, tik dabar pasijautė siaubingai kalta dėl to, ką padarė. Žinojo, kad niekad nepajėgs pamiršti arba atleisti sau dėl to, kad sugadino vieno iš svarbiausių jai žmonių gyvenimą. Prikandusi lūpą, Roxie nusprendė kolkas to mylimąjam neminėti ir negadinti nuotaikos jiems abiems. Nusišypsojusi ji pažvelgė į Arthur:
-Neprašyčiau? Tikrai? Die, kaip gerai tu mane pažįsti,-nusijuokusi, Rox prisiglaudė prie A ir atsakė į bučinį, tačiau buvo priversta jį nutraukti, nes eilinį kartą pritrūko oro. Šyptelėjusi tarė,-Aš irgi tavęs. Žinai, tikiuosi, kad Lexie nesugalvos tavęs žudyti antrą kartą,-tyliai sukikenusi ji pagalvojo, kad reiktų Arthurui pasakyti, jog motera, kuri ilgą laiką jo nekentė, šiuo metu ramiai miega kitame kambaryje.
Atgal į viršų Go down
Arthur Lindstrom
avatarVardas : L.
Pranešimų skaičius : 54
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   Tr. 03 16, 2011 6:29 pm

A labai džiaugėsi, kad Rox pagaliau su juo. Apsikabinę ir besidalindami visais džiaugsmais bei meile, kaip kadaise, kai buvo jauni, ką tik susituokę ir... netikėtai Lindstromas apsižvalgė.
- O kur padėjai mūsų vaiką? - kilstelėjo antakius. Jis nesitikėjo, kad ji iš karto puls rodyti kokį mažą stebuklą kartu sukūrė, kai tik ką vėl susijungė, bet vyras tryško nekantrumu ir noru pamatyti tą padarą. Apsidairęs po kambarį, jo akys užkliuvo už dviejų puodelių arbatos ir ledų. Ir už dviejų viskio stiklinių. Gee niekaip nesurišo galų, kokio velnio vaikas turėtų gerti viskį.
- Aaa, meile mano, ar čia apart mūsų dar kažkas yra? Nebent tu mūsų vaikui duodi viskio. - galva kryptelėjo stalelio pusėn.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ways'   

Atgal į viršų Go down
 

Ways'

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-