Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Rusiška užeiga

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:05 pm

Fi su pandtinginiu vos neįžengė į užeigą, bet mergina laiku pastebėjo, kad eina ne su ex-vyreliu, bet su kažkokiu žmonėms dar nematytu gyviu. Pervertusi akis apsižvalgė, ir nepamačiusi pašalinių akių atvertė Smith'ą.
- Elgsies negražiai, vėl būsi pandtinginys, ir išsiųsiu Tave į cirką. Rusų cirkistai žiaurūs, manau tai žinai geriau už mane. - linktelėjo ir įėjusi į vidų nuėjo prie baro.
- Tu šneki rusiškai, prašyčiau užsakyti bet ko. Seniai gurgšnį burnoj turėjau.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:15 pm

Atverstas, Smitis nusijuokė ir pasitvarkė švarką, nusivalė džinsus, marškinėlius, tačiau jau eidamas link baro, Aštas trumpam kilstelėjo galvą į merginą.
- Žinau? Visai ne! Nepatikėsi, bet tu pirmas žmogus pavertęs mane į kažką panašaus į meškiną, - nusijuokė, įžengdamas į užeigą.
- Rasyyyja! Ko nesakei, kad mes Maskvoj, - tik dabar tesusigaudė, apsižvalgydamas ir sekdamas paskui Fi. Įsitaisęs prie merginos, Aštas palinksėjo ir sulaukė prisistatančios padavėjos. Rusiškai paprašęs jos butelio degtinės, atsirėmė į barą alkūne ir pasisuko į Fi.
- O tai visai neblogas būdas razborkėms sustabdyti, man tinka, - sukikeno. - Tik kitą kartą parink man eligantiškesnį gyvūną, ūdra nelabai seksualu, - išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:27 pm

- Žinai, svarsčiau tarp ūdros ir kiaunės. Bet maniau, kad labiau padėkosi, kad nepasirinkau kiaunės. - linktelėjo kikendama.
- Taigi joks žiedas dar nepuošia paskutiniosiosios laisvos mergvakarininkės piršto. Turi pasiaiškinimą? - susiraukė.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:33 pm

- Bet kiaunė irgi faina! Bet man tiktų liūtas. Arba tigras. Nors ne, tigras ne, tigras tavo gynėjas, - staigiai papurtė galvą, tada staigiai sustingęs apsigrabaliojo kišenes.
- Šūdas, pamečiau skyrybų dokumentus, - tyliai nusikeikė, dar kartą kišdamas ranką į milžiniškas, tačiau optiškai sumažintas kišenes.
- Aš jai per senas. Kiek jai? Dvidešimt? Ir šiaip, man pradeda panašėti, kad iš mūsų ne kokia pora, ypač po fakto, kad įsimylėjęs ar bent jau simpatizuojantis tik aš, - kaip įmanoma nerūpestingiau gūžtelėjo pečiais, kraustydamas kišenes. - Ne, rimtai, pamečiau, oficialiai mes dar susituokę, reiks skirtis iš naujo, - sukikeno, pakeldamas akis į Fijų.
- Ai tiesa, o kaip tavo stalčius laikosi? - pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:38 pm

Fi visą tą laiką tiesiog sedėjo kilstelėjusi antakį, iki kol Smith;as paklausė paskutinio klausimo, ir padavėja atnešė degtinės butelį. Pagriebusi jį mergina susiraukė.
- Nuo kada Tu negeri? - paklausė ir užsivertė savo degtinės butelką. Susiraukusi atsilošė, ir nusprendusi, kad apie stalčius nekalbės, grįžo prie Smith'o meilės molodramos.
- Žinai, ji man kažkuo primena seną bet gerą Flikų šeimos pavyzdį. Nežinau ar girdėjai, bet čia buvo tokia istorija, pirmoji Hogvarsto porelė ir panašiai. Juos visi piršo, ir pats Flikas ant Di kaklo korėsi, bet ši nė pro kur, spardėsi kaip įmanydama, nors visi įkalčiai tik ir rodė, kokia ji įsikliopinusi į Kau... tai yra Fliką. Manau su Elena čia akivaizdus ir toks pats variantas. Na, tik labai tikiuosi, kad Jokia prisikėlusi Niler'ė kaulu Tavęs nepavers. - sukikeno, ir vėl užsivertė butelį.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 8:47 pm

