rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Kendra Gontier

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Kendra Gontier   Tr. 11 09, 2011 5:24 pm

------------------------------------------------------------
I'm gonna marry the dark
I'm a soldier to my own emptiness, I am a winner
------------------------------------------------------------Kendra Elizabeth Gontier------------------------------------------------------------
I'm gonna drink my tears tonight
I'm gonna drink my tears and cry
------------------------------------------------------------

  PILNAS VARDAS: Kendra Elizabeth Gontier.

  PRAVARDĖS: K, Ellie, Lizzie, Beth, Eli, Eliza.

  AMŽIUS: 25

  GIMIMO DATA:1986 m. kovo 28 d.

  ŠEIMYNINĖ PADĖTIS: Laisva.

  PROFESIJA: Paslapčių departamento vadovė.

  LAZDELĖ: Raudonmedžio su vienaragio rago dulkėm.


------------------------------------------------------------
I'm gonna marry the night
I won't give up on my life
------------------------------------------------------------

  PLAUKŲ SPALVA: Tikroji - juoda, tačiau Kendra siaubingai mėgsta ją keisti į.. na, švelniai tariant, ekstravagantiškesnę.

  AKIŲ SPALVA: Ruda.

  AUKŠTIS: 1.65

  SVORIS: 43 kg.

  SUDĖJIMAS: Kendra yra atletiška motera, todėl kūnas nėra suglebęs. Liesa.

  BALSAS: Kiek prikimęs.

  APSIRENGIMO STILIUS: Kaip ir šukuosenos, Kendros drabužiai labai ekstravagantiški. Jai patinka ryškios spalvos, kiek šokiruojančios aprangos detalės, makiažas.

  TIESIOG IŠVAIZDOS APRAŠYMAS: Kendra yra smulki, malonaus veido motera. Jos plaukai šiuo metu yra beveik balti, kiek žemiau krūtinės. Dažnai ji aplinkinius stebina savo ne tik išvaizda, bet ir elgesiu.------------------------------------------------------------
I'm on the edge of something final we call life tonight
it isn't Hell if everybody knows my name
------------------------------------------------------------

  MĖGIAMI DALYKAI: Nors jau senai su tuo ateities nebesieja, Kendra dievina cirką ir vis dar mėgsta prisiminti senai išmoktus triukus su ugnimi, kurie, kaip bebūtų keista, retkarčiais praverčia gyvenime. Jeigu pasistengtų, Kendra galėtų sutarti su beveik visais. Bet tame ir bėda, kad nesistengia. Lizzie lengviausia bendrauti su tais, kurie sugeba jai nusileisti, neįkyriais ir šiaip, protingais bei įdomiais žmonėmis. Taip pat, Kendra tiesiog dieeevina seksą ir cigaretes.

  NEMĖGIAMI DALYKAI: Kendra negali pakęsti žmonių, kurie bando jai vadovauti ar kaip nors brukti savo nuomonę, kuri yra priešinga jai priklausančiai. Po tėvo mirties negali pakęsti lėktuvų.

  PASIEKIMAI: Kendra didžiuojasi savo pasiekimais cirko srityje ir faktu, kad sugebėjo vienoje vietoje išdirbti taip ilgai.

  BAIMĖS: Klaunai. Turbūt vienintelis dalykas, ko Kendra privengia ir net šiek tiek prisibijo yra klaunai.

  GERIAUSIAS ATSIMINIMAS: Praktiškai viskas, kas susiję su gyvenimu kartu su cirko artistais.

  BLOGIAUSIAS ATSIMINIMAS:Tėvo mirtis, mamos mirtis ir trumpas pabuvojimas psichiatrinėje.

  CHARAKTERIS:Ryškiausi Ellie charakterio bruožai: Užsispyrimas ir atkaklumas. Ši motera turi begalę tikslų ir siekių, kuriuos planuoja žūt būt įvykdyti. Kendra ko nors siekia dar labiau, jeigu kas nors pasako, kad jai nepasiseks. Kerštingumas. Jeigu kada nors Kendrai pakiaulinai taip, kad ji tau atleisti negali, gali net neabejoti, jog tikrai sulauksi keršto. Atsidavimas. Elizabeth yra labai ištikima ir atsidavusi tiems, kurie yra to verti. Būtent ji niekada neišduos ir neatsuks nugaros, kai reikės pagalbos. Ištvermė. Turbūt kiekvienas nustebtų sužinojęs, kiek ši, iš pažiūros gležna moterėlė gali iškęsti. Savimeilė. Nors Kendra myli tuos, kurie jos meilės nusipelnė, labiausiai ji myli save. Ir dar joks vyras (ar moteris) nesugebėjo to pakeisti. Tiesa, Kendra dievina dėmesį. Mėgsta, kai ja rūpinasi, pagiria ir negali pakęsti ignoravimo.


------------------------------------------------------------
On my birthday you sang me a heart of gold
With a guitar humming and no clothes
------------------------------------------------------------

  TĖVAS: Thomas Gontier. Jis buvo pilotas ir žuvo 1994-aisiais metais, skrisdamas per audrą.

  MOTINA: Eliza Gontier. Eliza buvo hilerė, laisvalaikį leisdavusi burdama taro kortomis ir spėdama ateitį. Tai ilgą laiką buvo hobis, tačiau galiausiai ji metė savo ne itin mėgstamą darbą ir atidarė būrimo saloną.

  BROLIAI: -

  SESERYS: -

  KITI: -

  KRAUJAS: Grynas.

  GIMTASIS MIESTAS: Londonas.

  DABARTINĖ GYVENAMOJI VIETA: Londonas.

  ISTORIJA: Kendra nuo pat vaikystės buvo sunkus vaikas. Būdama aštuonių ji prarado tėvą ir tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Elizai buvo dar sunkiau auginti ir taip problematišką dukrą. Elizabeth vis susidėdavo su nekokia chebra, susirasdavo tokios veiklos, kuri nežavėtų jokios normalios motinos, o jos linksmybių suvokimas buvo mažų mažiausiai nesveikas. Būdama penkiolikos Kendra apsimetė sesele vietinėje ligoninėje ir nunuodijo kelis pacientus. Tiesa, penktą "darbo" dieną ji buvo užtikta keičianti tabletes į Skittles. Neaiškiu būdu išvengusi bausmės, Kendra apsiramino, tačiau neilgam. Praėjus maždaug pusmečiui po šio incidento, merginos gyvenime pritrūko adrenalino ir ji susidėjo su vietiniais savamoksliais cirko artistais ir išmoko atlikti triukus su ugnimi. Tai kiek ironiška, nes būtent tais metais Elizabeth motina žuvo siaubingame gaisre. Tiesa, ši veikla Gontier taip patiko, jog ji metė mokyklą ir kurį laiką būtent tuo ir užsiėmė. Galiausiai nusprendusi, kad durniuoti užteks, (tiksliau taip nusprendė tada, kai paveikta depresijos ir šiokios tokios narkotikų problemėlės pritrūko pinigų) Kendra susirado visai padorų darbą, kuriame, kaip bebūtų keista, dirba iki šiol.

Atgal į viršų Go down
 

Kendra Gontier

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš. :: Novelės (2011)-