Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
I pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 5:28 pm

Lebronas įėjo į visiems gerai pažįstamą nuodų ir vaistų rūsį-kabinetą. Prieš atsisėsdamas pasukiojo galvą, kuri kelis kartus trakštelėjo nuo įtemptos laikysenos. Padaręs lengvą mankštą, atsisėdo ir laukė atlekiančių ar ateinančių mokinių.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 5:35 pm

Aišku, kaip visada pirma pasirodo pati pareigingiausia Sylor. Adrė vos tik įėjusi pro duris sustoja tam, kad galėtų uždaryti pastarąsias ir aišku, apsižvalgyti po patalpą. Įvykdžiusi visus suplanuotus veiksmus, Sylor apdovanoja Jamesą itin kerinčia šypsena.
- Labas rytas, profesoriau, - saldžiu balseliu sučiulba, pamažu pyzdindama į vieną iš pirmųjų suolų. Įsitaisiusi tame, kuris buvo arčiausiai Brono, Adrė pavyzdingai išsitiesia ir susideda rankas kaip pridera gerai mokinei.
- Gražus rytas pasitaikė, - suklapsi blakstienomis, nežymiai pakreipdama galvą. Nu traukia ją ant vyresnių, ką jau dabar padarysi.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:04 pm

- Labas rytas,- be jokių žavinčių šypsenų pasisveikino Lebronas. Išgirdęs jos pastebėjimą,- Na, gal ir gražus, bet pas mus nelabai matosi,- Bandydamas parodyti, kad čia nėra langų, nors tai padarė be jokių emocijų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:06 pm

- Galim į lauką eiti. Pasivaikščioti. Prie ežero, - toliau varo savo, šį kartą dar stipriau suklapsėdama blakstienomis.
- Vis vien niekas neateis. Nors galim ir čia likti. Dviese, - ne ką žadančia šypsena nusišypso, šiek tiek palenkdama galvą žemyn ir pakilnodama antakius.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:07 pm

Įpuolė truputį pavėlaves klastuolis. Jis kaltai pažiūrėjo į mokytoją, ir nedrasiai nusišypsojo švilpynės merginai. Nieko nelaukes atsisėdo paskutiniam suole kaip koks atsiskyrėlis.
-Ką šiandien mokinsimės profesoriau? - kaltai nusišypsojo klastuolis. Jam į galvą atėjo visoki kankinimo eleksyrai
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:27 pm

Į klasė įvirto kažkoks klastuolis mintyse galvojo Jamesas. Negalvodamas atsakė:
- Šiandien mes mokysimės kai ką įdomaus, labai praktiško, bet sunkaus,- baigęs dėstyti toliau laukė kitų atvykstančių mokinių.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:30 pm

-Nagi, pradėkite, daugiau patys žinote kad nieko neatvyks - klastuolio akys godžiai degė. Bet staiga pamanė kad tai nemandagu nutilo. Nutiles apžiūrinėjo klasę. Visai nieko.
-Profesoriau kokiam koledže mokėtės?
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 12, 2011 6:38 pm

- Nejaugi tu taip viską žinai?,- šiek tiek piktesniu tonu pasakė,- pradėsim kai aš nuspręsiu,- išgirdęs vaikino klausimą Lebronas šiek tiek nustebo,- o kodėl jums tai parūpo, koks skirtumas kokiame koledže aš mokiausi,- pasakė tokiu tonu, kad klastuolis suprastų, jog asmeninių klausimų geriau neuždavinėti.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 5:57 pm

Tiesiog man rūpi žinoti su kokiumi žmogumi bendrauju - šaltai atšovė. Jis pažiūrėjo į sieną. Galėtų nors langus įsitaisyti. - Profesoriau, tai galim pradėt? - Šaltai paklausė Billas
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 7:43 pm

- Manau, kad galim,- atsakė Lebronas,- Taigi, aš esu Lebronas Jamesas, tai viską ką jums reikia apie mane žinoti, neskaitant to, kad aš esu naujasis naudų ir vaistų mokytojas. Truptai norėčiau perspėti, kad man nedaro įvertinimo įtakos joks koledžas, vertinsiu tik žinias, tad stenkitės ir sėkmės,- pradėjo nerišlia kalba profesorius,- Kadangi užsiminiau apie sėkmė, apie ją šiandien ir kalbėsim, tikriausiai visi žino eleksyrą Felix Felici. Tikriausiai nesate jo ragavę, o jeigu vis dėlto esate, pirmoji užduotis jums bus labai paprasta. Tad prašyčiau visus prieiti prie mano stalo,- jis išsiėmė geltono skysčio pilną mėgintuvėlį,- štai, kiekvienas turi atsigerti labai mažą gurkšnelį, sėkmė jus lydės apie 15 min, to turėtų užtekti, kad parašytumėte trumpą rašinėlį apie tai, ką jaučiate atsigėrę Felix Felici. Tad prašau visus prieiti po vieną,- su labai menka šypsena viską išdėstė Lebronas.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:10 pm