- Aš? Negeriu? Kas tau taip sakė? - išpūtė akis, karštligiškai pagriebdamas butelį. Pakštelėjęs šiam į šoną, paskubomis atsisuko ir užsivertė. Normaliai atsigėręs, pastatė bonką atgal ant baro. Pasisukęs į merginą, Aštas išklausė Jager nežymiai kilstelėjęs antakį.
- Tu kalbi apie tą.. Kaulą? - lėtai ištarė, tada kelis kart prunkštelėjo. - Odie, čia ne tas pats kur per mūsų vestuves švaistėsi? - sukikeno, galiausiai papurtė galvą. - Netinkamas pavyzdys. Aš už Fliką gražesnis, nors ir buvai dėl jo į mane spjovus, bet abu tai žinom. O ta pati Di, - kelias akimirkas patylėjo, šypsena dingo. Nežymiai nusipurtęs, nurijo burnos skysčius ir vėl nusišypsojo, - man pasidavė ne itin lėtai... o mudu? Kiek ten reikėjo.. poros savaičių? O dabar kiek aš su Elena tampausi?... - gūžtelėjo pečiais. - Taip, aš ją myliu, gal dar ne taip stipriai, kaip mylėjau tave, - reikšmingai patylėjo, pakeldamas akis į Fi veidą, - bet tai vis vien, mano kantrybė ne geležinė, - užbaigė linktelėjimu ir užsivertė butelį.
- Geriau tu papasakok ką nors. Kaip mergvakaris? - prisimerkė.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 9:02 pm

Fi susiraukė pamačiusi, kad iš jos buvo atimtas degtinės butelys. Papauzavusi istoriją apie Flikienę ir Kaulą, mergina pasimuistė.
- Jeigu labai ją mylėtum, nenustotum dėl jos kovoti. - tyliai tarė ir gužtelėjo pečiais.
- Oi pasaka, nors aišku, nusileidimas nuo Eifelio bokšto parašiutais neprilygsta kareiviškam mergvakariui. - prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 9:06 pm

- Bet tai beviltiška, jai visiškai nusispjaut ant manęs, kiekvieną kartą kai mes kartu jaučiuosi kaip koks supistas inkaras ar koks asilas laikantis ją surištą ir tampantis aplinkui save, - kiek aršiau išsakė, aiškiai kažkiek susinervinęs, kad Fi nepritaria jam. Vyptelėjęs, vaikinas užsivertė butelį.
- NUO EIFELIO BOKŠTO? - vos ne paspringo, pastatydamas bonką. - Eina sau, kodėl aš gimiau vyru, negalinčiu lankytis mergvakariuose, - sudejavo, trenkdamas galvą į barą.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeTr. 06 22, 2011 9:09 pm

- Nieko ypatingo. - burbtelėjo mergina apie mergvakarį gailiai žiūrėdama į butelį Smith'o rankose, bet nusprendė, kad šiam reikia bet kokios galimos bendrijos jos rankose, todėl butelio nelietė.
- Tada pabandyk nieko nedaryti, ir pažiūrėti, kaip ji reaguos. - tarė mintyse jau planuodama teroro aktus Elenai, kad ši pagaliau išreikštų jausmus meilės-išalkusiam-Smith'ui.

