Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Bendrasis kambarys [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 3:54 pm

Rijelas Hidas rašo:
Rijelas pamiegojas,atėjo į Bendrajį kambary.Atsisėdo krėsle netoli Severo ir paklause jo:
-Kodėl ji išejo?...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:14 pm

Melannie įėjo į kambarį. Nužvelgusi vaikinus, atsisėdo į fotelį.
- Ko tokie nelaimingi? - pašaipiai paklausė ji ir pasiėmė laikraštį. - Šį kartą, tikiuosi, niekas neplėšys, - sumurmėjo Melannie.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:21 pm

Rijelas pažiūrejas i Melannie pasakė:
-Severas man regis įsimylėjo Fleur...Toks man jis atrodo sugniūždytas.Ech ta meilė...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:23 pm

Melannie nusijuokė.
- Nesuprantu, kuom ji visiems patinka, - sumurmėjo ji ir padėjo laikraštį ant stalo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:24 pm

- Nežinau,-atsakė Rijelas.-Man ji paprasta mergina..Net kažkiek jos nekenčiu,,,
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:27 pm

- Negali būt, - nusijuokė Melannie. - Ir kodėl gi?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:28 pm

- Mane mergina laiko,tyčiojasi tipo kad esu pirmakursis ir visiškas slabakas...O ji gi ketvirtakursė tipo dievaitė klastūnyno...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:33 pm

*Severus ilgai žiūrėjo į Rijelą ir Mel ir Rijelui ištarė..
- Taip, berniuk, aš esu be proto įsimylėjusi Fleur... Kas aš? Prastuomenė? Prasčiokas turintis garsią pavardę... O ji? Ji dievaitė... Aukščiausia klasė, grožis... Ji - vienintelė ir nepakartojama, mano fleur...
*Ir Severas liūdnu žingsniu, ant stalo palikąs savo švarką išėjo iš Klastūnyno ieškoti Fleur*
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:34 pm

Melannie prunkštelėjo.
- Dievaitė atsirado...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:37 pm

- Tą patį aš ir sakau,man ji ne dievaitė o šiukšlė beveik..Nors ir nesinori to sakyt,bet užjaučiu Serverą...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:42 pm

- O taip... - nutęsė Melannie ir susikėlė kojas ant stalo. - Nėra Hogvartse tokio berno, kurio ji nebučiavo.


Paskutinį kartą redagavo Melannie Diamond, Antr. 12 02, 2008 4:47 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:45 pm

Katsumi su lagaminu atsivilko į bendrajį kambarį. Atsisėdus ant sofos, pažiūrėjo į du klastuolius ir pasakė:
- Sveiki,aš Katsumi,esu čia naujas veidas blia blia ir lia lia..
Ji krenkštelėjo.
- Galiu sužinot apie ką šnekat?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:46 pm

- Sveika, - pasakė Melannie ir nužvelgė merginą. - Ai... Geriau neklausk. Bet, kad jau paklausei, tai tu, - parodė ji į Rijelą, - papasakok jai.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:49 pm

-Sveika,as Rijelas:Apie vieną vaikiną kuris įsimilėjo tokią merginą,žiauri ji yra.Gal ir graži ,bet proto nulis.Tačiau vaidina erelį kuris nesugaunamas padangėje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:50 pm

Katsumi smalsiai pasisuko į kitą klastuolį ir išklausė pasakojimą.
- Oplia,- papurtė galvą,- Nepasisekė tam vaikinui..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:53 pm

-Tas ir baisiausia...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:54 pm

- Gana apie ją ir jį. Atsibodo klausytis, - pasakė Melannie ir nusipurtė.
- Tai kelintakursiai jūs?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:55 pm

- Ir spėju.. Kad jis jai siūlė draugaut, o ji aišku, atsisakė?
Katsumi susiraukė, nes buvo antrakursė.
- Antrakursė.. O jūs?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:55 pm

-Pirmakūrsis aš,nesenai čia bet jau kaiką moku
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:56 pm

- Ketvirtakursė, - pasakė Mel ir išdidžiai išsišiepė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:57 pm

- Laimė tau, mažiau čia kankinsies.-pasakė Katsumi.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:59 pm

- Užtat kiek prisikankinau jau čia... - atsiduso Melannie ir atlošė galvą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:59 pm

-Man faina ir Pirmakursiu būti.Nors iš grifiukų ilgai dar šaipysiuos
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 5:01 pm

Melannie nusijuokė.
- Žinai, vieną dieną nuo jų į makaulę gausi, - pasakė ji.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 5:09 pm

-Kad nelabai.Aišku tik prie savo lygio bet visvien šaipysiuos.Man jie tokie menkystos...Pusė jų negrynakraujai...Koks paziaminimas...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendrasis kambarys [2] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendrasis kambarys [2]   Bendrasis kambarys [2] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Bendrasis kambarys [2]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 118Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

 Similar topics

-
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys {4}
» Bendrasis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-