Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Nestor butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 12:29 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 12:31 pm

Jasmine iš po apsilankymo pas Brian grįžo gerokai vėliau, nei buvo prižadėjusi tėvams, su kuriais jai teko nemalonumas gyventi per visas atostogas. Mergina tikrai atsidavė cigaretėmis, bet nei pati to nepajuto, tad tiesiog pabandė kuo tyliau praverti buto duris ir įžengti į suspaustą patalpą. Ji sėkmingai įvykdė pirmąjį etapą ir nesukėlė jokių aiškiai girdimų garsų, tad greitai nusispyrusi batus nuo kojų, pajudėjo savo kambario link.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 12:34 pm

Išgirdęs, kad kažkas įėjo, James pakilo nuo kėdės ir nuėjo į koridorių. Buvo įsiutęs, siaubingai įsiutęs. Jasmine turėjo grįžti prieš valandą, tačiau ne tik, kad vėlavo, bet net ir nepaskambino. Sukryžiavęs rankas ant krūtinės vyras kiek pakreipė galvą ir vyptelėjo:
-Vėluoji. Aš tavęs laukiu jau valandą. Mama jau nuėjo miegoti. Kur tu buvai? Ir.. tu dvoki, Jasmine! Mes jau apie tai kalbėjom! Kol gyveni mano namuose, nenuodysi savęs tuo šlamštu!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 1:07 pm

Jas širdis pradėjo tankiau plakti, kai ji pamatė tėvo fizionomiją, užstojančią kelią link kambario durų. Per visą jo šaukimą, kuris garantuotai pažadino ir motiną, mergina tylėjo ir žiūrėjo tiesiai James į akis. Ji jautė, kaip pyktis ir neapykanta tėvui užplūsta jos venas.
- Nekišk man savo nosies į mano reikalus! Noriu rūkyti ir rūkysiu, neuždrausi. - ji papūtė lūpas ir kilstelėjo smakrą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 1:12 pm

-Jas, po velnių! Tu šlaistaisi su nežinia kuo, rūkai, negrįžti namo.. Apie tavo pažymius iš viso patylėsiu! Tu man tik darai gėdą. Geriau jokios dukros, negu tokia,-papurtęs galvą vyras suspaudė lūpas ir kurį laiką patylėjęs vėl prabilo, tik šį kartą jau ramiau,-Kol nesusitvarkysi ir nesusidėliosi prioritetų, nesirodyk man akyse. Aš tavim nusivyliau, Jas,-papurtęs galvą vyras ranka perbraukė per rudus plaukus ir grįžo į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 1:23 pm

Jasmine įniršusi kvėpavo, bandydama neišsitraukti lazdelės iš kišenės ir neužpulti tėvo. Nenaudotų kerų, padurtų su buku galu, taip ji jo nekentė ir norėjo dingti iš šitų namų.
- Gal nustok kalbėjęs apie nusivylimą bei gėdą ir susitvarkyk savo gyvenimą? - Jasmine pavymui jam sušaukė, pati greitai nuskubėdama į savo kambarį ir iš paskos užtrenkdama duris. Ji žinojo, kad tėvas dar labiau įnirš, kai mergina jam paminėjo jo paties finansines problemas ir barnius tarp jo ir Jas motinos. Nestor nesivargindama nusivilkti palto tiesiog atsisėdo ant sujauktos lovos ir nusibraukė plaukus, nuo kaktos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 1:45 pm

Išgirdęs jos žodžius James užsimerkė ir kurį laiką pastovėjo, bandydamas tramdytis. Bet pyktis jį apakino. Užbėgęs laiptais į viršų vyras įsiveržė į Jasmine kambarį ir sušnypštė:
-Tu nedėkinga mergšė. Niekada nevertinai to, ką mes su motina dėl tavęs darėm. Dink ir namų,-bedęs pirštu į Jas, vyras atsirėmė į sieną ir pabandė tramdytis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitimeTr. 09 21, 2011 1:52 pm

Jasmine dar vis sedėjusi ant lovos, krūptelėjo iš netikėtumo, kai tėvas įsiveržė į kambarį, kone degančiomis akimis ir su žudikiškai iškreiptu veidu. Mergina bandė ką nors pasakyti, bet jos lūpa virpėjo, o akyse jau kaupėsi ašaros. Jautri persona ji buvo ir bet koks balso pakėlimas ar veiksmas, panašus į dabartinį, jai skaudžiai smogia.
- Tu.. kvailys. Tu nieko nesupranti. Ir negrįšiu aš čia daugiau. - ji sušnypštė ir greitai pašoko ant kojų. Eidama pro duris, šiurkščiai kiek tik jos silpnos rankos leido, pastūmė vieną iš gimdytojų ir šniurkščiodama atsidūrė prie išėjimo. Greitai įkišusi pėdas į dar besimėtančius batus išdūmė pro duris, net nepasižiūrėjusi į James pusę. Neužilgo ji klaidžiojo jau tamsiomis gatvėmis ir ėjo link vienintėlės vietos, kur galėjo įsibrauti be pranešimo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nestor butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nestor butas   Nestor butas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Nestor butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Marlos butas
» J butas
» Cam butas
» G.C. butas
» Kyros butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-