Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Uždraustasis skyrius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:04 pm

- Palikit mane ramybėj! - suriaumoja Adrė, tokiu grynai nusižliumbusiu, isterišku ir sunkiai suprantamu balsu. Mergina susikelia kojas ant stalo ir susigūžia į kamuoliuką, vargšas vaikas, įskaudino gi.
Atgal į viršų Go down
Richard Engelhardt
Richard Engelhardt



Vardas : Valodė.
Pranešimų skaičius : 371
Male Amžius : 45
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:07 pm

Ten apakęs žiūri į ją.-Nu ką aš tau padariau,-ten suskėčioja rankom ir užsisukęs jau ruošiasi eit, tiksliau nueina prie stalo jau, tipo išeina iš to skyriau beveik. Nenori sakyt kas jai yra, tai ir neprievartaus ten jos kad ji pasakytų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:09 pm

Išgirdusi tolstančius profesoriaus žingsnius, Adrė supranta, kad ir šita taktika neveikia - Richard daro ko paprašytas. Todėl mergina pagaliau kiek apsiramina ir įremia galvą įkelius.
- Visi mane palieka. Aš niekam nepatinku. Aš negraži. Visi manęs šalinasi, - pakankamai garsiai sušnabžda, trūkinėjančiu balsu.
Atgal į viršų Go down
Richard Engelhardt
Richard Engelhardt



Vardas : Valodė.
Pranešimų skaičius : 371
Male Amžius : 45
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:12 pm

Ten sustoja išgirdęs jos žodžius. Pasuka galvą iki peties, bet vistiek ką jis mato, tai yra tik lentynos.-Žinai,aš tavęs nesišalinu.Tu čia rėki ant manęs, aplamai keistai aš čia su tavim jaučiuos. Va pagrobei dar mane. Jaučiuos kaip paauglys. O tai negali būt,-papurto galvą ir taip kilsteli menkai lūpų kampučius. Tipo čia paguodžiantis žmogus nori pasirodyt.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:14 pm

- Jūs ką tik norėjot išeiti, tada aš nebesusilaikiau ir jūs tik pratęsėt kelionę, - kimiu balsu sušnabžda, papurtydama galvą. Mergina išleidžia gilų atodusį.
- Gi šalinatės. Aš jums šlykšti. Pripažinkit, - toliau tyliai kalba, spoksodama į stalą.
Atgal į viršų Go down
Richard Engelhardt
Richard Engelhardt



Vardas : Valodė.
Pranešimų skaičius : 371
Male Amžius : 45
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 11, 2012 11:20 pm

Ten taip piktai pavarto akis.-Ne, taip nėra. Aš tiesiog nežinau, kaip čia gražiai tau pasakius. ne, tu mesk aplamai tokias mintis į šalį. Ne, paprasčiausiai tu man keistai truputį elgies, todėl aš ir elgiuos pats keistai,-gūžteli petukais.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 12, 2012 12:20 am

- AŠ KEISTAI ELGIUOSI? - isteriškai užriaumoja, pagaliau pakeldama galvą į Richardą. Adrės akimis tai čia Engelhardtas belekoks keistuolis, Adrė bene papus demonstruoja, o šitas čia ledinis gi. - AŠ?? - dar kartą užklykia, nušokdama nuo stalo. Mergina kelias akimirkas stovi sustingusi, galiausiai vėl sukūkčioja.
- Tu nieko nesupranti! - šūkteli ir pasileidžia bėgti. Žino, kad gal būt tas jos aktorinis etiudas kiek per ilgai užsitęsė, betgi taip smagu. Mergina išlekia iš bibliotekos, pakeliui pastumdama Richard sau iš kelio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Uždraustasis skyrius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uždraustasis skyrius   Uždraustasis skyrius - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Uždraustasis skyrius

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Uždraustasis skyrius
» Uždraustasis skyrius
» Uždraustasis skyrius.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-