Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Papludimio krantas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 9:57 am

Pajutęs Candy žvilgsnį nieko nesakė ir žiūrėjo į priekį. Bet kai ši jį nusuko, pasidavė pagundai atidžiau peržvelgti merginą. Bet žiūrėjo tik į veidą, nes jis jam kažką priminė, ypač tie švelnūs veido bruožai ir šviesūs plaukai.
Galiausiai sulaukęs atsako palinksėjo ir kilstelėjo antakius.
- Aš taip pat! - gal kiek per entuziastingai sušuko. - Koks sutapimas, bet ką čia dar gali veikti ne vietiniai. - tyliau pridūręs sukikeno. Po teisybei jis labai džiaugėsi, kad susirado žmogų su kuriuo gali pabendrauti, nes nei viena viešbučio kambarinė neišspaudė angliško sakinio ir keletą savaičių trunkanti tyla veikė jo, kaip socialaus žmogaus, nervus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:00 am

-Žinai, smagu, kad turiu su kuo pakalbėt, nes čia tikrai mažai kas supranta angliškai..Na, bet turbūt taip jau būna, kai atostogauji vienas,-sukikenusi ji nusprendė, kad nuskambėjo kaip visiška forever alone, todėl tyliai atsiduso,-Tu čia vienas?-kilstelėjo antakį. Žinoma, matė, kad paplūdimyje jis yra vienas, tačiau domėjosi, ar kartais jo kambaryje nelaukia.. mergina, žmona ar dar kas nors.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:08 am

- Candice, tu skaitai mano mintis. - Frank sukikeno nusibraukdamas užkritusius tamsius plaukus ant akių. Sulaukęs pasiteiravimo ar jis vienas, Fawn giliai įkvėpė ir be jokio linksmumo palinksėjo galva. - Taip. Tik su šunim. Bet nemanau, kad jis skaitosi kaip būtybė, su kuriuo galėčiau persimesti bent keletu žodžių. - menkai šyptelėjęs veidu pasisuko į Gallman. - O kaip tu? - kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:11 am

-Aš viena. Norėjau atsivežt šunį, bet viešbutyje augintinių nepriima, teko jį palikt namie,-atsidususi ji kurį laiką patylėjo, galvodama, kaip labai pasiilgo savo šuns ir galiausiai vėl šyptelėjusi pasuko galvą į Frank,-Na, bet žinai, šuo geriau negu nieko, bent jau nesijauti toks vienišas,-sukikeno
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:26 am

- Aww, galėsim pasidalinti manuoju! - Frank nusijuokė pažvelgdamas jai į akis.
- Žinai, manau ir manajame viešbutyje negalima su šunimis.. - jis pakraipė galvą bandydamas prisiminti, ar jam ką nors vadybininkė sakė. Bet tada prisiminė, jog ji prašė jo autografo. Išsišiepęs nieko nesakė, bet po minutėlės tylos jis lyg tarp kitko pasiteiravo merginos:
- Aa, turi planų kur nors eiti po pasivaikčiojimo čia?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:29 am

-Ėė, gal mes net tam pačiam viešbuty..-sukikenusi ji pasisuko į Frank ir papurtė galvą,-Nee, lyg ir neturiu,-nusišypsojusi ji įsižiūrėjo į Frank veidą ir prisimerkusi prikando lūpą,-Žinai, nesu tikra, bet man tu kažkur žiauriai žiauriai matytas. Tu kartais.. nesi koks nors.. muzikantas, ar kažkas panašaus?-sukikeno
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:37 am

- Taviškis gal prie tokio awesome restorano, kuriame nemokamai dalina zefyrus? - kilstelėjo antakius plačiai išsišiepdamas. - Tai gal norėtum nueiti į kokį... kino teatrą ar... a... Turi idėjų? Na, nebent nenori mano kompanijos. - ji pavartė akis, tik dabar suvokdamas, kad tai labai įmanoma. Išgirdęs komentarą, jis nuleido akis į žemę ir prikando lūpą. Tikėjosi, kad ji kadanors jo paklaus (šiaip ar taip, jie buvo populiarūs tiek pas žiobarus, tiek pas burtininkus) ir jis atsiduso. - Aha, esu.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:41 am

-Ten nemokamai dalina zefyrus? Odieve, kaip aš to dar nežinojau?-išplėtusi akis ji nusprendė, kad jau žino kur eis vėliau ir sukikeno,-ŽInoma, einam kur nors, nes iš vienatvės pradėsiu kalbėtis su savim, kad ir kaip apgailėtinai tai skambėtų,-sukikenusi moteris nubraukė plaukus nuo akių,-Kadangi kaip jau išsiaiškinom, gyvenam tam pačiam viešbuty.. galim eit pas mane, aš persirengsiu ir tada nuspręsim kur eit, jeigu tau toks planas tinka,-sukikenusi ji išsišiepė,-Taip ir maniau, kad atpažinau tave.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 11:17 am

- Galėsim pakeliui į kino teatrą užsukti. Net jei jų ir nebėra, man visada atsiranda nemokamų pavyzdžių. - abejingai taręs gūžtelėjo pečiais, bet išgirdęs Candice nusijuokė. - Dar bent savaitę galėsim kalbėti non-stop, pažadu. - jis pakilnojo antakius. - Man tinka toks planas, keliaujam. - jis šyptelėjo ir pasiūlė moterai parankę, numesdamas dailią šypseną, kuri rodė idealią baltų dantų liniją. Sulaukęs malonaus gesto ir pajutęs jos ranką prie savosios, jis prikando lūpą ir šie dingo iš paplūdimio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Papludimio krantas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papludimio krantas   Papludimio krantas - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Papludimio krantas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-