[[ https://www.youtube.com/watch?v=qN1DoTrmt9A&NR=1 xDDDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Ashton Smith
Ashton Smith
With great penis comes great responsibility.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 1982
Male Profesija : Profesorius
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Klastūnynas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 8:45 pm

Po Fi pasiūlymo, Smitis tyliai sukikeno, nežymiai papurtydamas nuleistą galvą.
- Atleisk, bet buvusios patarimų "kaip nusikabinti kitą merginą" klausymas žemina mano, kaip užkietėjusio mergišiaus savigarbą, - nežymiai kilstelėjo galvą, žvilgsnį nuvesdamas į Fioną ir dar nusijuokdamas.
Nors to ir neparodė, bet užkasus karo kirvį su moterimi, dominavusia jo gyvenime ilgą laiko tarpą, vyras pasijuto kur kas geriau, ką buvo galima spėti iš šypsenos, nepaliekančios veido. Pagliau normaliai atsitiesęs, Aštas vėl užsivertė butelį.
- Tiesa, kur dabar dirbi? Be Hogo, - pasidomėjo, pastatydamas ugninę ant baro.
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeKv. 06 23, 2011 9:10 pm

Fi kilstelėjo antakį tuo parodydama savo ryškią abėjonę Smith'o savigarba. - Na, daugiau niekas neišdrįs pasakyti tiesos į akis. - burbtelėjo, ir nusprendė vis dėlto atimti iš Ašto butelį, vis gi vyrukas jau kuris laikas nenaudojo jo pagal paskirtį. Užsivertusi išgėrė kone pusę butelio, tada nusipurtė ir pašoko kedėje. - Niekada nepripratau prie rusiškos vodkos. Man jau geriau ispaniškos margaritos. - susiraukė. - Kur dirbu be Hogo? Tiesą pasakius pastaruoju metu net ir Hoge retai lankausi. Manau jam daug saugiau be mano priežiūros since mokykla vis dar neturi normalaus direktoriaus. - gūžtelėjo pečiais ir padavė pustuštį vodkos butelį vaikinui atgal. - Žodžiu Hoge už mane dirba Evelyn, Šluotinėj irgi seniai už baro bedirbau, pasamdžiau Will'ę. Tu dar nežinai, bet ir MŽ redakcijoje sėdi tik mano klonas. - tarė Fi net neabėjodama, kad Smith'as kitą dieną šio pokalbio vis tiek neatsimins, so mergina pasijuto saugi sakydama bet ką, nebūtinai ir tiesą. - O varniai daug protingesni už mane, taigi manau man reikia didesnės priežiūros negu jiems, todėl palikau vargšus ramybėj. - šyptelėjo. - Dėja kai grįžau iš Meksikos, dar negavau nei vieno darbelio, gal jie vis dar mano, kad aš mokau pyplius koks skirtums tarp kulkosvaidžio ir granatos. - susiraukusi susimąstė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeŠt. 06 25, 2011 3:08 pm

Į užeigą,pro klientų kojas,įsmuko šeškas.Na,Luc.Užšoko ant stalo ir lyg niekur nieko spoksojo į Fioną.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 11:31 am

Lyg niekur nieko, su gana pašlijusia nuotaika į užeigą atėjo forsiukas Elena.Pavargus vaikščiot išmetus rėmą tiesiog suglebo visa ir atėjus prie baro užsikabarojo ant aukštos kėdės.Akies krašteliu nužiūrėjo pažįstamųjų kampelį, tada vėl nudelbė buką žvilgsnį į baro stalą.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 12:46 pm

Paskui Eleną atsliūkino ir Ivy. Priėjusi prie baro įsitaisė ant kėdės greta El. Žvilgtelėjusi į draugę susiraukė.
- Kas atsitiko? - kilstelėjo antakius nusprendusi, kad bus kažką pramiegojusi.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 12:56 pm

Po kelių sekundėlių tylos atsiduso.
- I'm fine.-išspaudė šypsenėlę.-nieko.
Papurtė galvą nerodydama jokio noro kalbėti apie savo savijautą.
- Gersi ko nors?-kilstelėjo antakius.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 1:07 pm

Nusprendusi daugiau neklausinėti Elenos apie jos savijautą (matėsi, jog draugė apie tai kalbėti nelinkusi), Aivė linktelėjo galva atsakydama į El klausimą.
- O tu? - pasiteiravo ir ėmė dairytis barmeno.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 1:10 pm

