rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 
Hal Arthur Mason

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 7:51 pm

------------------------------------------------------------
HERE WE GO, COME WITH ME
There’s a world out there that we should see...
------------------------------------------------------------


Spoiler:
 

Hal Mason------------------------------------------------------------
YOU BETTER RUN AND HIDE, YEAH YOU’VE CROSSED THE LINE
I’ve got a knife behind my back (just sayin’) ...
------------------------------------------------------------

  PILNAS VARDAS Hal Arthur Mason

  PRAVARDĖS neturi ir nereikia. Kažin ar atsilieptų į kažką panašaus, kaip vardo iškraipymai ir pravardės. Retai netgi leidžia į jį kreiptis vardu, todėl labiau linkęs girdėt tik Mason kreipinį.

  AMŽIUS: 34m.

  GIMIMO DATA: 19xx-07-15

  ŠEIMYNINĖ PADĖTIS: laisvas, nelinkęs į įsipareigojimus, negali pakęst ilgai trunkančių santykių. Pastovaus žmogaus šalia savęs neturėjo ir neplanuoja greitai turėt

  PROFESIJA: tokios kaip ir pastovios profesijos neturi. Kažkada vertėsi ginklų prekyba, platino narkotikus ir panašiai. Dabar tiesiog gyvena iš to ką susirinko iš jau minėto"smulkaus verslo", o patikėkit, susirinko daugiau, nei pakankamai.

  LAZDELĖ: tipiška, raudonmedžio, gyvatės nuodų šerdis.


------------------------------------------------------------
PRISIMENU, ANKŠČIAU SĖDĖDAVOM BARE, JUODA KAVA, CIGARETĖ DANTYSE
Šnekėdavom, kurdavom planus. Dabar rūkyti uždraudė – daugiau taip nebebus...
------------------------------------------------------------

  PLAUKŲ SPALVA: tamsi, retkarčiais neša į rudą.

  AKIŲ SPALVA: žalios. Gražiai žalios. Dažnai dėl cigarečių ir narkotinių medžiagų atrodo miglotos. Būdingas nepatiklus ir viskam abejingas, kiek šaltokas žvilgsnis.

  AUKŠTIS: 1.80 m.

  SVORIS: 75 kg.

  SUDĖJIMAS: daugiau mažiau sportiškas sudėjimas, platūs pečiai, normalūs bicai, tricai ir panašiai.

  BALSAS: kadangi pripratęs prie savo rimto tono, Hal'o balsas ganėtinai žemas. Švelnus tik itin retais atvejais. ITIN retais, kadangi vyras pratęs viską maždaug išreikalaut jėga, o ne mielais kreipiniais.
  APSIRENGIMO STILIUS: Džinsai, nenormaliai balti ir visada tik firminiai kedai ir pastovūs švarkai ant belenkokio tipo maikių.

  TIESIOG IŠVAIZDOS APRAŠYMAS: vidutinio ūgio, sportiško sudėjimo, gilus ir skvarbus žvilgsnis, pašiaušti plaukai,visuomet gali pasigirt turintis nemažai randų, įbrėžimų, mėlynių.------------------------------------------------------------
GOT ME CHAINED, GOT ME LOCKED
Think I'm free, but I'm not.
------------------------------------------------------------

  MĖGIAMI DALYKAI: neįsivaizduoja savęs be alkoholio, cigarečių, burtų lazdelės, žiobariško automobilio, sarkazmo. Žiauriai mėgsta stiprią kavą be cukraus, aštrius patiekalus, nenormaliai garsią muziką ir žavisi padavėjų kabinimo idėja.

  NEMĖGIAMI DALYKAI: nekenčia saldumynų, cigarečių kvapo, nebent rūko pats, atsiprašymų, bajerių, pastabų dėl savo elgesio, savo šeimos, pažįstamų ir aplamai žmonių. Jaučia itin didelę neapykantą žiobarams ir puskraujams, bet nevengia progos ir pasipešt su grynakraujais. Atseit dėl lygių jėgų, nors šiaip Mason giliai nusispjaut kiek kartų už varžovą stipresnis jis yra. Nekenčia girdėt nusiskundimų ir prieš jį pakelto balso tono.
  PASIEKIMAI: Būdamas paauglys, šiaip mokėsi neblogai, kas žinant jo santykį su mokykla yra didžiūūūūūūūūūūlis pasiekimas.

