Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Varnanagių stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:41 pm

-Kartais.-Bella šyptelėjo:-Mane nugirdyt sunku
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimePir. 01 25, 2010 8:40 pm

iėjusi i sale pradėjo dairytis Bellos prie Grifiukų stalo, bet pamaciusi ja prie Varno nago stalo siek tiek nustebo, bet nuejo paprasyti gerimo.
-Bella, turi to gerimo?-paklause ir pamate jos pasnekova,-mes pazystami?
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 2:39 pm

Izz pamatė Jane:-Kokio dar gėrimo?-nustebusi paklausė:-Jei su laipsniais nesitikėk. Man neparduoda.Čia Jeff mano pusbrolis Jane.-Bella paėmė obuolį ir pamačiusi kažkokią antrakurse klastuolę metė į ją ir pataikė. Tada apsidairė ir susigūžė:-Nekreipkit dėmesio noriu išsiliet ant klastuolių.-Bella atsistojo:-Einam pas Madam Lepečkoje man ten patinka.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 4:55 pm

-nu to nu... kad manes netroskintu...-iskelia pirsta.-to kur davei ligoninei kai isipjoviai i ranka kad mane isprovokuotum ir t.t. turi? labas Jeff,- istiese ranka noredama pasisveikinti.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 6:35 pm

-Aš turiu,-priėjo iš nugaros ir numetė 3 buteliukus Janei tada piktai pažiūrėjo į juos ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Katherine Ronnie Smith
Katherine Ronnie Smith



Vardas : Vilte
Pranešimų skaičius : 4389
Female

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 6:45 pm

-aciu nereiki, man duos Bella, o jai netures nusipirksiu pati...-numetė buteliuka atgal
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 8:45 pm

Bella išsitraukė rožinį buteliuką ir padavė Janei:-Tegul Jacobas eina su savo Ahani kur nors, kad aš jų nematyčiau nei girdėčiau.-Bella užsidėjo kuprinę ir norėdama nueiti pas lepečkoje paėmė juodu už rankų ir nuvedė pas lepečkoje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 14, 2010 2:09 pm

Atėjusi atsisėdo prie varnanagių stalo ir jį apžiūrėjo.
- Kaip niūru.. - Paėmė vieną bandelę, atsistojo ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Varnanagių stalas - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varnanagių stalas   Varnanagių stalas - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Varnanagių stalas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Klastuolių stalas
» Stalas
» Garbingasis stalas
» Klastūnyno stalas
» Grifiukų stalas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Hogvartsas-