- Taišku,-prunkštelėjo lyg net klaust būtų nereikėję.Šyptelėjo kitoj baro pusėj išdygusiam barmenui ir užsisakė kažkokio nelabai stipraus kokteilio, pradžiai.
- Ką tau?-pasuko galvą į Ivy.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 3:43 pm

Aivė kilstelėjo antakius.
- Nėr ko čia laukt! - sukikeno ir pasisukusi į barmeną užsisakė degtinės.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 6:43 pm

Pakilnoja antakius pamačius ko užsisakė Ivy.Užsivertė kokteilį ir kelias gurgšniais išmaukė, įbedė akis į Ivės buteliuką.
- Žinai, tiesą sakai,-spragtelėjo pirštais barmenui ir mostelėjo galvą į Aivės butelį, užsisakydama to paties.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 6:50 pm

Aivė sukikeno ir atsisukusi kamštelį užsivertė butelį.
- Sakyk, Elenut, kaip santykiai su Smitu? - prisimerkė nužvelgdama Elenos pirštus. Sužadėtuvių žiedo nerasta.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 7:26 pm

- Aš esu neapsisprendus durnė, todėl nekaip,-vos gavus degtinės butelį jį gana sparčiai atsisuka ir užsiverčia.Nugėrus maždaug trečdalį butelio vienu metu, nuleidžia šį nuo lūpų ir kiek pasirauko.-aah.-išsteni papurtydama galvą.
- O tau kaip su Žiogandetu?Žiogučių nenusimato?-nusišypso, ir tikrai natūralia, bet darvis po degtinės kiek perkreiptu veideliu.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 7:51 pm

((žiogučių :DDDDDDDD))
Aivė šiek tiek susiraukė išgirdusi Elenos žodžius apie santykius su Aštu. O galbūt ir dėl degtinės. Nesvarbu.
- Ko tu lauki? Griebk jį ir viskas! - sušuko. Tačiau supratusi, kad galbūt per garsiai čia šūkauja, užsiėmė burną ir sukikeno. Kai Elena pasiteiravo apie Aivę ir Cam, mergina buvo begerianti. Taigi, išgirdusi apie žiogučius, vos susilaikė neišspjovusi visos degtinės, buvusios burnoje, ant baro. Kiek perkreipta veido išraiška atsisuko į Eleną.
- Ne, ne ir dar kartą ne, - įnirtingai papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 7:59 pm

- Moterie, volumą sumažink,-sukikeno prisidengus burną.Sučepsėjus vėl atsigėrė degtinės.Tada didelėm akim nusrijo visą gėrimą gerklėn.
- Kodėl čia teip?-kiek gailiau paklausė.-Nors..Ateis laikas bus ir vaikas.
Atgal į viršų Go down
Ivy Gigandet
Ivy Gigandet



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 1005
Female Amžius : 42
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Švilpynė

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 8:13 pm

Aivė išmetė "wasn't me" šypseną ir taip pat sukikeno. Grįžus prie temos apie žiogus, mergina kiek surimtėjo.
- Teisingai tu sakai, - palinksėjo galva. - Ateis vaikas bus ir laikas... - suraukė antakius. Galiausiai sukrykštusi pliaukštelėjo sau per galvą.
- Ateis laikas bus ir vaikas, - greitai surimtėjusi vėl palinksėjo galva. - Bet pirma reikia išmokinti Cam pasigamint valgyt, o tai dar numirs iš bado, kai visas dėmesys bus skirtas vaikui, - pavartė akis.
Atgal į viršų Go down
Elena Matthews
Elena Matthews



Vardas : Ievelena
Pranešimų skaičius : 2468
Female Profesija : Liasvalaikiu šiaip blogiukams atspardo užpakalius.
Grupuotė : Fenikso Brolija

Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitimeSk. 06 26, 2011 8:26 pm

Atrodo kad tas alkoholis daužė Elenai per smegenine, ir ši pradėjo juoktis kaip nesveikai užkutenta.- vaa..valgyt..-:D išraiška išstenėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rusiška užeiga Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rusiška užeiga   Rusiška užeiga Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Rusiška užeiga

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Tunelis į užeigą "Trys Šluotos".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-