  BAIMĖS: Kažkuris vaikystėje lankytas psichologas vieno ar kito vizito metu buvo nustatęs, kad atstūmimas visad buvo didžiausia Halo baimė, bet kadangi vyras žmonių prie savęs nelabai prisileidžia ir pats nėra linkęs pirmas megzt pažintis, ta baimė, kaip ir nemaišo jam.

  GERIAUSIAS ATSIMINIMAS: gerų atsiminimų Mason neturi. Jei ir turėtų, lengvai juos iškeistų į bet kokią medžiagą, kuri tik suteiktų pusę minutės kaifo.

  BLOGIAUSIAS ATSIMINIMAS: visi iki vieno vizitai pas psichiatrą, mokykla, paauglystė, darbas su neįdomiais ir nekenčiamais žmonėmis, visos iki vienos patirtos pagirios, kiekvienas prisiminimas dar gyvenant su tėvais.

  MĖGSTAMIAUSI KVAPAI: benzinas, dujos, parakas.

  CHARAKTERIS: Totalus psichas. Ne, šiaip, atkreipiant dėmesį į tai, jog Mason anksti metė mokyklą ir buvo gan tamsaus charakterio, vyras pakankamai intelektualus, daug išmano apie senovės kultūras ir panašiai. Kalba Anglų, Vokiečių, Italų, Prancūzų ir retoromanų kalbom. Kalbant apie charakterį, Hal pakankamai uždaras ir savotiškai gąsdinantis. Pilnas kiek kraupokų idėjų, kad ir kaip gerai kartais tai slėptų. Jei norėtų, galėtų būt pakankamai mielas, bėda, kad to jis nė kiek nenori. Pakankamai spontaniškas, turi gerus refleksus ir neieško žodžio kišenėj, kai reikia, nors labiau linkęs savo nuomonę pasilaikyt sau ir tik sarkastiškai kikent iš pašnekovo. Juokas nenuoširdus žinoma. Arthur, visai nelinkęs juokaut. Gimęs po vėžio ženklu ir viskas maždaug tuo pasakyta.


------------------------------------------------------------
NEW NAMES AND NUMBERS THAT I DON’T KNOW, ADDRESS TO PLACES LIKE ABBEY ROAD
Day turns to night, night turns to whatever we want...
------------------------------------------------------------

  TĖVAS: Tom Mason, buvęs grynakraujis burtininkas, pasirinkęs studijuot žiobarišką profesiją - Istoriją. Išdavęs motiną ne kartą, dėl jaunesnių, Tom'as pastoviai sugebėdavo išsisukt iš padėties, todėl palygint dar ilgai gyveno kartu su savo žmona ir tuo pačiu, Hal'o motina. Antrą kartą vedė kone dvigubai jaunesnę merginą. Pasimirė po keleto metų, neaiškiomis, kaip teigia aurorai, aplinkybėmis. Duomenų, jog prie to kaip nors prisidėjo Mason jaunesnysis - nerasta.

  MOTINA: Lourdes Cleverley-Mason. Hilerė. kartu su Hal'o tėvu pragyvenusi beveik penkioliką metų ir kentusi pastoves vyro išdavystes, galų gale pati nutraukė sau gyvybę. Again. Duomenų, jog prie to kaip nors prisidėjo Mason jaunesnysis - nerasta. Gal tik labai netiesiogiai.

  BROLIAI: Neturi. Maždaug forever alone. Bet taip ir geriau.

  SESERYS: Prieš daug daug metų paskutinį kartą matyta, netikra sesuo, su kuria jis maždaug normaliausiai ir bendravo per visą savo gyvenimą. Bet Mason'ui išvykus, su pastarąja taip ir nesusisiekė, todėl žinant jo šeimos padėtį, labai įmanoma, jog ji nebegyva.