Billas nieko nelaukes pirmas atsistojo į eilę. Išgėrė. Koks jausmas. Nieko nelaukes pradėjo rašyti:
Citata :
Jausmas nuostabus, jaučiuosi kaip 9-tame danguje. Atrodo jai viską daryčiau ir tai būtų sėkminga. Atrodo kad šokčiau nuo mokyklos bokšto, ir sustočiau prie pat žemės. Mhm, kaip sapne. Tai nuostabiausias eleksyras pasaulyje. Tiesa noriu priminti kad jo labai dažnai vartoti labai nesveika. Gero po truputį kaip sakoma...
Parašes iškart nunešė rašinį mokytojui ir žiūrėjo į jo veidą..
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:14 pm

Ne už ilgo Lebronas sulaukė pirmojo rašinio:
- Taigi, prisistatyk,- nelaukdamas jo prisistatymo prisėdo paskaityti. Rašinys buvo bet kokiu atveju geras, nes parašytas su Felix Felici poveikiu.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:21 pm

-Kche - sutrikes sumurmėjo Billas - Bill Killar iš klastūnyno - žodį klastūnynas ištarė išdidžiai ir pagarbiai. - Galiu sėstis? - greit paklausė Billas, tarsi kad kas nors mirtų.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:28 pm

Sulaukęs pristatymo Lebronas pakėlė akis nuo rašinio:
- Puiku Billai,- šmėstelėjo šypseną,- gali sėstis, tuoj duosiu kitą užduotį,- po sekundės pridūrė,- nebijok, būsi įvertintas ir už šitą darbą,- vėl šyptelėjo ir toliau laukė.
Atgal į viršų Go down
Bill Killar
Bill Killar



Vardas : Vakaris
Pranešimų skaičius : 16
Male Profesija : Mokinys
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 13, 2011 8:35 pm

Billas apsidžiaugė gaves pagyrimą. Iškart atsisėdes laukė naujos užduoties tikrai nekantraudamas. Atsivertes sąsiuvinį papiešė kelis smailus ir užvertė sąsiuvinį.
Atgal į viršų Go down
Cher Holbrook
Cher Holbrook



Vardas : Ieva
Pranešimų skaičius : 355
Grupuotė : Inkvizicijos Draugovininkai

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeKv. 12 15, 2011 6:58 pm

Į klasę, kaip ir bebūtų keista pro vieninteles duris įėjo Cher.
- Ajibaa..Aš vėluoju? - paklausė nors ir pati žinojo atsakymą. - Laba rytą. - dar pridūrė ir atsisėdo į suolą.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeKv. 12 15, 2011 7:03 pm

Belaukiant kitų mokinių prisistatymo prie jo stalo, Lebronas sulaukė mokinės:
- Laba diena,- kreivai pažiūrėjo,- kaip pirmą pamoką atleisiu,- tada rankos mostu parodė prieiti,- ateik ir pasiimk savo Felix Felici dalį.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeAntr. 12 20, 2011 5:05 pm

Lebronui pradėjus kalbėti, Adrė visa išsitiesė dar labiau (jei tai iš vis buvo įmanoma) ir klapsėdama blakstienomis bandė sugauti vyro žvilgsnį. Sulaukusi tik neaiškios komandos ateiti ir išgerti paslaptingo gėrimo, Sylor, savaime aišku, nudundėjo ten pati pirmoji - nu kur jau dabar apnešantis gėrimas ir neskubanti Adrė - visiška nesąmonė. Pagriebus savo dalį, Sylor supylė gerklėn nu tikrai skanų gėrimą nė nepasiekusi suolo. Mergina visa visai visai išsišiepė ir eidama link savo vietos net pajuto, jog šį kartą tikrai niekur neužklius. Žinojo, kad nenudribs. Nes ji gi faina. Kaip ir tas gėralas. Įsitaisiusi savo vietoje, Sylor meistriškai išsitraukė plunksną ir pradėjo keverzioti.

Citata :
Toks jausmas, kad galėčiau nukabinti kiekvieną profesorių net nepanaudojusi "DD papų techinkos". Ir, kad galėčiau tą techinką pirma sugalvoti. Net atrodo, kad sugebėčiau suprasti tai, ką skaitau magijos istorijos vadovėlyje (nors dėl šito nesu tikra). Aš faina, pati fainiausia, šiandien mano diena, whe aš faina, faina faina faina faina, man viskas pasiseks.

