Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Staliukas Nr. 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 8:35 am

-Kas ta Kim?-įdėmiai nužvelgė Alex'ą ir Izabellą Stela.-Echem.. Ždž man kavos..
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 12:21 pm

- Hogvartso direktorė, į kurios kabinetą dažnai tenka eiti. Naaa, dėl... Darbo, - staigiai sumelavo ir užvertė meniu. - Man irgi, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 12:23 pm

Bella prunkštelėjo.
- Jo. Būtent, - vyptelėjo, paimdama meniu. - Tuoj, - palinksėjo ir dingo. Po kelių minučių Izė pasirodė su dviem garuojančiaiais kavos puodeliais. - Prašau, - šyptelėjo, padėdama puodelius prieš porelę. Mergina vėl dingo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 1:27 pm

Shepard'as sumirksėjo akytėm.
- Ji traumuota. Nusišneka, - palinksėjo, gurkštelėdamas kavos. - Taaaaigi. Kaip sekėsi tavo komandiruotėje... Durmštange? - kilstelėjo antakį, bandydamas prisiminti pavadinimą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:11 pm

-Tu tiesiog apgailėtinas...-atsiduso mergina.-Ne.. ne tas žodis.. Tu.. Hmm.. Savimeilis. Taip. Per daug galvoji apie save ir pamiršti artimiausius žmones.. Na bet čia ne iš tos operos.. Aš buvau Biobetonse.-pataisė jį mergina.-Aš žinau, kad tu man melavai dėl Kim, bet aš negaliu ilgai pykti ant tavęs. Juk mąstyk logiškai, tu dirbi Ministerijoje ne Hogvartse.-mergina pati pradėjo mąstyti logiškai.-Na žinau, akd čia nusišnekėjau, kaip visada. Na žodžiu. Šįkart nepyksiu, bet jei sužinosiu, kad turi meilužę or smth gero nelauk.-gurkštelėjo ji savo kavos.

[[Stela can be very mad xD Ždž. Tu rimtai bernas? xD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:21 pm

[[ Nea. Čia tikrų bernų nėra xDD. ]]

Shepard'as sumirksėjo akytėm.
- Hogas pažeidžia daug įstatymų, todėl dažnai turiu ten apsilankyti, - pakreipė galvą. - Kim man niekas. Tiesiog keletą kartų buvau pagrobęs ją, - tarstelėjo. Aišku neužsimindamas apie laižiakus. - Meilužę? Stela, aš myliu tave. Ir kitos man tikrai nereikalingos, - šyptelėjo ir gurkštelėjo kavos. - Nieko nenori pavalgyti? - kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:24 pm

[[Tai yra netgi gerai xD]]

-Aš irgi tave myliu.-šyptelėjo mergina.-Ne. Nenoriu.-tarė ji apsimesdama, kad neišgirdo savo pilvo.

[[Stelos pilvas kietas. Jis moka net kalbėti. Tik sava kalba xDDD]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:29 pm

[[ Jjjooo. Visi mūsų vyrai toookie kieti, nes juos visus valdo mergos xDD. ]]

- Tikrai ne? Girdėjau Lancry gamina skanius kepsnius, - prisimerkė.

[[ LOLASLOLASLOLASLOLAS. Geeras xDDD ]]
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:31 pm

-Aš ne alkana. Tikrai. Echm einam pas mane arba pas tave?-kostelėjo Stela.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:44 pm

Shepard'as pakreipė galvą ir pažvelgė į Stelą.
- Damn, kokia tu graži, - išsišiepė ir pribaigė kavos puodelį. - Galim eiti pas mane. Namai kaip visad laisivi, - sumirksėjo akytėm, sumokėdamas ir atsistodamas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitimePen. 07 03, 2009 3:51 pm

-Gerai.-tarė Stela ir įsisiurbė į vyro lūpas.
Jie paliko kavinę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukas Nr. 2 - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Staliukas Nr. 2 - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Staliukas Nr. 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Staliukas Nr.1
» Staliukas Nr. 1
» Staliukas
» Staliukas No.1
» 1 staliukas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Kiauliasodis ir Skersinis Skersgatvis-