  KITI: Jei ankščiau ir palaikė su kažkuo ryšius ar bent jau pažinojo, dabar Mason'as žiauriai vengia ryšių su giminėm, todėl negali girtis, kad ką nors labai pažįsta. Didžioji dalis jų jau seniai mirę.

  KRAUJAS:Grynakraujis. Per daugelį patikrintų kartų.

  GIMTASIS MIESTAS: Baselis, Šveicarija

  DABARTINĖ GYVENAMOJI VIETA:. Normalus butas, Londono centre. Jei nežinotum, nepasakytum, kad ten tikrai gyvena Arthur

  ISTORIJA: Kaip gimė ir augo - nelabai svarbu. Galiu pasakyt tiek, kad nuo mažens, buvo vaikščiojanti trauma. Vaikystė buvo sumauta, pilna įvykių, dėl kurių tėvai neleidžia vaikams žiūrėt siaubo filmų.Vos sulaukęs 17, Hal buvo diagnozuotas neoperuojamas galvos auglys. Maždaug išaiškėjo visų tų nenuspėjamų galvos skausmų priežastis. Bėda ta, kad vaikinas tuo metu buvo visiška spjovęs ant gyvenimo ir tiesiog nuspręndė likusį laiką paaukot alkoholiui, cigaretėms, narkotikams ir panašiam brudui. Pradėjęs žudyt žmones vien dėl malonumo, Mason pagaliau pajuto valdžią savo rankose ir metėsi ton pusėn, kur jam ir reikėjo būt nuo pat pradžių. Ne. Ne MV. Kai kur, kur kas baisiau. Negalėdamas kęst pastovių galvos skausmų, Mason jėga privertė kažkokį Hilerį išoperuot jam auglį, nesvarbu, kad komplikacijos galėjo būt pačios blogiausios. Jis ne durnas. Suvokė puikiai, kad gali prarast regėjimą, kalbą, kūno valdymą, nukraujuot mirtinai ar išvis nepabust, todėl savo reikalavimu buvo sąmojingas visos operacijos metu ir netgi stebėjo visą procesą. Palygint švelniai susidorojęs su hileriu(vos keliais smūgiais į galvą ir pora skalpelių, suvarytų tiesiai į širdį(nes nu, visiškas beširdis jis nebuvo, sakykim jautėsi dėkingas)), grįžo prie savo įprasto gyvenimo stailo. Tik visai prieš kelis metus, pasirinkęs ramų gyvenimą Londono priemiestyje, Mason pristabdė visus savo nešvarius darbus ir šiuo metu gyvena pakankamai ramiai.
Paskutinį kartą redagavo Hal Mason, Sk. 12 11, 2011 4:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button
avatarVardas : Avei
Pranešimų skaičius : 10376
Male Amžius : 32
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 7:54 pm

"Lourdes Cleverley". Tu specialiai šitaip man? :DDDDDDDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 7:59 pm

Čia aš "specialiai" SAU! :DDD jeigu ką xDD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Michael Frank Button
avatarVardas : Avei
Pranešimų skaičius : 10376
Male Amžius : 32
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 8:04 pm

Tai tu manęs nemyli, ačiū ;s

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Svečias

SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 8:06 pm

aišku ne. Aš sušiktas savimyla :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 47
Grupuotė : Mirties Valgytojai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 8:17 pm

Nu nx, va čia tai dfgddjgkhdfjhl zjbs personažas, atsakau, laukiu nesulaukiu rpg pasirodant! :DD

_________________
///
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Administracija
Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 35
Grupuotė : Neutralus

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   Kv. 11 24, 2011 8:26 pm

gąsdini.. ;sss aš nujaučiu, kad susimausiu, bet koks skirtumas. Bent jau būsiu pabandžius :DD

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hal Arthur Mason   

Atgal į viršų Go down
 

Hal Arthur Mason

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Novelės, atvykimai ir pnš. :: Novelės (2011)-