rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Ella Matteo

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Ella Matteo   Pen. 10 14, 2011 3:26 pm


elena "ella" maria matteo------------------------------------------------------------
WHOA MONA LISA, YOU'RE GUARANTEED TO RUN THIS TOWN
WHOA MONA LISA, I'D PAY TO SEE YOU FROWN
------------------------------------------------------------

  PILNAS VARDAS Elena Maria Matteo

  PRAVARDĖS niekada gyvenime nesusidūrė su piktybinėm pravardėm kaip "kopūstgalvė" ar "bulvė", todėl dažniausiai yra vadinama savo vardo trumpiniu, tarp kitko žiauriai prilipusiu

  AMŽIUS: 16 m.

  GIMIMO DATA: 1983-09-18

  ŠEIMYNINĖ PADĖTIS: vieniša kaip paukštis ant stogo, laisva kaip rudenio vėjas... :D

  KURSAS: V

  LAZDELĖ: 12 colių, raudonmedžio, su kažkokia labai įmantria šerdimi


------------------------------------------------------------
SAY WHAT YOU MEAN, TELL ME I'M RIGHT
AND LET THE SUN RAIN DOWN ON ME
------------------------------------------------------------

  PLAUKŲ SPALVA: natūrali blondinė, bet šiaip rusvaplaukė. ...ok, tiesiog taip liaudiškai, tiesiai šviesiai (nelabai gražiai, bet...) RYŽA!

  AKIŲ SPALVA: mėlyna

  AUKŠTIS: 5' 10" (~178cm)

  SVORIS: aa maždaug 60 kilogramų

  SUDĖJIMAS: normalus - ne lenta, ne šakaliukas, bet ir masės pertekliaus nėra

  BALSAS: va šitoks

  APSIRENGIMO STILIUS: to be honest... belenkoks. Skirtingai nei kitos Matteo giminės moteriškės, per daug nežiūri ką kada dedasi, kaip kada rengiasi, todėl niekam neturėtų būti staigmena, jeigu į kokį didelį balių ateis apsirengus labai kukliai, o į pamoką per daug išsipuošus

  TIESIOG IŠVAIZDOS APRAŠYMAS: pasižymi ganėtinai aukštu ūgiu ir dėl nuostabių genų, turi figūrą artimą tobulybei. Mėlynos akys, visai neatgrasantis ir moteriškas veidelis. Paprastai apturi lengvai subanguotus plaukus, kurie, labai reto lankymosi pas kirpėją dėka, siekia žemiau krūtinės.------------------------------------------------------------
A LONELY SPEAKER IN A CONVERSATION
THERE'S NOTHING WRONG WITH JUST A TASTE OF WHAT YOU'VE PAID FOR
------------------------------------------------------------

  MĖGIAMI DALYKAI: mėgiami? oi, Ella taip dažnai viskuo nepatenkinta, viskuo skundžiasi, jog kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad kažkas mėgiamo jai visai neegzistuoja. Bet šiaip... karts nuo karto mėgsta atsiversti kokią gerą fantastinę knygą (būtent dėl to, jog skaito per daug fantastikos ir turi per daug lakią vaizduotę, vos ilgesniam laikui kokiam nors pažįstamam žmogui pradingus, Ellė gali pamanyti, jog anas yra pamautas ant iešmo ir išprotėjęs maniakas žudikas, su mentele vietoj rankos, kepa iš jo kebabą).

  NEMĖGIAMI DALYKAI: tūsai, plotai, vakarėliai ir fiestos! Dėl turimo charakterio, geriau atsisakys eiti į kokį grandiozinį plotą ir vakarą praleis su grupele bendraminčių. O jei ir pasirodys šventėj, tai viską neabejotinai sugadins. Iš principo. Nusistačiusi prieš įvairius narkotikus, tai yra cigaretės ir alkoholis and so on and on. Abstinentė jau pusė gyvenimo!

  PASIEKIMAI: tai, kad... kaip ir nieko didelio nepasiekė.

  BAIMĖS: ne tiek baimė, kiek... FOBIJA. Siaubinga fobija varlėms. Tiesą sakant, prisibjo ir visokių kitokių panašių šlykščių padarų, kaip kad, tarkim, vorai, šliužai, ropliai ar gyvatės.

  GERIAUSIAS ATSIMINIMAS: kai tėtukas gimtadienio proga (nenumanau kaip jis sugebėjo atsiminti savo dukros šventadienį) nupirko Ellai plytą šokolado (tiesą sakant, nupirko ją visoms trims seserims dalintis, bet negadinkim momento).

  BLOGIAUSIAS ATSIMINIMAS: kai Eva įstūmė Ellą į tvenkinį. PILNĄ VARLIŲ. O juk Ella nieko blogo net nepadarė. Ok. Padarė. Sesei pasakė uždraustą žodį iš S raidės, būdama vos... šėšių metukų. :D Taip ir įsivarė baimę varlėms.