Greitomis, beveik nemąstydama rašo, tuo pačiu žvilgčiodama į Jamesą prie stalo. Vos tik baigusi trumpą keverzionę, mergina pakyla iš suolo ir neskubėdama nuplaukia link Lebrono stalo.
- Tai ką šiandien vakare veikiat? - koketuojančiai nusišypso, padėdama lapelį ant stalo ir labai nuoširdžiai tikėdamasi, kad gėralas dar veikia.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeTr. 12 21, 2011 2:29 pm

Lebronas sulaukė antrojo rašinio. Iškart stvėrė ir pradėjo skaityti kas ten prirašyta. Vis linkčiodamas galva. Tada išgirdo klausimą:
- Vakare, aš užsiėmęs savais reikalais,- nužvelgdamas pašnekovę, rimtai ir be šypsenos atsakė,- o ką? norite padirbti papildomai?,- uždavė kvailą klausimą, nors ir žinojo atsakymą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 26, 2011 5:41 pm

Danielis akimis tingiai sekioja po klasę zujančius vaikus, nė neprisiversdamas išsiridenti iš savo suolo ir nusigabenti iki eliksyrų. Pasinaudojęs lazdelės pagalba, Madcockas atsiskraidina sau vieną iš buteliukų ir gerai apsižvalgęs, bei įsitikinęs, jog niekas jo nestebi, įsikiša buteliuką į kišenę. Lyg niekur nieko atsikrenkštęs, vaikinas palinksta link pergamento ir ima lėtai keverzioti kažką, įdėmiai žvalgydamasis. Galiausiai atradęs kažkokį asilą, pora šnabždesių išprašo trumpos apžvalgos ir bene viską parašo, pakeisdamas porą žodžių.

Citata :
Išgėręs jaučiuosi lyg ant sparnų, pilnas entuziazmo ir energijos. Kaip niekad aiški intuicija man diktuoja kaip elgtis ir aš įsitikinęs, jog nesuklysiu, kad ir kaip beprotiškai viskas atrodytų.

Vis dar tingėdamas, Dan šiaip ne taip išsiverčia iš suolo ir pristato savo rašinėlį Jamesui.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimePir. 12 26, 2011 7:45 pm

- Tikslesnio apibūdinimo nei sugalvoti tam nebuvo galima, - vėl suklapsi blakstienomis ir neįtikėtinai mergaitiškai sukikena.
- Aš labai norėčiau padirbėti papildomai. Praetais metais beveik nelankiau nuodų ir vaistų pamokų, labai norėčiau pasivyti klasę, - šovus genialiai minčiai, išberia Adrė, o pabaigai labai įtikinamai palinksi.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeKv. 12 29, 2011 2:09 am

pasigirdus tyliam beldimui į duris, pro jų tarpelį į kabinetą galvą įkišo Kath. pažiūrėjusi į mokytoją nekaltai šyptelėjo.
-laba diena. ar mane dar priimsite į pamoką, ar jau galiu keliauti?-pažiūrėjo į jau dirbančius mokinius.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeSk. 01 01, 2012 5:24 pm

Lebronas nustebo, kai teik daug mokinių subruzdo ir vienas po kito pradėjo pristatinėti rašinius:
- Naudok jį atsakingai ir gali sėstis,- pasakė mokiniui iš klastunyno prieš tai pamatęs jo vagystę. Tada atsisuko į Adrianą:
- Sakai norėtum padirbėti papildomai?,- uždavė retorinį klausimą,- gerai, gali ateiti į mano kabinetą vakare po pamokų, apie devintą, tinka?,- ,,išmetė'' smalsią miną. Uždavus klausimą Adrianai, į klasę galvą įkišo Katherina:
- Prašom prašom,- pradėjo atlaidžiai Lebronas,- kaip pirmą pamoką atleisiu, tik prašyčiau paskubėti ir pasivyti kitus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeSk. 01 01, 2012 5:52 pm

Sulaukusi teigiamo atsakymo, Adrė lėtai išsišiepia it koks Grinčas.
- Kur jau netiks, - sunormalizavusi savo išraišką, paslaptingai šypteli. Dar kiek pasistaipiusi šalia profesoriaus, visa patenkinta patraukia į savo suolą. Jame įsitaisiusi nieko nedaro, tiesiog žiūri į profesorių nelabai įdėmiu žvilgsniu, labiau jau planuodama kokį kiekį rūbų rengsis vakare ir kokį vyną pasiims.
- Profesoriau Jamesai, ar mes dar gausime užduočių ar jau galime eiti? - kaip niekad mandagiai pasidomi, aiškiai trykšdama noru lėkti į Šerninę ir užtepti papildomą sluoksnį pudros ant veido odos.
Atgal į viršų Go down
Lebron James
Lebron James



Vardas : Eimantas
Pranešimų skaičius : 484
Male Amžius : 29
Grupuotė : Neutralus

I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitimeSk. 01 01, 2012 6:07 pm

Lebronas įdėmiai stebėjo Adrianos pasikraipymus, o sulaukęs klausimo lėtai atsakė:
- Šiandien, daugiau nieko nebedarysime, bet norėčiau, kad namų darbui pasiruoštumėte kitą pamoką gaminti Felix Felici,-pasakė gan garsiai, taip, kad dirbanti klasė girdėtų,- Tad tu Adraina ir Danieli gali eiti,- pabaigoje šyptelėjo, mintyse stebėdamasis kaip jam sekasi būti tokiam geram.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I pamoka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I pamoka   I pamoka Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

I pamoka

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» pamoka nr. 1
» I Pamoka
» 1 pamoka
» I pamoka
» II pamoka

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-