Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Be pavadinimo.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Anjelica Cruella
Anjelica Cruella



Vardas : madness of the night.
Pranešimų skaičius : 36
Female Profesija : Too bad thinking.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Ne parlez pas...

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimePen. 06 03, 2011 1:09 pm

ĮŽANGA
- Sveikut, - pasisveikino mano draugė Gintarė su manimi.
- Labukas, - atsakiau.
- Nu, ko tokia liūdna atrodai, Rūta?
- Aš? Nejuokauk, man viskas gerai. - nusijuokiau. - Kas pas tave klasėj gero?
- Nieko, - maloniu tonu tarė ji.
- Nieko naujo visad pas mus nėra.Grasu kartais, ar ne?
- Ai, ką žinau... Man tai poveikio tai nedaro. O tau?
- Ne, ne, man irgi.. Klausyk, einam, pasivaikščiosim po trečią mokyklos aukštą. Kokia tau sekanti pamoka?
- Gerai. Man sekanti pamoka?... Fizika. Tau?
- Chemija.
- Vajei, - atsiduso. - Sunkios pamokos...
- Aha. - pritariau.
Pagaliau pradėjom vaikščiotis po trečią aukštą. Gražu, jauku, miela.. tik prie biologijos kabineto visas mielumas ir baigiasi.
Atgal į viršų Go down
Charlie Andrew Coffee
Charlie Andrew Coffee



Vardas : IEVA, TA FAINA
Pranešimų skaičius : 84

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimeSk. 06 05, 2011 5:02 pm

vien dialogas, nieko gero. nepatingėk aprašyt aplinką, jausmus, veiksmą ir visą kitą.
Atgal į viršų Go down
Anjelica Cruella
Anjelica Cruella



Vardas : madness of the night.
Pranešimų skaičius : 36
Female Profesija : Too bad thinking.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : Ne parlez pas...

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimePir. 06 06, 2011 10:53 am

kadangi įžanga, nieko gero dar nedaariau, bet kai atsitiesiu ir pradėsiu rašyti skyrius, jau griebsiuosi visko, ką galiu :)
Atgal į viršų Go down
Veronica Morgan
Veronica Morgan



Vardas : -G.
Pranešimų skaičius : 541
Amžius : 26

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimePir. 06 06, 2011 2:46 pm

Tu jau gal šimtą istorijų čia publikuoji su laaabai panašiom pradžiom, ir vis pasakai, kad čia įžanga, po to bus įdomiau ir po ~2/3 skyrių nutrauki istoriją. :)
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimePir. 06 06, 2011 3:02 pm

Žinau tą jausmą, kai esi pilna idėjų, įkvėpimo ir nesveiko noro rašyti. Žinau kaip sunku tramdytis nepradėjus naujos istorijos. Rašai neblogai, kaip tavo amžiaus mergaitė rašai netgi labai gerai. Tik pabandyk visas kylančias idėjas instaliuoti į vieną istoriją, nepradėk naujos, nes visos jos greit taps visiškai šabloniškomis. Turėk valios ne sukurti naujai temai, o tiesiog likti prie tos pačios istorijos, kad ir kokia neįdomi ji atrodo. Prijunk tas naujas idėjas ir greit turėsi labai aukšto lygio kūrinį. Ir tiesa, siūlau rašyti kruopščiau, viską smulkiau aprašinėti, o dabar atrodo, kad prisėdai, penkias minutes "padirbai" ir patėškei mums. Kol tavo kūriniai nėra tokie, kuriuos skaitant mums gerėja gyvenimas ir mes pradedam suprasti ką nors naujo, tol mes darom tau paslaugą, skaitydami tavo darbus, kad tu galėtum tobulėti. Penkių minučių darbas tikrai nėra tas dalykas, kuriuo tu turėtum "gaišinti" mus. (čia labai riebiai išsireiškiau) Tiesiog labiau pasistenk prieš ką nors darydama, nes jau geriau niekaip, negu belekaip. ^^
Atgal į viršų Go down
Evette Brianche
Evette Brianche



Vardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 34
Grupuotė : Fenikso Brolija

Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitimeKv. 07 28, 2011 10:27 am

ok, turiu kai ka pranest. stabdau absoliuciai visa savo kuryba, siame skyrelyje bus tik mano komentarai apie kitu darbus, o mano kurybos nebus, nes niekada nera man variklio, nuo kurio uzsivesciau, taip sakant, labaio noreciau rasyti, man zodziai lietusi savaime.. tokios kurybos as noriu, bet tokia man neiseina - vis kazka sugalvojus is karto dingsta mintys parasius pati pirma skyriu... taigi, paasikinau visa situacija.. gal su kuryba, jei uzsives "varikliukas" ir smegenys prades intensyviau direbti ir sugalvoti kazka bent jau man genialaus, kad man greit neratsibostu, tada gal ir grisiu rudeni su kuryba, bet ir to nesitikekit, nes man 5 klase, namu darbu turbut bus nemazai, nes prisideda prie tvarkarascio dar daugiau pamoku, o nenoriu mokslu mesti ir visa diena sedeti prie kompiuterio, tai jei, kaip sakiau, uzsives "varikliukas", gal ir grisiu i si skyriu su savo kuryba. aciu visiems, kurie skaite manop kurinius ir vertino. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Be pavadinimo.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be pavadinimo.    Be pavadinimo.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Be pavadinimo.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-