  MĖGSTAMIAUSI KVAPAI: maistas. Gero maisto kvapas. Ella can't cook for shit, rimtai, iš jos žiauriai prasta kulinarė, bet maistą valgyti... o dieve, kam tai nepatinka?

  CHARAKTERIS: labai bendraujanti ir draugiška, lengvai įsijungia į pokalbius, laisvai jaučiasi prie didelio būrio žmonių. Kažkas tarp ekstraverstės ir intravertės. Viduriukas. Visiškai atspari kritikai ir įžeidimams, nemėgsta veltis į didelius konfliktus (nors dažnais atvejais tai tiesiog neįmanoma. Ella tolerantiška VISKAM, bet tas kvailas kales, šokančias prieš Ellę, kažkokiu būdu reikia pamokyti). Pasižymi entuziazmu ir linksmumu, užtat prastai supranta kitų žmonių jausmus, visgi pirmenybę teikia sau; labai dažnai savo neatsargia kalba gali užgauti kitus; amžinai rizikuoja, nėra pratusi įsipareigoti ilgam, turi polinkį greitai pradėti nuobodžiauti.------------------------------------------------------------
SHE PAINTS HER FINGERS WITH A CLOSE PRECISION
HE STARTS TO NOTICE EMPTY BOTTLES OF GIN
------------------------------------------------------------

  TĖVAS: Fernandas Matteo. Turi prancūzų kraujo iš motinos pusės ir italų - iš tėvo. Tiesa, Ellos senelis - senos italų mafijos bosas, taigi jam mirus, tas pareigas perėmė ir iki šiol sėkmingai tęsia Fernandas. Nors, tiesą sakant, tokios grupuotės kaip "mafija" įtaka - gerokai sumažėjusi nei prieš, sakykim, dešimtį metų.

  MOTINA: Joeline Moretti-Matteo. Grynakraujė italė. Jos tėvai gime ir augo Italijoj, jos tėvų tėvai gimė ir augo Italijoj, jos tėvų tėvų tėvai gimė ir augo... supratot. Joeline stambaus viešbučių tinklo ir mados namų savininkė. Žodžiu, biznierė.

  SESERYS: Eva ir Emily.

  KITI: pusseserė - Emily Longs.

  KRAUJAS: grynas.

  GIMTASIS MIESTAS: Valle d'Aosta

  DABARTINĖ GYVENAMOJI VIETA: Hogvartsas. Šiaip, karts nuo karto grįžta į gimtąjį miestą pas tėvus, ar atostogų metų persikelia pas Evą.

  ISTORIJA: Matteo šeimos istorija prasidėjo ne taip jau senai, bet gana toli. Nuošaliame Italijos miestelyje, kuriame stovėjo gana padorus dvaras ir buvo gaminamas vynas, gyveno kilminga grynakraujų magų šeima (neklauskit kodėl jie gamino vyną...) Jie turėjo dvi dukras (viena iš jųjų - Joeline), kurias labai mylėjo. Viskas susiklostė taip, kad vieną kartą pas juos atvyko mafija, kuri siekė atsiimti duoklę už neva saugomą jų teritoriją (ir kaip nekeista, ta mafija irgi buvo grynakraujų magų šeima. Ir dėl ko jie užsiiminėjo mafijoziškais reikalais - taip pat neklauskite). Na įvyko taip, kad boso sūnelis nutarė pasilinksminti - nugirdęs vargšę jauniausią Moretti šeimos dukrelę su ja pasismagino ir... dingo. Aišku, išsisukti jis negalėjo, mat po kelių mėnesių jis sužinojo, kad Joeline laukiasi ir tuoj turės skambėt vestuvių varpai. Nei viena šeima, kaip ir jų vaikai, nebuvo patenkinti, bet.. ką padarysi... reikia tai reikia.
  Pirmoji šeimoje gimė Eva. Aišku, augo ji su aukle, mat tėvai patapo žiauriai užsiėmę - vienas turėjo perimti mafijos boso titulą, o motina... na, motina kaip motina, užsimanė ji savo verslo. Po keturių metų, šeimoje atsirado antrasis turtas, užvadintas po Elenos vardu. Beabejo, kaip ir pirmasis vaikas, į kurį tėvai kreipė nulį kablis nulį penkioliką procentų dėmesio, Ella buvo rūpestingai prižiūrima sesutės ir auklės, atstojančios motiną. Lygiai po metų atsirado ir trečias vaikas, pasmerktas tokiam pačiam likimui kaip ir pirmosios dvi mergaitės, bet čia jau atskira istorija.
  Tai va. Eva sulaukė savo vienuoliktojo ir išvarė Biobetonsan, Ellė ir Emė liko vienos su savo auklyte. Keturi metai, tada Ella išvyko į Prancūziją mokytis, paskiau dar vieni metukai ir pagaliau visos trys Matteo vėl kartu susiėjo. Labai ilgai tai netruko, mat Eva pareiškė, jog seserys ją užkniso ir ji norinti mokytis Hogvartse, kuris randasi kažkur Anglijoj. Žinoma, kad tokia idėja visiems atrodė labai kvaila. Geerai, gal kvaila ji pasirodė tik Ellei. Bet rimtai, vykt į šalį, kurios net kalbos nežinai?.. SOUNDS FUN, tho stupid, bet visvien, po metų kitų, stvėrė Ellė Emilę už rankos ir kartu su ja persikėlė mokytis į Hogą. Nieko įdomaus, tiesą sakant, daugiau ir nenuveikė, tiesiog stūmėsi toliau, bandydama pritapti visiškai nepažįstamoje šalyje.


Paskutinį kartą redagavo Ella Matteo, Sk. 10 16, 2011 5:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pen. 10 14, 2011 7:41 pm

Sveikinu pargrįžus, pagaliau sulaukėm! (hug) Ir aplamai. Savam stiliui, labia geras novelė :DD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pen. 10 14, 2011 7:50 pm

Tu nepatikėsi, bet aš ją rašiau veik visą dieną |( Ir... ačiū. (chuckle)

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Evette Brianche
avatarVardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 28
Grupuotė : Fenikso Brolija

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Št. 10 15, 2011 5:38 pm

taip.. XD lyg tai Emilly ir Eva sutiktu, o tu sutiktum, kad as tapciau jusu netikra seserim ir pasiimciau jusu pavarde? :)

_________________
Žmonės neturi laiko ko nors pažinti. Jie nusiperka viską jau gatavą iš prekybininkų. Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Št. 10 15, 2011 5:53 pm

Tos abidvi nusiuntė tave pas mane, kaip fainai, dabar pavers mane blogiete... :DD Žinai, mes taip pagalvojom, kad dėl ketvirtos sesers reiktų keist didžiąją dalį istorijos, o jeigu ji netikra... nuuu, tokiu atveju, reikia keist DAR daugiau istorijos, be to, kažkuris iš tėvų turėtų tapt kekše. xD Taiii va. Gal nukeliam kokiam vėlesniam laikui šitą dalyką, kol kas mes sakom ne. xD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Evette Brianche
avatarVardas : telloilita.
Pranešimų skaičius : 386
Female Amžius : 28
Grupuotė : Fenikso Brolija

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Št. 10 15, 2011 5:55 pm

Reikia gerai pagalvot, kaip isrutuliuot istorija, bet bent jau galiu pasidaryt jusu pavarde? xD Galiu but sesuo siaip :) O del manes jus nieko nekeistumet, tik padarytumet, kad as vyriausia, siaip. :) Na, bet jusu nuomone yra jusu ;)

_________________
Žmonės neturi laiko ko nors pažinti. Jie nusiperka viską jau gatavą iš prekybininkų. Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Hart
avatarVardas : R.
Pranešimų skaičius : 142
Male Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Sk. 10 16, 2011 6:15 am

Oukėė. Sesių jum nereikia, bet gal pusseserės reikia? (sun)

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Sk. 10 16, 2011 6:57 am

...kodėl gi ne xD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Hart
avatarVardas : R.
Pranešimų skaičius : 142
Male Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Sk. 10 16, 2011 12:35 pm

ok. Greitu metu Emilė gaus vadintis daugiausiai pusseserių turinčiu personažu xD

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Sk. 10 16, 2011 5:03 pm

Ohoo kaip tau fainai xD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Hart
avatarVardas : R.
Pranešimų skaičius : 142
Male Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pir. 10 17, 2011 5:09 am

žinoma :DD Ji jau 4 ar 5 turi, taigi... xDD

_________________

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Lauren Thiele
avatar
it's because of my perky nipples


Vardas : Lor
Pranešimų skaičius : 985
Female Amžius : 32
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pir. 10 17, 2011 3:26 pm

1. Afdkjhgldkfg
2. Aewdlfhgeag p!atd dkfhglsrgergohj
3. Sr, atgavau modemą, atgavau emocijas tthgsrth
4. Excuse me while I kjdfgsfgldfknglshg

Hai, nori draugų? ^_^

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Selene Cumberbatch
avatarPranešimų skaičius : 135
Female Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pir. 10 17, 2011 4:06 pm

Moretti? ;ooo

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Kate Winters
avatarVardas :
Pranešimų skaičius : 153
Female Amžius : 31
Grupuotė : Žiobaras

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   Pir. 10 17, 2011 5:40 pm

1. AFDKJHGLDKFG 2. patd, ikr! xD 3.4. it's okay *waits patiently* (sun)
NORIU. xD

Oook. Tokia reakcija nereiškia nieko gero. Taip, Moretti. Ką padariau blogai? xDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ella Matteo   

Atgal į viršų Go down
 

Ella Matteo

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš. :: Novelės (2011)-